Şimdi Ara

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU- (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.067
Cevap
14
Favori
54.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sebebi şu kişi silahını tam kullanamıyo , canavarı tam tanımıyor, neye zayıf ,nasıl sürekli yere düşürülür, bazı saldırısından nasıl kaçılır bu laflarım hr si 60 ve üstü olupta hala şunları bilmeyen kişilerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halilegiç H kullanıcısına yanıt
    Tamamdır sıkıntı yok. Akşama tekrar atarım istek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Arkadaşlarıyla kasıp yüksel level yaparak oynayan ama bir o kadar da boş oynayan insanlar malesef çok fazla sadece bu oyun için değil bı tarz olan bütün oyunlar için geçerli.

Geçen mesela halil ile girdiğimizi Xeno‘Jiiva bossunda halil arkadaşımız çileden çıktı.

Dün de ben Xeno‘Jiiva'ya girdim bebe oyunundan çıktı tek kesmek zorunda kaldım 1 saatim boşuna gitti kesemedim zaten pot bitti bende çıkmak zorunda kaldım
    Emrecim sende 3 arkadaş var oyunu oynayan takımca girebiliyorsun. Bırakta bir tane oyundan çıkan olsun. belkide adamın kesiceginize dair ümidi kalmamıştır:) bak ben tek oynuyorum 35 lvl 2 akşamdır behemoth kesmeye çalışıyoruz yabancılarla öyle pasifte oynamıyorum bir kaç sefer sona getirdik olmadı herkes ölüyor. Kimi zamanda ben ölüyorum. Genede kızmıyorum büyük keyif alıyorum. amaç başarmak için mücadele.

• Abi olay ölüp ölmemek değil ki. Adamlara yanımıza gelin diyoruz tınlayan yok sonra da ölüyorlar

• 35 level'de Behemoth'a girme cesareti.

Helal vallaha.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

35 level'de Behemoth'a girme cesareti.

Helal vallaha.
    3 sefer bitiyordu başkan. Dün akşam bir kezde halilegiç ile son faza geçmek üzereydik 3 kişi aynı atakta öldük benim hatam yardıma gelen arkadaş 200 lvl işi bunlar dedi.

• Evet bahsetti Halil tek atak da 3'nüzü almasını.

Benim özel Behemouth için tank buildim var. Kısmet olursa bu akşam beraber deneyelim.

• Bloodborne ve Dark Souls seven birisi olarak bu oyunu sever miyim? Çok mu zaman ayırmam gerekiyor?

• Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    Sever veya sevmezsin o kişisel bir olay fakat zaman harcama konusunda 200-300 saat bile az gelebilir.

Abartmıyorum !

• quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Sever veya sevmezsin o kişisel bir olay fakat zaman harcama konusunda 200-300 saat bile az gelebilir.

Abartmıyorum !
    Bloodborne’u plantinlerken yaklaşık o kadar ayırmıştım. Sararsa zaman ayırabilirim :)

• Beraber oynamak isteyenler ekleyebilir.
    HR 60
    psn:ysnsn
  • Selamlar.Oyuna yeni başladım.Daha ilk monster ı avlamaya gideceğim :) ... Benim gibi yeni başlayan arkadaşlar yada yardım etmek isteyenleri beklerim.Gece 11 yada 12 den sonra oyuna girebiliyorum. Psn : Kokesta_TR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Bloodborne’u plantinlerken yaklaşık o kadar ayırmıştım. