Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
7
Favori
33.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3ranked sette cassie ile garibanın biri spamlıyordu köşeye kaçıp sonya ile ifadesini alıp tbag yapınca kudurdu oyunu terketti muhaha. Garibanın videosunu gece yükleyeceğim nete. İzleyinde görün rezili. :D Spam karakter olarak cassie hayırlı olsun tam noob oyunculara yönelik bir karakter olmuş. Combo yapma uzaktan ateş et ah cassie ah annen sonya ile aldım ifadeni :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu 'mercy' olayını krypt den açtım Kotal için. Ama bulamıyorum hocam nereden bakıyoruz buna? Movelist de gözükmüyor
  • Krypt'a fazla bakamadım.

Fakat size bi güzellik :)

https://m.ign.com/wikis/mortal-kombat-11/Fatalities_List_-_All_Character_Button_Inputs_and_Codes#All_Mortal_Kombat_11_Fatalities

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar story modda ara sahnelerde ses senkronu bozulan varmı acaba? Bide oyun 60 fps de gayet iyide 45 fps ye bile düşse sanki ağır çekimde oynuyormuşum gibi oluyor.. Varmı problem yaşayanlar acaba , yada önerisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk defa bi dövüş oyununda 21-9 desteği gördüm mk11
  • Oyun yağ gibi akıyor valla.

Çoğu maçı alıyorumda millet acemi şuan. Yakında nefes aldırmazlar. Kanımızı çekerler gibi. 2 tane ruh hastası gibi oynayan ile kapıştım fakat bu kadar mı keyif verir bu oyun hey maşallah.

Bu geceyi noktalıyorum. Uyumayacağım gerçi 2 gün olacak fakat uyursam MK oyununa ayıp edeceğim.

Geceleyin tebessüm ettim. :D

Grafiğin soluk olması DP kablomu verdim diye 60hz'de oynuyorum oyunu 165hz oynayacakken. Neyse sabah alacağım canlı canlı oynayayım renk paleti olarak.

https://steamcommunity.com/id/Hentai_Zero/screenshot/834765253920469638
  • Renk soluk kusura bakmayın yukarıda yazdığım sebepten ötürü.

Krypt'da sağ duvarı kırıp o alanda açılan bir kıyafet:

Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU]
  • Spam mesaj olacak fakat fena sardı oyun. Tövbe tövbe sanki damara enjekte ediyorlar sıvıyı. Neyse tekrar oyuna gidiyorum. Fena. Oyun yanıyor bildiğin ateş mateş hak getire.
  • PC'de oynayan arkadaşlar. Tavsiye ettiğiniz gamepad hangisi?
  • Sega mega drive 2 zamanlarında mk ultimate de tüm kombo ve ölümleri ezbere biliyordum. Smoke un komboları hala elimde alışkanlık gözüm kapalı yaparım)) O yıllardan bu yılların hatrına premium edion aldım bende )) Elimde pek kaliteli olmasada fight stick ve f710 kol var acaba hangisi güzel olur.

• storymod ara sahnelerde ses ile görüntü bende de eş zamanlı değil. Birde ben bu frostu satın aldım meğer kendi hikaye modunda çıkıyormuş :( iade talebi verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Sega mega drive 2 zamanlarında mk ultimate de tüm kombo ve ölümleri ezbere biliyordum. Smoke un komboları hala elimde alışkanlık gözüm kapalı yaparım)) O yıllardan bu yılların hatrına premium edion aldım bende )) Elimde pek kaliteli olmasada fight stick ve f710 kol var acaba hangisi güzel olur.

f710 kullanıyorum hiç tavsiye etmiyorum kardeşim bazen ne oluyorsa çekmiyor alacaksan f510 al tabi bulabilirsen
  • Performans dengesi yaşayan varmı acaba.. Bi arenada 60 sabit alırken.. Birinde 45 fps gibi.. Valla sistemin bu kadar zorlanacağını düşünmemiştim açıkçası..bide nvidia mk11 özel driver çıktı dün, ama zerre performans artışı olmadı.. Bakalım belki oyuna güncelleme gelir.. Gelmezse konsola geçiş yapmayı düşünüyorum..

• Taa’yı açınca görüntüde bozulmalar oluyor mu sizde de ?

• Ozikaza kullanıcısına yanıt
    Dün farkettim bende. Demek bu ayardan dolayıymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozikaza

Taa’yı açınca görüntüde bozulmalar oluyor mu sizde de ?
    Bende bozulma olmuyor ama performans baya düşüyor ,ondan dolayı kapalı tutuyorum..

• İstemeyerekte olsa online modda trolleyen Shao Kahn hıyarına en tatlısından bir Brutality.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 24 Nisan 2019; 16:31:19 >
  • Oyun gayet akıcı geldi bana. 60 ve 30 Fps geçişleri gayet yumuşak olmuş. Başta biraz yadırgasam da bir süre sonra alışıyor insan. Ama Krypt’i 30 fps de oynamak tam bir işkence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozikaza -- 24 Nisan 2019; 19:53:27 >
  • zamanında mk3 ultimate çok oynadım ondan sonra mk hiç oynamadım yani atari salonlarından sonra arcade hayatım bitti gibi acaba hareketler komblolar mk3 ultimate ile aynımı bide smoke varmı
  • Arkadaşkar hikaye modunda ses görüntüden önce geliyor dövüşürken fps 60 , videolu sahnelerde 30 ne bicim iş bu ya. Fps kilidini nasıl kaldırırız 144hz gsync monitörüm var 1080p oynuyorum grafik kartım gtx1050 test ettim minimum 57 fps alıyorum. Ama çok rahatsız edici hikaye modundan hiç zevk alamıyor insan. Oyunda bir problem mi var yoksa bana özel mi anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amour_61 -- 24 Nisan 2019; 21:56:22 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.