Şimdi Ara

Monster Studio Headphone Beats by Dr. Dre Replica İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
5.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya çok iyi gerçekten konuya göz gezdirdimde verdiğiniz linke tıkladığımda anasayfa açılıyor kulaklığın linki yokmu acaba birde almak istesem nasıl alabilirim yardımcı olabilirmisiniz acaba? hiç yabancı bir siteden alışveriş yapmadım alırken nelerle karşılaşırım fln yardımcı olurmusunuz?
  • eachgame de hala gözükmüyor başka sipariş edilebilecek yer var mı arkadaşlar?
  • Arkadaşa katılıyorum. Bende de powerbeats var. 1 yıldır kullanıyorum hiçbir hasar yok. yazılar 3 ay önce silindi daha. (Hor kullanırım teknolojik aletleri)
    Android telefonumda (LG gt540) beats audio yazılımı ile birlikte kullanıyorum. HTC One X telefonda çok fena uçuyor. Bilgisayardaki ses kartı zaten coşturuyor.
    Ses kalitesi olarak daha sabah denediğim iphone 5 kulaklığını eziyor geçiyor. Demek istediğim şu ki adamlar bu kulaklığın aynısını yapmış sadece ses kalitesi olarak küçük bi fark olabilir.
    Powerbeatsin orjinalini denemedim ama konservatuar öğrencisi olan arkadaşımın orjinal stüdyosunu dinledim gerçekten mükemmel. Ama şunu söyliyim ki o arkadaşım kulaklığı aldığım günden beri orjinal sanıyor. Powerbeats ve Heartbeats (Lady Gaga)yı 35 TL ye almıştım bu forumdan. Heats Beatse gelince o da gerçekten tiz konusunda mükemmel bi kulaklık olmasına rağmen basları geride bırakmamasıyla orjinaliyle arasında ne gibi bi fark olabilir dedirtiyor insana!

Arkadaşlar ama bu kulaklıkları sıradan bir mp3e falan takarak mükemmel sesleri alamassınız. Elinizde çok iyi ses veren bir alet olması gerekiyor. Kulaklıktan çok kulaklığı besleyen makine önemli.

Elbette yukarıda bahsettiğim birinci kalite replikalar. replika var replika var. 20 tlye satılanlarını da gördüm denedim onlar 5 para etmez. Her 1. kalite diyene de inanmayın. Birinci kalite orjinal ile ayırt edemediğiniz ve eğer hediye gelse gerçekten orjinal sanacağınız bir kulaklıktır. 1 senedir çevremdeki kimse replika olduğunu anlayamadı ve neredeyse tüm arkadaşlarım denedi. Hepsinden çok iyi tepkiler aldım. Bu 35 lira verdiğim kulaklıklar 1 senedir bana uğruna 200 lira verebileceğim müzik zevki yaşattı.

Yıpranma olarak orjinalinden tabi ki daha çabuk yıpranır sonuçta bunu ucuza mal etmek için çalışıyor adamlar.

Şu an arkadaşlarım için ve kendim için kaliteli replika Stüdyo Beats alabileceğim biryer arıyorum. Satan biri varsa ya da alabileceğim biryer bilen varsa lütfen mesajı alıntılasın ya da pm atsın.

• Arkadaşlar acaba başka satın alınabilen bir site bilen varmı bilen varsa acil cevap verebilirmi?
  • İlk mesajdaki beats'den bulsam direk elimdeki orjinal kulakiçi kulaklığı satıp bunu alırım ama bulamıyorum.
  • hocam bunun kargo ücreti ne kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Warknife_

hocam bunun kargo ücreti ne kadar?

