Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.886
Cevap
23
Favori
192.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunu oynayan kimse yok diyorlar multide steamin forumlarında.

Doğrumu bu?Ona göre alacağımda.
  • Beyler oyun joystick ile oynanıyor. Fakat klavye ile oynayamıyorum hangi tuşlar ile oynayacağız. 2 kişi oynamak istiyoruz ama bulamıyoruz. Hangi tuşlar ile oynayacağımızı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grommash

Bu oyunu oynayan kimse yok diyorlar multide steamin forumlarında.

Doğrumu bu?Ona göre alacağımda.

Gecenlerde ayni anda 120 kisi falan vardi suan 50 yi gecmiyor ama dovuscek adam buluyorsun herturlu.Sabahlari az kisi oluyor o kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar. Bende training modda record ettiğim kombolar oyundan çıkıp girince görünmüyor. Bunun bir çözümü varmı?
  • Grup linki açılsa katılacam.
  • Gruptayım.
  • foruma yeni üye oldum herkese iyi günler hd 4200 onboard ekran kartıyla bütün ayarlar kapalı kasarakta olsa oynayabiliyorum burası yerimi bilmiyorum yanlış yaptıysam özür dilerim hd 7770 ile akıcı oynayabilirmiyim bu karttan olan arkadaşlar tavsiye verebilirlermi şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkasap35

foruma yeni üye oldum herkese iyi günler hd 4200 onboard ekran kartıyla bütün ayarlar kapalı kasarakta olsa oynayabiliyorum burası yerimi bilmiyorum yanlış yaptıysam özür dilerim hd 7770 ile akıcı oynayabilirmiyim bu karttan olan arkadaşlar tavsiye verebilirlermi şimdiden teşekkürler

SSAA kullanmadan rahatlıkla oynarsınız
  • Ermac'a kadar iyi geldim ama Liu Kangle hic hareket yapamiyorum ya cok etkisiz kaliyorum :(

• Fpx fix yaptıktan sonra oyun hiç kasmıyor.Ama online oynarken rakibe vurduğum gibi oyun donuyor ve bu hatayı veriyor:
    The game session has desynchronized.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ht1baron -- 25 Temmuz 2013; 19:06:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

Fpx fix yaptıktan sonra oyun hiç kasmıyor.Ama online oynarken rakibe vurduğum gibi oyun donuyor ve bu hatayı veriyor:

Hocam benim pc de sorun olmuyorda abimin laptop baya kasıyor nasıl yapıldığını anlatır mısın onu oyunu aldırdım oynayamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

Fpx fix yaptıktan sonra oyun hiç kasmıyor.Ama online oynarken rakibe vurduğum gibi oyun donuyor ve bu hatayı veriyor:

Hocam benim pc de sorun olmuyorda abimin laptop baya kasıyor nasıl yapıldığını anlatır mısın onu oyunu aldırdım oynayamıyor

http://www.mediafire.com/download/5p6twj1hw4pqpr0/coalesced_30_45fps.rar
    30 fps'nin içindeki coalesced.ini dosyasını oyun kurulugu oldugu yerdeki DiscContentPC/Config dosyayı içindeki "coalesced" ile değiştirin.Böylece kasma gidecektir.Ama bunu yapınca da online bozuluyor.Adama vurur vurmaz "The game session has desynchronized" hatası veriyor.Normal single player oynarken hiçbir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ht1baron -- 25 Temmuz 2013; 20:05:55 >

• turbo-powwer cevap için sağolun haftasonu indirimi ile vatan'dan almayı düşünüyorum bu kartı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

http://www.mediafire.com/download/5p6twj1hw4pqpr0/coalesced_30_45fps.rar
    30 fps'nin içindeki coalesced.ini dosyasını oyun kurulugu oldugu yerdeki DiscContentPC/Config dosyayı içindeki "coalesced" ile değiştirin.Böylece kasma gidecektir.Ama bunu yapınca da online bozuluyor.Adama vurur vurmaz "The game session has desynchronized" hatası veriyor.Normal single player oynarken hiçbir sorun yok.

Teşekkürler, onlineyi zaten benim pc de oynuyorda pratik filan yapmak için iyi oldu bu.

• Bi gunde 10.bolume geldim muthis olmus ya cok zevkli ama kung lao ile 2 kisiyle dovusmek hic adil degil gecemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Beyler oyun joystick ile oynanıyor. Fakat klavye ile oynayamıyorum hangi tuşlar ile oynayacağız. 2 kişi oynamak istiyoruz ama bulamıyoruz. Hangi tuşlar ile oynayacağımızı ?

Bir klavye üzerinden 2 kişi oynayabilirsiniz. Biriniz wasd ve harflerle diğeriniz de yön tuşları ve sayılarla oynayabilir. Sen g'ye bas diğer kişi de 4'e bassın seçim ekranında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

quote:

Beyler oyun joystick ile oynanıyor. Fakat klavye ile oynayamıyorum hangi tuşlar ile oynayacağız. 2 kişi oynamak istiyoruz ama bulamıyoruz. Hangi tuşlar ile oynayacağımızı ?

Bir klavye üzerinden 2 kişi oynayabilirsiniz. Biriniz wasd ve harflerle diğeriniz de yön tuşları ve sayılarla oynayabilir. Sen g'ye bas diğer kişi de 4'e bassın seçim ekranında.

Yok hocam biz birimiz klavyeden diğerimiz de joystickten oynamak istiyoruz. ana menüdeyken 2 kişilik oyunu seçiyoruz. Fakat seçim ekranında joystick geliyor ama klavyeyi aktif edemiyoruz. Klavyedeki her tuşa bastık olmuyor hocam. Fakat sadece klavye ile oynarken oynanıyor nedense.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

quote:

Yok hocam biz birimiz klavyeden diğerimiz de joystickten oynamak istiyoruz. ana menüdeyken 2 kişilik oyunu seçiyoruz. Fakat seçim ekranında joystick geliyor ama klavyeyi aktif edemiyoruz. Klavyedeki her tuşa bastık olmuyor hocam. Fakat sadece klavye ile oynarken oynanıyor nedense.

Joystik ve klavyeyi ayrı olarak denemedim hiç. Olması lazım aslında ama sorunu olabilir oyunun.

• Online oynamak için giriyorum forumdaki arkadaşlardan en fazla 2 kişi görüyorum yabancılarla oynamakta zevkli değil ping sorunu yüzünden
  • Geçemediğiniz bölüm olursa canınızı sıkmayın açın aşağıdaki hileyi.Aktif etmek için oyundayken home tuşunu kullanın

F1 - sınırsız sağlık
    F2 - sınırsız xray bar(kemiklerin kırılışını gösterem özel kombo R2+L2)
    F3 - ufak oyuncu ( scorpionun ufak hali komik oluyor )
    F4 - büyük oyuncu
    F5 - süper hız (akşamdan sabaha değilde, bugünden yarına değilde çabuk çabuk oynanış şekli )
    F6 - yavaş hız(slowmotion sevenler için)
    F7 - 100.000 para (Bütün mezarlığı soyup tüm kombo ve kıyafetleri vs. açabilirsiniz)
    F8 - büyük paraları ayarlama ( pek bir işe yaramıyor ne olduğunu çözemedim)
    F9 - rakibin gücünü sıfıra düşürür (hiç uğraşmadan kazan )
    F10 - zamanı artırma (round un zmanını artırıyor ve süre bitmiyor)
    F11 - zamanı bitirme ( tek yumrukta nakavt sevenler için)

Numpad 8 - süper hasar ( damage artırır)
    Numpad 9 - Rakibi küçültme (rakibini küçük görenler için reel bi çözüm )
    Numpad 0 - Rakibi yavaşlatma

Not : bütün windows işletim sistemleriyle uyumludur.2 kişilik oynarkende çalışıyor.İyi eğlenceler

http://www.dosya.tc/server13/aWtqNY/MortalKombatKompleteEdition.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 14531992 -- 27 Temmuz 2013; 0:48:55 >

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.