Şimdi Ara

Monster MMORPG - web tabanlı Pokemon severler için tamamıyla ücretsiz Türk yapımı MMORPG (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
4
Favori
22.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fakémonlar ne kadar Pokémon ile alakalı bilemeyeceğim. Sitenin içinde "Pokémon" kelimesi yok ya da "Gerçek Pokémon" yok, ama gelin görün Pokémon oyuncuları yerinde üst konu olmuş. Ben Yu-gi-oh tarzında yapacağım buraya reklam vereceğim sonuçta pokémon ile alakalı bi' kaç fakémon çizerim

Sakın bunu sana karşı bi' hırs ya da konu baltalama olarak düşünme, sadece konunun burada değilde başka bi' bölümde üst konu olması bizzat senin ve oyun için daha sağlıklı olurdu. Oyuna gelirsek gayet güzel, ama diğer arkadaşlar gibi benimde fakémonlar ilgimi çekmiyor. Bölümde zaten toplasan 10 kişi çıkmaz (Online).

Neyse, umarım hedefine ulaşırsın CeFurkan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Sevdalısı

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Sevdalısı

Güzel bir oyun olmuş fakémon yerine pokémon kullanılsa daha iyiymiş

Normalde pokemon yapıyorduk fakat Nintendo kapatmamız için resmi yazı gönderdi.

Neden yasal değil mi ?

evet değil. mevcut oyunların hepsi her an kapanabilir eğer nintendo isterse. mesela pokemon vortex gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: FenerLi-GenÇ

Hocam eğer mobile ede el atarsanız çok başarılı olacağınız aşikar Mesela benim telefon modelim Nokia 5130 Express music ondada swf felan flash varda lite mı eski sürüm mü onu bilmiyorum o yüzden bu oyunu deneyeceğim net paketi alınca ama şimdilik bilgilendirirseniz en azından daha bilgili olur ve daha az zarar edebilirim
    Saygılar ....

oyun bütün telefonlarda %100 uyumlu olarak çalışmakta. tek gereken bir internet tarayıcısı. çünkü flash , java vb uygulamalar kullanmıyor. kullanılan uygulamar html, javascript

• quote:

Orijinalden alıntı: Allen Walker

Fakémonlar ne kadar Pokémon ile alakalı bilemeyeceğim. Sitenin içinde "Pokémon" kelimesi yok ya da "Gerçek Pokémon" yok, ama gelin görün Pokémon oyuncuları yerinde üst konu olmuş. Ben Yu-gi-oh tarzında yapacağım buraya reklam vereceğim sonuçta pokémon ile alakalı bi' kaç fakémon çizerim

Sakın bunu sana karşı bi' hırs ya da konu baltalama olarak düşünme, sadece konunun burada değilde başka bi' bölümde üst konu olması bizzat senin ve oyun için daha sağlıklı olurdu. Oyuna gelirsek gayet güzel, ama diğer arkadaşlar gibi benimde fakémonlar ilgimi çekmiyor. Bölümde zaten toplasan 10 kişi çıkmaz (Online).

Neyse, umarım hedefine ulaşırsın CeFurkan.

yorum için teşekkürler. direk olarak pokemon fanları hedeflediğimiz için en iyi bölüm burası Zaten oyun pokemon'a çok benziyor.

• Zannediyorum şikayet üzerine konu 2 gündür kilitli idi. Problem çözüldü.

Bu yüzden hafta sonu etkinliğinide yazamadım. Şimdi yazalım.

Hafta sonu için %250 EXP ve Altın ödülü etkin durumda. Ayrıca 5 adet güncellenen canavar resmi var.

Redrawn By Henrie

Monster MMORPG - web tabanlı Pokemon severler için tamamıyla ücretsiz Türk yapımı MMORPG
     Monster MMORPG - web tabanlı Pokemon severler için tamamıyla ücretsiz Türk yapımı MMORPG

Eğer hala eski canavarları görüyorsanız F5 yapın

• quote:

quote:

Hocam eğer mobile ede el atarsanız çok başarılı olacağınız aşikar Mesela benim telefon modelim Nokia 5130 Express music ondada swf felan flash varda lite mı eski sürüm mü onu bilmiyorum o yüzden bu oyunu deneyeceğim net paketi alınca ama şimdilik bilgilendirirseniz en azından daha bilgili olur ve daha az zarar edebilirim
    Saygılar ....

oyun bütün telefonlarda %100 uyumlu olarak çalışmakta. tek gereken bir internet tarayıcısı. çünkü flash , java vb uygulamalar kullanmıyor. kullanılan uygulamar html, javascript

Hocam o zaman ben bir 100 mb lik mi? 10 mb lık mı? internet paketi alıyım ama bence ikiside yetmez gibi

• bidaha deniycem başlamayı inşallah sarar bu sefer
  • quote:

quote:

quote:

Saygılar ....

Hocam o zaman ben bir 100 mb lik mi? 10 mb lık mı? internet paketi alıyım ama bence ikiside yetmez gibi

Tabiki yetmez. Resimler ciddi boyut :D Sınırsız paket alırsan hız çok mühim değil ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: NaneLimonnN

bidaha deniycem başlamayı inşallah sarar bu sefer

Oyun şu anda %10 felan tamamlanmış durumda hedeflerime göre. Aslında oyunun hiç bir zaman tamamlanmasını planlamıyorum. Sürekli yeni canavarlar haritalar vb içerik :D Fakat ekelenecek özellikler bakımından %10 denebilir zannediyorum.
  • Şu anda yeni bi oyun projeniz var mı? Yoksa sadece MonsterMMORPG'ye yönelip onumu geliştirceksiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perditionn

Şu anda yeni bi oyun projeniz var mı? Yoksa sadece MonsterMMORPG'ye yönelip onumu geliştirceksiniz?

Şu anda başka proje yok. Kısmet olursa Çukurovada elektronik mühendisliğinde doktoraya başlıcam bu sene. Bakalım neler olacak.
  • %150 EXP ve Altın ödülü etkinliği başladı hafta sonu için

Ayrıca yeni bir efsane canavar var

Ve güncellenen 7 yeni canavar resmi

• arkadaş pokemonlar en çok kaç levele kadar çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre2644

arkadaş pokemonlar en çok kaç levele kadar çıkıyor

şu anda 100 levele kadar
  • "When Magic Gem item used on Monster" Bazı yerler İngilizce kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allen Walker

"When Magic Gem item used on Monster" Bazı yerler İngilizce kalmış.

Evet saldırı ve eşya tanımlamalarında eksikler var. Oyun bayağı bir değişcek artık ondan sonra muhtemelen Türkçeleştirme tamamlanır.
  • hayırlı olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sherwood371

hayırlı olsun..

saol
  • Çizimler bence gayet başarılı.
  • Eski oyun baya güzeldi.Bu da öyle olur umarım.

Haftaya üni.ye kadar tatile çıkıyorum.Mutlaka başlıycam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.