DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Monster MMORPG - web tabanlı Pokemon severler için tamamıyla ücretsiz Türk yapımı MMORPG
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
223
Cevap
4
Favori
20.161
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Web bazlı oyunlar >> Diğer Web bazlı oyunlar >> Monster MMORPG - web tabanlı Pokemon severler için tamamıyla ücretsiz Türk yapımı MMORPG
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
  • Binbaşı
   1775 Mesaj
   28 Haziran 2012 15:39:08 Konu Sahibi
   Oyun bildiğimiz Pokemon tarzındadır. Oyun tamamıyla bedavadır ve bütün canavarlar, eşyalar oyun içerisinde bedava olarak elde edilebilir. Oyuna kayıt olmak için başlangıç canavarınızı ve ve haritada gözükecek karakter resminizi seçiyorsunuz. Bunları daha sonra kontrol panelinden istediğiniz zaman istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

   Oyunda hızlı ilerlemek için klavyedeki w,a,s,d veya yön tuşlarına basılı tutmanızı tavsiye ederim. Ayrıca oyunda birden çok adımı aynı anda atabilirsiniz. Bu sayfaya bakmanız size fikir verecektir.

   http://www.monstermmorpg.com/How-To-Play (henüz Türkçesi hazırlanmadı)

   Kayıt adresi : http://www.monstermmorpg.com/Register

   Kontrol panel : http://www.monstermmorpg.com/Settings.aspx

   Oyunda canavar yakalamak için çimenler üzerinde dolaşmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan canavarlarla savaşıyorsunuz ve can seviyelerini düşürünce canavar kutusu fırlatarak yakalamaya çalışıyorsunuz.
   Oyunda Türkçe desteğimiz mevcut şu anda ve oyuna özel Türkçe forumda var soru sormak için. Ayrıca oyuna entegre sohbet ekranı da var.

   Oyun mekanikleri oldukça gelişmiş. Ayrıca savaş ekranında bütün bilgiler size gösteriliyor. O yüzden birazcık dikkat ederek oyuna kısa sürede alışabilirsiniz.

   Oyunun ana adresi : http://www.monstermmorpg.com/

   Şu anda oyunumuzun en büyük problemi ara yüzü. Site ara yüzü komple yenilenmesi gerekiyor fakat henüz fırsat olmadı bu devasa iş için. Şu anda Çukurova üniversitesinde bilgisayar mühendisliği programında doktora yapıyorum o yüzden çok fırsat olmuyor ama Allah nasip ederse site ara yüzü komple yenilenecek.

   Oyunumuzda Pokedex gibi bir MonsterDex sayfası bulunmakta. Bu sayfadan neredeyse işinize yarayacak her türlü aramayı filtreler ve sıralamalar ile yapabilirsiniz. Çok işinize yarayacak bir sayfa canavarlar hakkında bilgi almak için.

   MonsterDex adresi : http://www.monstermmorpg.com/MonsterDex

   Toplam 1801 adet canavarımız var (05.03.2014). Bazıları çok kalite bazıları da çok düşük kalite. Şu anda yeni canavar eklemek yerine canavarların resim kalitesini arttırmak ile uğraşıyoruz.

   Birkaç örnek canavar resmi (resimlere tıklayarak canavar sayfalarını ziyaret edebilir ve daha büyük boyutlu resimlere bakabilirsiniz) :   Oyunumuzda hileye karşı çok ciddi önlemler alınmıştır. Bunu gerek yazılımsal gerekse oyun mekanikleri kullanarak başarıyoruz. Mesela oyuncularımızı rahatsız etmeyecek şekilde arada bir resim güvenlik doğrulaması sorulmakta. Ayrıca illegal canavar satışını ve çalma işlemlerini engellemek için yapılan tüm yüksek seviye canavar takasları ve satışları kayıt altına alınmaktadır :
   http://www.monstermmorp...MonstersTradesSells.aspx

   Oyunda 520 adet harita bulunmakta. Haritalarımız oldukça çeşitli ve kaliteli çizilmiştir. Oyun tamamlayana kadar sıkılmayacaksınız. Oyun aslında şu anda hedeflenenin %15'i kadar tamamlanmıştır fakat mevcut içerik bile oldukça eğlencelidir. Haritalar sayfamız da detaylı aramalar yapabilirsiniz ve detayları görebilirsiniz:

   http://www.monstermmorpg.com/Maps , http://www.monstermmorpg.com/Game-Maps

   Birkaç örnek harita resmi (resimlere tıklayarak harita sayfalarını ziyaret edebilir ve daha büyük boyut harita resimlerini görebilirsiniz) :   Oyunla ilgili güncel Türkçe videomuz malesef bulunmamakta fakat bu videyo izleyerek bile oldukça bilgiye sahip olabilirsiniz :

   http://www.youtube.com/watch?v=04cfFZMEgvU&hd=1

   Oyunumuzda sorunsuzca çalışan market sistemi bulunmaktadır. Market sistemimizde eşya satın alma satma veya pazarda satma bulunmaktadır. Pazarda satma olayı diğer kullanıcılara satmaktır.
   Ayrıca canavar alıp satma olayımız vardır. Bu sadece diğer oyuncular ile sizin aranızda olmaktadır NPC'lerden canavar satışı yoktur. Ayrıca canavar takas sistemimizde mevcuttur.

   http://www.monstermmorpg.com/TopTrainers.aspx

   Olabildiğince iyi şekilde planlanmış en iyi oyuncular sistemimiz mevcuttur. Sıralamalar her gün oyun saati ile sabah 7 de yapılmaktadır. TR saati ile şu anda sabah 9.
   Ayrıca en iyi oyuncular sıralamalarınız sohbet ekranında gösterilmektedir. Pek çok istatistik bilgileri oyuncuların kişisel sayfalarında gösterilmektedir.

   Çok detaylı bilgi edinebileceğiniz ve arama yapabileceğiniz oyuncu arama ve online oyuncular sayfalarımızda mevcuttur.

   http://www.monstermmorpg.com/OnlinePlayers.aspx , http://www.monstermmorpg.com/SearchPlayer.aspx

   Oyunda her canavarın yetenek havuzu bulunmakta ve her canavar yakaladığınızda canavarlar yetenek havuzlarından 3 tane rastgele yetenek kazanmakta. Ayrıca oyunda 150 adet canavar doğası bulunmakta ve bu doğalarda siz canavarı yakaladığınızda rastgele atanmakta. Aslında canavarın bütün değerleri size savaşa girdiğinizde belirlenmiş oluyor. Savaş ekranında savaştığınız vahşi canavarın özelliklerini görebilmektesiniz.
   http://www.monstermmorpg.com/Abilities , http://www.monstermmorpg.com/Natures

   Kullanıcıların bütün canavarları tek tek tutulmakta olduğu için piyasadaki diğer fan yapımı Pokemon oyunlarına göre oldukça daha detaylı bir oyun keyfi sunuyoruz.

   Canavarlarınızın değerlerini hesaplayabileceğiniz değer hesaplama aracımızda oyuna entegredir :
   http://www.monstermmorpg.com/Stat-Calculator , http://www.monstermmorpg.com/Type-Chart

   Oyunu çözmek ve anlamak biraz zaman alabilir çünkü oyun oldukça fazla sayıda oyun içi mekaniğe sahip. Ayrıca oyun ara yüzümüzde iyi yapılmadığı için oyunu anlamayı güçleştirmekte.

   Oyunumuzda bazı canavarlar 4 kademeye kadar gelişim gösterebilmektedir. Ayrıca canavarlar 7 adet farklı sınıfa ayrılmıştır ve sadece starter(başlangıç) sınıfı canavarlar haritalarda çıkmamaktadır. En güçlü canavar sınıfı ise Ancient canavar sınıfıdır ve çok nadir olarak haritalarda çıkmakta ayrıca çok yüksek derecede güce sahiptir.

