Şimdi Ara

Monster Summon Scroll ??!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu scroll hakkında bi bilgi verin lütfen bn aldım ve kullanamadım :D büyük bir kazık yediğimi biliyorum sölemenize gerek yok :D

• event mi var? yoksa baskasindan mi aldin?
  • 11 kişi bakmış kimse cvp vermemiş... nerde bu forumun fedaileri burda bağırıp çağıracak???
    arkadaşım mosnter summon scrollu sağ tıklayıp kullanıcan senin lvl ine uygun bir canavarın strongunu yaratıcak ama çok güçlüdür 2-3 arkınla party ile tenha bir yere gidip öldürün 5 dakkada ölmesse kaybolur gelen ex ve paralar normale göre çok çok fazladır hadi kolay gelsin ,

Not:burda önce arama yap sonra bulamadıysan bişey sor forum fedaisi doldu her yer
  • BENDE GÖRMÜŞTÜM ALMAYA KALKTIM SONRA BOŞWER YA DEDİM BENCE YARATIĞA DÖNÜŞME olabilir WE YA DAHA ÇOK KUDURMA
  • kardeş bendede vardı o scrolldan sag tıkladım kayboldu hiç bişi oldugu yok yani bana bişi gelmedi
  • Arkadaşlar.
    Monster summon scroll lar event dönemleri çalışır.
    Paskalya vb gibi.
    Event olduğunda duyuru yapılır zaten joymax tarafından, moblardan egg ler düşer, kırdırılır, içinden scroll, elixir falan çıkar.
    Event dönemi ben size detay bilgi veririm. Şimdilik stallardan ne egg ne de ms scroll falan almayın.
  • bu monster sc larlarla ve egg ler le ilgili bi üst konu olması lazım bence kapsamlı bi üst konu
  • quote:

Orjinalden alıntı: _last samurai_

bu monster sc larlarla ve egg ler le ilgili bi üst konu olması lazım bence kapsamlı bi üst konu

ne gerenk var yaa çok bahsedildi bundan iki arama yapın çıksın ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: DARK_WORM

BENDE GÖRMÜŞTÜM ALMAYA KALKTIM SONRA BOŞWER YA DEDİM BENCE YARATIĞA DÖNÜŞME olabilir WE YA DAHA ÇOK KUDURMA

europe patchinden sora silkroad da da olacak o olay..
    bn adamlar gördüm mujigi gun powder bide awrupadan bi canvara fln dönüşmüş adamlar..
  • yani şimdilik işe yaramas mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral Penguen -- 20 Eylül 2006; 14:34:40 >
  • arkadaslar gercekten kdtu bir durum bu itemler bir zamanlar hediye olarak verilmisti ama su an kulunılmıyor hiç bir deyeride yok servırda ozel gunler olunca hediye olarak verilen bir itemdi ama su an yok kotu bi durum evet kazıklanmışın umurım cok para yada deyerli bir sey vermedin karsılıgında iyi oyunlar
  • şu ana kadar yapılan yorumlar için herkese tkş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.