Şimdi Ara

MONSTER NOTEBOOK TEKNOSA DA 5.500TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
3
Favori
9.646
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünler 3-4 yıllık depoda mu buldular ne yaptılar bilmiyorum.

• hocam çok uygun fiyatları teşhir ya da yenilenmiş cihaz olmasın

• teknoclüb üyeliği olan varmı? %10 daha indirim yapıyor

• çoğu bitti valla sonuna yetiştiniz çok fazla satış yapıldı göndermeseler fena başları ağrır bence o yüzden sanki göndereceklermiş gibi bir his var.

• Fiyat için yorum yok. Fakat Teknosa teşhir, iade, kutusuz vs cihazıları uygun fiyata satar. Yıllar önce forumda acayip popüler konusu vardı.
  • böyle fırsatların en son bu forumun duyması forumda paylaşımın yavaş yavaş sona erdiğini gösteriyo. böyle fırsatlarda hızlı olan kazanır.

• https://www.teknosa.com/monsterabra-a5-v1621-i7-9750h-8gb-480gb-ssd-3gb-gtx-1050-156-gaming-notebook-p-125035504

Bu laptop nasıl arkadaşlar? Benim oyunla işim olmaz, öğretmenim. Not al kullanım için yani. 480 gb ssd mi var yani hızlı işlemci kendiliğinden? Kendi hafızası hfd miydi o yok galiba.
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt

bulursan al :DD düşünmeye vakit kalmadı

• Bitti bile :(
  • forum ölmüş. toprağını da atalım uğraşmayalım fazla.

• bitti bu arada. denemeyin boşuna alınmıyor. fiyat hatası olan linkler zaten kaldırıldı. yarım saat kadar açıktı. foruma son 5 dakka kala konu açıldı  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liang -- 23 Haziran 2022; 17:55:23 >
  • 7 bin üstü Teknosa laptoplarda %3 indirim gibi bir şey dedi banner'da, belki kod işine yarayan olur.

W00-SYDL-ZS89-MDSY
  • Arkadaşlar üye olmadan havale ile aldım göndermeme şansları varmı acaba yoksa havele yapayımmı
  • B.YEKE kullanıcısına yanıt

havale et en kötü paran geri gelir koskoca teknosa o paraya düşmez düşünmen bile hata hocam.

• Ben aldım 2 tane bakalım gelecek mi

• aldik bakalim gonderecek mi
  • ben buradan önce ilk görenlerdeydim hatta sepette 10-15 dk kaldı eklediğim ürün ama almadım çünkü teşhir kullanılmış olma ihtimali var daha önce yapmıştı teknosa buna benzer bir olay o aklıma geldiği için almadım. hatta 2 arkadaşa söyledim biri 16 binlik olanı diğeri 7binlik olanı aldı bakalım.

• tükendiği gibi ürün sayfaları da yayından kalktı, sayfalar aktif kalaydı bakar bakar iç geçirir, fantazi kurardık, "şunu alırdım var yaaaa , offf. şundan da alırdım, bundan da alırdım" diye  

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt

Hocam iptal edeelerse bidaha parayı 15 -20 sonra yatırırlar diye tereddüt ettim yoksa biliyorum teknosa paramı yemez ama bu aralar nakite ihtiyacım var malum ondan dedim

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.