Yüzbaşı
20 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
363132 Gün Cezalı
357574 gün 21 s. 45 dk. kaldı
Gönderileri
DAHA DORU DÜRÜSÜT MODLUK GÖRWEİNİ BİLE YERİNE GTREYEMEN HERETİC BANLARSAN BANLA YETTİN BIKTIK SENN SACMA SAPAN FIKIRLERINDEN BIKTIK BIKTIK BIKTIK

SENN SACMA SAPAN YAPTIGIN ŞEYLERDEN BIKTIK ARTIK YETTİN SEN NEDİR BU
AG WENİNN URASLARIYLA BİR AZAMANLAR COK GÜZELDİ BU FORUM AMA MAHVEDEN SEN OLDUN HER SORULAN ŞEYE CVBIN BAN OLDU SANA BİŞİ DİİMDE KULAGINA KUPE OLSUN
SEN AGWENİN KILI OLAMSSIN ADAM O KADAR URAS VERDİ MURDERERSTORY İİ YAZDI HERKESTEN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ SENN CVBIN NE OLDU BAN!BUTUN BENLİGİM VE ŞEREFİM ÜSTÜNE YEMİN OLSUN Kİ AGWE MOD OLSAYDI SENDEN DAHA İİ İŞLER YAPARDI BUDAN EMİİM MADEM İDARE EDMIOSUN BU BÖLÜMÜ NEDEN ALDIN ULAN ADAM BANA ANA BACI GİRDİ 2 SAAT KALDI ORADA NERELEREYDİN BÜTÜN MİLLET BANA YAPILAN HAKRETİ OKURKEN NERDEYDIN YAPAMYACAGIN ŞEYİ NEDEN ÜSTLENIOURSUN MUSAKKA SENDEN 10 MİLYAR EKRE DAHAA İİ Bİ MODDU SEN GÖRWİNN GEREKLERİNİ YERİNE GTRMIOSUN BANLARSAN BANLA TEK DİYECEGİM ŞEY BU DONAIN M HABER BASINA GELMİŞ EN FELAKET ŞEYDE SENSİN BUNUDA UNUTMA GELELİM ŞU LAMAK KONSUNA

MADEM BÖLE DİORSUNUZ KARDEŞİM NEDNE KOYUYORSUNUZ BÖYLE BİR SMİLLERİ ??? AMACINIZ NE KOYARKEN Bİ GÖREWİ YERİNE GTRMEK AMACIYLA KOYULMADIMI O ORAYA ??? BENDE HAKIIM OLARAK DÜNCEMİ BELİRTIORUM ŞIORUM VE AYNI SMİLLERDENDE
SANA BİR TANE YOLLUROM
SEN BİR KERE HEM SOGUKSUN HEMDE HİÇ BİR ŞEYE KATKIN YOK;(ELİNDEN GELEN EN GÜZEL İŞ KULLANICI BANLAMAK)HEP ADAM BANLIORSUN ARKANDAKİ 'YALAKALARINA' GÜVENIORUSN O KADAR YILDIZINA GELİP GUVENIPTE MOD OLMUS SUN AMA GENE YEDİGİN BİR HALT YOK YENİ BİR MOD SECİMİ OLSUN AGWE VE 1 2 ARKDASIN BU GÖREWİ DAHAİİ SÜRDÜRECEGİ KANSINDAYIM

BİZ MURDERER STORY BUYUK BİR ZEVKLE OKURDUK SEN GELDİN ZEHİR OLDU BİZE MURDERER STIRY ÜST KONU OLMADAN BÜYÜK BİR İLGİ TOPLAMISTI FAKAAT SEN İSE İLGİ TOPLAMADIGI GEREKCESİYLE KAPATTIN KONUYU ÜSTELİK HEME EN COK OKUNAN VE ÜSTELİK EN COK MESAJ ATILAN 2. KONUYKEN!!!

BİDE FORUMU BIRAKIP BIRAKMAM SANA KALMIS Bİ KONU DEİL ÜSTELİK BEN ARKDASLARIMN DESTEGİYLE BURADA YAKLADIGIM ORTAM BOZULMASIN DİE BIRAKMADIM BİR KAC ARKDASIN BENİ İKNA ETMESİ ZOR OLDU AMA KABULLENDİM AMA ARTIK SENLEE AYNI FORUMDAMI BIRAK HACM BIRAK ŞEYTAN DURSUN SELE AYNI FORUMDA BU YAZDIKLARIMI OKUYUP BİRAZ CIK MERT SEN BIRAKIRSIN MODLUGU AMA BİRAZCIK MERTSEN BU BÖLUMDEN DEFOLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!

AZICIK YÜREGİN VARSA SENİ DESTEKLEYENLERİ ÖRENMEK İÇİN BU TOPİGİ KAPAMA
hehe 8 kişi üst üste giderken böle bi göruntü oratya cıktı

[img=http://img99.imageshack.us/img99/3647/sro2006091621274906bi8.th.jpg]
ARKDASLAR YA BNMM NUKER CARIM SİLK YUKLEDİKTEN KISA BİR SÜRE SORA BLOKE OLDU NASIL HALLETİCEM YAW
EWET AEGEDE GOLD KARSILIGNDA (1 MİLYON YADA 1 BUCUK) NUKER ARANIOR İLGİLLER potter_berkay@hotmail.com
eklsin
bunu yapmayı bayadır planlıordum ama mod arkdasların tepkisinden cekınıordum mumkunu varsa arkdaslar resimlerinizi buraya koyarmsınız
işte ben :P

http://img155.imageshack.us/my.php?image=picture001am1.jpg
arkdaslar ben oyunu yükledim şimdi serwer lasımmıs onuda indirdim şimdi bunu nası oyuna atıp nası giricem bana anlatabilicek birisi varmı
arkdaslar knight online yeni başladım bu questleri acaba kac lvlden sora yapmm gere k kac lvlden sora quest yapmadan lvl atlayamm bilgisi olan bele paylaşabilirmi
arkdaslar ben full str yim ve arkdasımda full int nuker o 39 ben ise 37 lvl fire glavieim oda kalkan takıo lord s iron swordla ama kılıc skilleri acık deil bütün nukeler acık onda ve damage verilmiş ve beni her defasında yenıo yokmu bunn bi çözümü uyaw
ARKDASLAR ACBA BU SİLKROADLA ADSL KOTANIN Bİ İLİŞ KİSİ VARMI MESELA BU UPDATELERLE KOTAYI GECME İMKANIMIZ VARMI
arkdaslar bnm arkdasım bi forum actı içinde silkroadla ilgili bilgiler de olsun dedik ama lakin öle cok iyi bi kaynak bulamadık
şimdi moderator kardeşten ve bu foruma emegi geçmiş bütün arkdaslardan bu siteden kaynak belirtilerek bilgileri kopyalıyıp yapıstırmak istiorum tabiiki emek sahipleri izin verirse
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
[f]NİCK:ManJaQ
SERVER:AEGE
LVL:50
FORCE:FİRE
WEAPON:GLAVİE FULL STR
JOB:TRADER&THİEF
GUİLD:TURKISHFIRE
KURT:47 LVL BEYAZDİSS [f]NİCK:ManJaQ
SERVER:AEGE
LVL:50
FORCE:FİRE
WEAPON:GLAVİE FULL STR
JOB:TRADER&THİEF
GUİLD:TURKISHFIRE
KURT:47 LVL BEYAZDİSS
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 541
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 8.583 (Bu ay: 94)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.