Kargo için 2 adet seçenek var.Kutulu ve kutusuz diye.Ondan sonrada gönderi hızına göre yine seçenekler ayrılıyor.En ucuz 10 en pahalı 30-35 dolar arası olması lazım...
  • arkadaşlar alan arkadaşın bahsettiği gibi AAA kalite bir replika ürünü nerede bulabiliriz başka,bende 3 yıldır kullandım beats.ilki Solo HD sonraki Studio ikiside orjinaldi.Çok karşıydım replika kullanmaya,aynı ses ve malzeme kalitesinde olmaz ama geçenlerde bir arkdaşım istanbulda bir üst geçitte 200tl ye satılan studio modellerini görmüş ve denemiş tamamen aynı diyor.O arkadaşta Orjinal Studio kullanıyor,bir onu takmış kulağına bir replikayı hiç bir fark yoktu diyor.Açıkçası bunların üzerine birde bu yazıyı okuyunca replikaya yönelmeye başladım.Güvenilir birinci sınıf bir replika bulursam kaçırmayacağım, duyan bilen biri varsahaber verirse sevinirim:)
  • Güncelleme:
    Eğer ses kötüleşmeye bozulmuş gibi olmaya başlıyorsa anlayın ki piliniz bitiyor.Geçen gün yine başıma geldi basslar sapıttı çızırtılı sesler gelmeye başladı.Tek sebebi pil.Bu sebebten dolayı duracell öneriyorum arkadaşlar.Ürüne yüksek ve kaliteli pil lazım iyi bir performans için.
  • replicalar iyi değil aga
  • quote:

Orijinalden alıntı: nnn006

replicalar iyi değil aga

Replicalar orjinalleri kadar iyi değil bu doğru.Ancak piyasadaki çoğu kulaklıktan iyi olduğunu biliyorum....
  • araknafobia kullanıcısına yanıt
    bende replica studio var 3 ay oldu şuanda bass lar falan pert ha doğru sölüsun diğer kulaklıkladan sesi cok daha üstün.
  • quote:

bende replica studio var 3 ay oldu şuanda bass lar falan pert ha doğru sölüsun diğer kulaklıkladan sesi cok daha üstün.

Binbir çeşit replica var?Bende ki hala sapa sağlam sorunsuz...
    Lütfen ya adam gibi şikayetiniz yada karşıt görüşünüzü belirtin yada milletin aklını bulandırmayın...
    İyi günler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: araknafobia

quote:

Binbir çeşit replica var?Bende ki hala sapa sağlam sorunsuz...
    Lütfen ya adam gibi şikayetiniz yada karşıt görüşünüzü belirtin yada milletin aklını bulandırmayın...
    İyi günler...

Net REPLICA ALMAYIN !
  • arkadasım ben aldım bugun eachmall olduya sıtenın adı daha öncede almıstım kırıldı ama bıdaha aldım ama kargo 3 gündür yola cıkmadı ozaman 1 günde cıkmıstı senınkı nası oldu acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bubu15

arkadasım ben aldım bugun eachmall olduya sıtenın adı daha öncede almıstım kırıldı ama bıdaha aldım ama kargo 3 gündür yola cıkmadı ozaman 1 günde cıkmıstı senınkı nası oldu acaba??

Kargo belli günlerde yola çıkıyor ondan olabilir. Yada çıkmış henzü bilgileri girmemiş olabilirler.
    Heyecan yapmaya gerek yok.Yine de siz 1 hatayı geçerse mail ile ulaşın.İngilizce de sorun yaşarsanız yardımcı olurum.
    Hayırlı olsun.
  • merhaba arkadaşlar bu siteye ödeme western unionlamı yapılıyor western unionla yapan arkadaşlar komisyon farkını ne kadar ödedi?
  • linkteki ürünü arkadaşa aldım ama orjinalliği konusunda bilgim yok nasıl öğrenebiliriz.

http://www.n11.com/beats-by-dr-dre-powerbeats-mikrofonlu-control-talk-kulakici-kulaklik-P17433438
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuis

linkteki ürünü arkadaşa aldım ama orjinalliği konusunda bilgim yok nasıl öğrenebiliriz.

http://www.n11.com/beats-by-dr-dre-powerbeats-mikrofonlu-control-talk-kulakici-kulaklik-P17433438

Yeri burasu değil hocam. Beats ürünlerinin orjinalliği kontrol etme yöntemleri forumda da var google abiye de sorsanız hemen gösterir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.