   Her hangi bir sorunuzu bana bu konudan sorabilir veya oyun içi özel mesaj atabilirsiniz. Evet oyunda sorunsuz çalışan gelişmiş özel mesaj atma sistemimizde mevcut.
   http://www.monstermmorp...stNewPM.aspx?To=CeFurkan

   Ayrıca benimle iletişime geçmek için skype adresi olan : MonsterMMORPG ekleyerek
   veya iletişim sayfamızdan email adresime email atabilirsiniz :http://www.monstermmorpg.com/Contact

   Oyunumuza gönüllü olarak katkı sağlayan veya para ile iş yaptırdığımız kişilerin listesine credits sayfamızdan ulaşabilirsiniz:
   http://www.monstermmorpg.com/Credits

   Şu anda oyunumuzdaki canavar resimleri 63 farklı artist tarafından oluşturulmuştur ve bu artistlere göre filtrelemeyi MonsterDex sayfamızdan yapabilirsiniz.

   Oyuda ileri derece yapay zeka tekniklerinden olan PathFinding algoritmaları kullanılmaktadır. Bu şekilde harita ekranında haritanın çıkış noktalarına nasıl ulaşacağınızı gösteren işaretler gösterilmektedir. Bu sistem önceden hesaplandığı için oyuna herhangi bir yük getirmemektedir.

   Canavar takımınızda maksimum 6 canavarı aynı anda bulundurabilirsiniz ve 6 canavardan sonra yakaladığınız canavarlar, canavar deponuza aktarılır. Canavar deponuza haritadaki Monster Center tabelası bulunan binaların giriş kapısına doğru yürüyerek ulaşabilirsiniz. Monster Center binaları bütün şehirlerde bulunmaktadır. Takımınızdaki tüm canavarlar baygın hale geldikten sonra otomatik olarak Monster Center binasının önüne oyun sizi ışınlar ve içeri girerek canavarlarınızı iyileştirmek zorundasınız.

   Oyunda 2 adet mekaniksel saldırı bulunmaktadır. Fly ve Hyper Surf. Fly saldırısını bilen canavar ile daha önce ziyaret ettiğiniz haritalara hızlıca uçuş yapabilirsiniz (mağaralar ve GYM binaları hariç). Ayrıca oyunumuzda Fly zone bulunmaktadır ve bu bölgede bulut yüzeyleri bulunmaktadır. Bulutların üzerinde yürüyebilmek için Fly saldırısı bilen bir canavarın takımınızda bulunuyor olması gerekmektedir. Diğer bir saldırı ise Hyper Surf saldırısıdır ve bu saldırı haritalardaki su alanları üzerinde yürümenizi sağlar.

   Oyunumuzda 3 adet farklı ağ bulunmaktadır Pokemon oyunlarındaki olta gibi. Bu ağlar ile su kenarlarında canavar yakalayabilirsiniz.

   Toplam 3000 adet farklı saldırı bulunmaktadır ve savaş ekranında, canavarların detayları ekranında saldırıların detaylı açıklamaları Türkçe olarak yazmaktadır.

   Oyun içi screenshotlar bu sayfadan bakılabilir. Bu screenshotlar en güncel hali yansıtmayabilirler. Ben bu konuya da birkaç adet oyun içi görüntü ekleyeceğim.
   http://www.monstermmorpg.com/Screenshots

   (resimlere tıklayarak tam boyut görebilirsiniz)
   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

   Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
   Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
   Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
   Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
   MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
  • Binbaşı
   1231 Mesaj
   28 Haziran 2012 15:45:49
   CeFurkan sen misin?


   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

   2006-2010 böccük
   2010-2011 BÖCCÜK BECEREN
   2011-2012 BÖCCÜK DH
   2012-20?? BÖCCÜK ♂
  • Binbaşı
   1775 Mesaj
   28 Haziran 2012 16:09:21 Konu Sahibi
   Konu üst konu olarak kalacak 1 ay boyunca. Yakında güncelleyeceğim.


   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

   Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
   Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
   Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
   Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
   MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
  • Yarbay
   3346 Mesaj
   28 Haziran 2012 18:13:29
   bu oyunu deniyorum ama pokemon kadar sarmıyor fakemonları pek iyi çizememişsiniz


   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________


   Margery Tyrell
   I don't want to be a queen, I want to be the queen
  • Yüzbaşı
   718 Mesaj
   28 Haziran 2012 20:57:09
   Nasıl bir hatadır !? Monster MMORPG'nin içinde pokemona dair hiç bir şey yok.


   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

  • Binbaşı
   1775 Mesaj
   28 Haziran 2012 22:03:23 Konu Sahibi
   Oyun Pokemon ile direk alakalı. Zaten eskiden Pokemon MMORPG idi hatırlayanlar için.

   Ayrıca yeni çizimler kalitesiz diyenler buraya baksınlar :   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   _____________________________

   Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
   Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
   Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
   Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
   MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
  • Yüzbaşı
   550 Mesaj
   30 Haziran 2012 13:45:02
   hani pikaçu?


   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   _____________________________

  • Binbaşı
   1775 Mesaj
   30 Haziran 2012 18:38:11 Konu Sahibi
   quote:

   Orijinalden alıntı: mockingjay

   hani pikaçu?

   daha kaliteler var   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

   Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
   Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
   Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
   Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
   MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
  • Yüzbaşı
   829 Mesaj
   30 Haziran 2012 18:56:17
   CeFurkan geri dönmüş.


   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

  • Teğmen
   130 Mesaj
   03 Temmuz 2012 15:03:44
   HOcam ben oynamaya başladım da monster box ney onu anlamadım:( açıklama çok az yarı türkçe oyun. nasıl mosnter yakalayacağız yazamamışsınız olmamış yani :(


   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   _____________________________

   GTA:San Andreas Sevenler Kulübü [link=http://forum.donanimhaber.com/m_10458991/mpage_1/key_//tm.htm
  • Binbaşı
   1775 Mesaj
   07 Temmuz 2012 17:09:22 Konu Sahibi
   quote:

   Orijinalden alıntı: FenerLi-GenÇ

   HOcam ben oynamaya başladım da monster box ney onu anlamadım:( açıklama çok az yarı türkçe oyun. nasıl mosnter yakalayacağız yazamamışsınız olmamış yani :(


   monster box bildiğin pokeball. türkçe forumda bayağı açıklamalar felan var. zaten oyun pokemona çok benziyor

   hafta sonu özel etkinliği başlattık. %200 exp ve para bonusu var

   ilk mesaja şu anda oyunda oynanabilen kaliteli canavar resimlerini ekledim   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

   Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
   Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
   Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
   Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
   MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
  • Emekli Yönetici
   3587 Mesaj
   07 Temmuz 2012 17:19:21
   Böyle geliştiricilere destek olmak lazım , teşekkürler ustam. Elinize sağlık..


   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   _____________________________

   Bu işi profesyonel olarak yapıyorum forumda konusu açılırsa cevap veririm ama özel mesaj ile danışmanlık hizmeti vermiyorum. Teşekkürler.
  • Yarbay
   2336 Mesaj
   07 Temmuz 2012 17:22:07
   Merhaba, eski oyununuzda da sizi eleştirmiştim. Sebebi canavar karekterlerinin boyutunun büyük olması ve büyük olan bir şeyin çirkin gözükmesi. Bunun anketini yaparsanız çoğu kişi sprite tarzı yani :   Bu tarz ufak ve paint vari olanını seçecek. Eğer o tarz yaparsanız ben direk üyelik açar oynamaya başlarım.

   Saygılarımla, Başarılar.   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   _____________________________

  • Binbaşı
   1775 Mesaj
   07 Temmuz 2012 17:45:00 Konu Sahibi
   quote:

   Orijinalden alıntı: Be Happy

   Böyle geliştiricilere destek olmak lazım , teşekkürler ustam. Elinize sağlık..

   biz teşekkür ederiz   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

   Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
   Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
   Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
   Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
   MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
  • Binbaşı
   1775 Mesaj
   07 Temmuz 2012 17:48:24 Konu Sahibi
   quote:

   Orijinalden alıntı: semblance

   Merhaba, eski oyununuzda da sizi eleştirmiştim. Sebebi canavar karekterlerinin boyutunun büyük olması ve büyük olan bir şeyin çirkin gözükmesi. Bunun anketini yaparsanız çoğu kişi sprite tarzı yani :   Bu tarz ufak ve paint vari olanını seçecek. Eğer o tarz yaparsanız ben direk üyelik açar oynamaya başlarım.

   Saygılarımla, Başarılar.

   Şöyle diyim bu tarz çizimler bazılarının hoşuna gidiyor bazılarının gitmiyor. Bir kez biz büyük resim olarak başladık. Birde mevcut diğer pokemon oyunları bu tarz kullanıyor. O yüzden şu anda bu tarz sprite çizimlere geçmeyi planlamıyorum.

   Fakat ilerde belki seçmeli olabilir dediğiniz gibi.   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

   Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
   Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
   Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
   Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
   MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
  • Binbaşı
   1568 Mesaj
   08 Temmuz 2012 14:35:48
   Çizimleri çok beğendim. Oyun çok kaliteli olmuş. Başarılarınızın devamını diliyorum.


   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   _____________________________

  • Binbaşı
   1775 Mesaj
   09 Temmuz 2012 01:31:47 Konu Sahibi
   quote:

   Orijinalden alıntı: Génésis

   Çizimleri çok beğendim. Oyun çok kaliteli olmuş. Başarılarınızın devamını diliyorum.

   Teşekkürler. Gönüllü artistlerimizde var para ile çizdirdiğimde. Buradakiler para ile çizildi :http://www.monstermmorpg.com/NewMonsters   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

   Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
   Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
   Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
   Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
   MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
  • Binbaşı
   1775 Mesaj
   09 Temmuz 2012 03:04:25 Konu Sahibi
   Ciddi paralar harcamaya devam ediyoruz oyuna :) 38 adet tamamlandı şu ana dek. Her zone için 2 adet. 1 kız 1 erkek. Şimdi arena liderleri tamamlanacak kısmetse.

   Bu resimler npc resmi olarak kullanılacak. Ayrıca sizde oyunda kullanmak için seçebileceksiniz.

   Sprite setine örnek :   Ufak dış dünya sprite'ları :
   Büyük resimleri :

   tam boyut :http://store.donanimhab...0782f8abd67cdf8f425a.png

   Bütün hakları saklıdırwww.monstermmorpg.com MonsterMMORPG   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

   Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
   Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
   Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
   Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
   MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
  • Binbaşı
   1926 Mesaj
   09 Temmuz 2012 18:02:39
   Başarılarının devamını dilerim
   Zamanında PokemonCraft için baya bağış yapmıştım keşke kapanmasaydı da oynasaydık.   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   _____________________________

  • Binbaşı
   1775 Mesaj
   09 Temmuz 2012 18:35:59 Konu Sahibi
   quote:

   Orijinalden alıntı: EGEMERT.

   Başarılarının devamını dilerim
   Zamanında PokemonCraft için baya bağış yapmıştım keşke kapanmasaydı da oynasaydık.

   Saol. Nintendo kapattırdı. İnşAllah daha iyi oldu.   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   _____________________________

   Indie Oyun Geliştiricisi : Tamamıyla Türk Yapımı - Tamamıyla Ücretsiz Oyun - MonsterMMORPG
   Pokemon severler için geliştirilen Monster MMORPG, her yaş grubunun eğlenebileceği ve herhangi bir yükleme gerektirmeyen Pokemon tarzında tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunudur
   Güncel : 2050+ Canavar, 500+ Harita
   Oyun Görüntüleri: *1*, *2*, *3*, *4*, *5*, *6*, *7*
   MonsterMMORPG Ana Konu - Diğer Web bazlı oyunlar Üst Konu
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.