Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (95. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.886
Cevap
23
Favori
192.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ben bütün ayarları yaptım zaten ekran kartım olmadığı için girmiyo oyuna ne varsa denedim , Mortal Kombat komplete edition (9) u oynadım ve 10 a göre daha çok sevdim 3gb ram , intel core i2 işlemci , yanan ekran kartı markam (ati radeon 4600 series) böyle berbat bi masaüstü pcde oyun oynuyodum . bence laptop'da MK oynama sarmaz hemde kaldırmıyosa hiç satın alma oyunun ana dosyasına bi video trailer ekliyolar oyunları ondan 45-50 gb ayrıca yeni çıkıcak olan MK 11 - 23 nisan 2019 da bütün platforma geliyo onu satın al baya avantajlı olur senin için
  • Yayıncı düzeltmeler mi yaptı son zamanlarda, kintaro zıplayarak daha kolay yakalıyor, tutma vurma v.s aynı şekilde. Goro, shao kahn durumdan nasiplenmiş, shang tsung'dan önceki karakterde bir marifetli girişiyor kombolarını eksik etmiyor(% 30'a yakın girişmeler yapıyor, xray kullanmadan). Son olarak oyun benim kombolarımı spamlayıp, rakibe avantajlar sağlıyor
  • Oyuna girince ayarlari otomatik high yapiyor lowa getiriyorum yine high oluyor oyuna girince bunu nasil duzeltirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk mesaj ve başlık güncellendi.
  • Fabest35 F kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar > Yerel Disk C > Kullanıcılar > Kullanıcı ismin > Appdata > Roaming > MKKE klasörü içinde options dosyası var oyunun kendi dosyası onu aç distance filterı 1 yap. unlimited memorye true yaz aynı şekilde configured'e true yaz kaydet çık sonra düzelcek
  • Arkadaşlar, az önce Türkçe bir siteden indirdiğim Mortal Kombat Komplete Edition oyunu Challenge Tower oyununun 25. bölümünde(Foul Ball) ve Hikaye Oyunu'da Jax'in Sheeva ile dövüşme başlangıcında donuyor. Bu sorunu nasıl çözebileceğim konusunda bana yardım edebilecek birilerinin var olduğu ümidini taşıyorum. İyi günler.
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.