Şimdi Ara

### Monster MS-16GC & MS-1757 Kullanıcıları Derneği ### (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
962
Cevap
8
Favori
41.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karakaya_o

quote:

Orijinalden alıntı: mmkayaa

quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

quote:

Orijinalden alıntı: HanKaĞaN

Hangi Windows'u kullanıyorsun hocam. 8.1'de sürücü sorunu var. Güncelleme geldi yine çalışmadı Experience...

Windows 10 kullanıyorum hocam. Temmuzdan beri aynı sistemi kullanıyorum format atmadım, bu zamana kadar olan tüm Nvidia driverları çalıştı.

Hayırlı günler hocam MSİ GE 60 20E ürününü win8.1 ile kullanıyorum .Win 10 A geçmeyi düşünüyorum performans konusunda bir farklılık var mı birde sürücüleri nasıl toparlayabilirim? Malum sitesinde hala win 10 desteği bulunmuyor sürücülerin... Şimdiden teşekkür ederim...

hala format atmadım aynı sistemi kullanmaya devam ediyorum Win 10 u 7 ve 8 e tavsiye ederim. Ssd ile kullanıyorum ssd kullanmıyorsanız fazla bir fark hissetmezsiniz. Memnunum ben uzun bir sürede format atmayacağım sanırım. Sürücü olarak 8.1 sürücülerini kullanıyorum. siteye w10 driverlarını bu saatten sonra koymazlar.

Peki oyunlarda ,seste win 8 sürücüleri ile sorun çıkıyor mu ?

• son bir kaç gündür cihazı açarken düğmeye basıyorum monster performance yazan ekranda kapanıyor sonra tekrar basıyorum açılıyor uefi ssd kurulu ama kuralı 3-4 hafta oldu bu sorun yeni çıktı. Karşılasan yada fikri olan var mı?
  • denizcaptain kullanıcısına yanıt
    Bios da değişiklik yaptınız mı ?
  • SP4RCO kullanıcısına yanıt
    Bios da uefi ilgili ayarları yaptım netten resimlere bakarak ama 3-4 hafta önce iki kere açma düğmesine basma olayı son bir kaç gündür çıktı ortaya
  • msata ile raid yapan varmı acaba yapsak dezavantajları nedir.
    Raid 0 yapmayı düşünüyor hız odaklı
    Merhaba,

Ben msata 60 gb 2 ssd ile raid yaptım. Benim ssdlerin firması üzerinde yazan değeri vermediği için performans olarak fazla bir avantaj sağlamadı. Bir arkadaşa başka bir firmanın değerleri doğru olan msata ssdlerini taktım performans muazzamdı. Raid 0 yapmayı düşünüyorsanız değerleri doğru veren markalara yönelin karşılığını alırsınız.
    Bende Kingston yada Samsung Evo modeli düşünüyorum bilgi için teşekkurler peki ayarları zormu Raid konusunda bilgili değilim.
    Bilgiler için teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Öncelikle rica ederim.

Samsung evo doğru tercih olacaktır. Raid ayarları çokta zor değil,sadece biraz araştırıp bakmanız gerekiyor.
    Tekrar teşekkür ederim

• Win 10 için bluetooth driver'ı olan var mı?
  • beyler biosa giremiyorum da bi yardım edebilecek var mı
  • orucbe kullanıcısına yanıt
    Pc açma tuşuna basar basmaz del'e basın sürekli.

• slm konuyu yeni gördüm.bende 2014 şubattan beri ms 1757 17,3 inç modelini kullanıyorum. herkese selamlar...
  • Arkadaşlar merhaba. Son win10 güncellemesinden beri ram boştayken yüzde50 dolu gözüküyor. Bu normal mi?
  • Merhaba;
    Ben de uzun süredir MS16GC modelini kullanıyorum ve memnunum. bataryam bittiği için buraya geldim. Bataryayı alacağım tabi ki ve bu konuda bana yol gösterebilecek kimse var mıdır diye sormaya geldim. Hep MSI için olan bataryaları öneriyor. Monster uyumlu olup olmadığını yazmıyor. Kasanın aynı olduğunu hatırlıyorum ama bataryanın da aynı olduğu anlamına gelmeyebilir. Sizin görüşlerinizi almak isterim.
  • Arkadaşlar cihazım kozmetik olarak kötü anakartı yanmış, ekran kırık artık kullanamayacak olan varsa satmak isteyen olursa uygun fiyata alabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ms-1757 için kasa arıyorum satmak isteyen olursa yazabilir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Perioisis P kullanıcısına yanıt

Batarya da MSI GE60 serisiyle aynı.Ama ne Monster'da ne MSI'da orijinal parça yok. Hyperlife batarya aldım ben, tavsiye ederim.

• halen kullanıyoruz...lanet ekonomi..allahtan cihaz sağlam, alırken de yüksek bellek ram vs koymuşuz da çaktırmıyor yaşını

• Oasceuis kullanıcısına yanıt

Aynen öyle. Ben ram, ssd desteği ve hyperlife batarya desteği yaptım tam zevkini alcam, şimdi de durduk yere hoparlör patladı. Yedek parça da bulamıyorum. Napsam...

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.