Şimdi Ara

Monster MMORPG - web tabanlı Pokemon severler için tamamıyla ücretsiz Türk yapımı MMORPG (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
4
Favori
22.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kotayı çok yemese oynardım evimde değilim çünkü.
  • Çizimler bana acayip güzel geldi. Umarım kısa zamanda hedeflediğiniz amaca ulaşırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaquaries

Kotayı çok yemese oynardım evimde değilim çünkü.

Aslında pek kota yemiyor. Bir defa yüklenen resim bir daha indirilmiyor cache temizlenene kadar.

firefox da tarayıcı çubuğuna about:config yazarak cache vs ayarlarını değiştirebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SECourses -- 9 Temmuz 2012; 23:26:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tensho

Çizimler bana acayip güzel geldi. Umarım kısa zamanda hedeflediğiniz amaca ulaşırsınız.

Teşekkürler. Gönüllü artistler ve para ile çizdirdiğim artist çok kaliteli çiziyor
  • Ben de geldim a:S
  • berbat bişey ben sevmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerteZ

berbat bişey ben sevmedim

herkes sevse zaten şu anda milyonlarca kişi oynardı Hemen hemen her oyunun seveni çıkıyor zamanla bunu anladım.
  • rozet resimlerimizde hazır Allah'ın izniyle

Rozetleri gönüllü olarak yapan artist : http://blackyspyro.deviantart.com/

32x32 set :

Monster MMORPG - web tabanlı Pokemon severler için tamamıyla ücretsiz Türk yapımı MMORPG

64x64 set :

Monster MMORPG - web tabanlı Pokemon severler için tamamıyla ücretsiz Türk yapımı MMORPG
  • Pokémon olduğu zaman daha iyiydi yani mesela ne güçlü ne değil biliyoduk ama şimdi durum böyle olunca karşıma bi monster çıkıyo 3 dakika boyunca acaba iyi midir diye MonsterDex'ten özelliklerine bakıyorum, bide bu büyük resimler daha iyi mesela ben sırf bu büyük resimler için pokemonsavaşçıları oynuyodum, pokemoncraft'da o yüzden daha çekici geliyodu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perditionn

Pokémon olduğu zaman daha iyiydi yani mesela ne güçlü ne değil biliyoduk ama şimdi durum böyle olunca karşıma bi monster çıkıyo 3 dakika boyunca acaba iyi midir diye MonsterDex'ten özelliklerine bakıyorum, bide bu büyük resimler daha iyi mesela ben sırf bu büyük resimler için pokemonsavaşçıları oynuyodum, pokemoncraft'da o yüzden daha çekici geliyodu :)

resim boyutu biraz daha büyüyecek. şu anda maks 260x240 onu 300x300 yapıcaz İnşAllah yeni tasarımda :)

Bu güç meselesi aynen oyle. Öğrenmen gerekiyor
  • Aynı karakterler ile bir masaüstü oyunu yapsanız diyorum.Tıpkı pokemon oyunları gibi. Monster MMORPG dünyası duyulur.

Yada bir monster karakterine özel bir oyun olabilir.Daha küçük bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ewee1212

Aynı karakterler ile bir masaüstü oyunu yapsanız diyorum.Tıpkı pokemon oyunları gibi. Monster MMORPG dünyası duyulur.

Yada bir monster karakterine özel bir oyun olabilir.Daha küçük bir oyun.

Bunun için sağlam ekip gerekiyor. Ben tek yapıyorum.
  • gerçekten emeğine saygım var güzel yapıyorsun ama bence çizimlerde şöyle bir gözüme çarptı mesela rapidash ateş pokesi üstünde ateş var senin canavarlarının türü pek belli değil bence çizimlere devam ediyorsan bunu dikkate al canavarın bitki ise bir yaprak koy ki anlayalım
  • Çizimler gerçekten çok iyi ama ben de diğer arkadaşlara katılıyorum, sprite gibi küçük olsa daha iyi olur bence Başarılarınızın devamını dilerim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlinedragon

gerçekten emeğine saygım var güzel yapıyorsun ama bence çizimlerde şöyle bir gözüme çarptı mesela rapidash ateş pokesi üstünde ateş var senin canavarlarının türü pek belli değil bence çizimlere devam ediyorsan bunu dikkate al canavarın bitki ise bir yaprak koy ki anlayalım

geri bildirim için teşekkürler. çizimleri ben yapmıyorum. genel olarak gönüllü artistler. o yüzden kafalarına göre çiziyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bligzer

Çizimler gerçekten çok iyi ama ben de diğer arkadaşlara katılıyorum, sprite gibi küçük olsa daha iyi olur bence Başarılarınızın devamını dilerim hocam

yorum için teşekkürler. sprite tarzı şu anda pek mümkün değil fakat ilerde çok para olursa özellikle artist takımı tutularak sprite versiyonuda çizdirilebilir bir ihtimal.
  • Güzel bir oyun olmuş fakémon yerine pokémon kullanılsa daha iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Sevdalısı

Güzel bir oyun olmuş fakémon yerine pokémon kullanılsa daha iyiymiş

Normalde pokemon yapıyorduk fakat Nintendo kapatmamız için resmi yazı gönderdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Sevdalısı

Güzel bir oyun olmuş fakémon yerine pokémon kullanılsa daha iyiymiş

Normalde pokemon yapıyorduk fakat Nintendo kapatmamız için resmi yazı gönderdi.

Neden yasal değil mi ?
  • Hocam eğer mobile ede el atarsanız çok başarılı olacağınız aşikar Mesela benim telefon modelim Nokia 5130 Express music ondada swf felan flash varda lite mı eski sürüm mü onu bilmiyorum o yüzden bu oyunu deneyeceğim net paketi alınca ama şimdilik bilgilendirirseniz en azından daha bilgili olur ve daha az zarar edebilirim
    Saygılar ....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.