Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
7
Favori
33.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dışarı çıkayım beynim yandı yine birkaç dövüşten sonra. Yeter. Cut cut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 27 Nisan 2019; 13:18:38 >
  • Arkadaşlar ayarları kurcalarken dikkatimi çekti oyunda AA kapalıyken daha iyi görünüyor. AA ile ilgili bir sıkıntı mı var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haftaya gelecek olan güncelleme combo sorununu düzeltecek mi bilen var mı ben sadece tower zorlukları ve hediye coinslerden başka bişey yok biliyorum. Combo sorunu devam edecek gibi geliyor bana

@cloud35 bugün gelen güncelleme aa sorununu giderdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SZR_CLN -- 27 Nisan 2019; 16:12:42 >
  • Scorpionla online matcha girdim, öğrenmişim.
    https://www.youtube.com/watch?v=dpRnzNAiz_k
  • Bu arada mercy için;

Sol üst tetik tuşlarına basılı tutarak 3 down yapıp sol üst tetik tuşlarını release edin. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mercy sonrası olaya gel.

Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU]
  • Oyunun pc sürümünü satın alacağım sanırım ama combo larda problem mevcut olduğu söyleniyor konsollara göre, doğru mu? Ciddi bir eksiği yoksa satın alacağım. Yarın başlarım.

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    PC’de comboların bozuk olduğu doğru. Benim de başıma geldi. Çok gıcık bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

PC’de comboların bozuk olduğu doğru. Benim de başıma geldi. Çok gıcık bir şey.
    Satın alma diyorsun o zaman ?

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Güncelleme gelecek diyorlar düzelir mi, düzelmez mi bilmiyorum ama platformlar arası bu tip eşitsizlikleri ben pek sevmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Güncelleme gelecek diyorlar düzelir mi, düzelmez mi bilmiyorum ama platformlar arası bu tip eşitsizlikleri ben pek sevmiyorum.
    Alıp bekleyeyim o zaman

• dayanamayıp **** üzerinden 9 taksitle premium edition'ını aldığım oyun. ne bileyim, bir anda 150tl çıkarıp veresim gelmedi. 17 - 17 ödeyeceğim artık...

platform: pc
    steam id :https://steamcommunity.com/profiles/76561197993996972/

ekleyiniz.
  • Arkadaşlar oyun nasıl güzel mi? PC'ye mi alınır yoksa konsollara mı? Elimde Nintendo Switch ve PS4 Pro konsol var. İçimden Nintendo Switch'e almak geliyor portable olduğu için. Siz ne dersiniz?
  • Beyler kare as :P Şaka bir yana Jade denen ..... kostümünü açmak için random elemanlar ile tag battle yapayım dedim. Sabır taşı olsa çatlar misali. Fakat sonunda mutlu son. Rüzgara karşı yelleniyor LiuKang

Videosu render yapıyorum yükleyeceğim. Oynarken demet demet oluyor insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 28 Nisan 2019; 5:53:12 >
  • dwain D kullanıcısına yanıt
    Oyunun pc ve nintendo switch versiyonları farklı. Switch versiyon gölgeler vs gibi ağır grafikleri kırpılmış diye biliyorum. Bilmenizde fayda var ps4pro taha mantıklı olur gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bugün mavi kristaller ile Kitana'nın kırmızı kostümü ve towers'dan Kabal kostümü geldi. Bereketli bir gündü.

Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU] Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 28 Nisan 2019; 23:51:32 >
  • Bilgisayar da mercy yapamayanlar için ; önce finish him olayına kadar rakibi dövmeniz sonrasında rakipten yarım ekran kadar uzaklaşıp flip stance tuşu (hangi tuşa atadıysanız) basılı tutarken, eğilme tuşuna ard arda 4 kere basmanız gerek. Bunu yaptığınız da rakibe %20 can geri verilir. Krypt modunda ilerleme sağlamak için 10 mercy yapmak şart

Bu arada çocukkende scorpionla oynardım, yıllar geçti hala vazgeçmedim şu karakterden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 29 Nisan 2019; 7:42:12 >
  • hayatında mk oynamamış biri için önerir misiniz? çok mu zorlayıcı bir sistemi var kombolar vs?
  • Arkadaşlar , sub-zero ile oynuyorum fakat online'da ranked'a girdiğim zaman slide skill'im yerine shoulder dash yerini alıyor , yani ranked'ta slide yapamıyormuyuz anlamadım ? kasual'a girdiğim de kullanabiliyorum varyasyonlarımdaki skilleri ama ranked'ta subzero da bir sıkıntı mı var anlamadım ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.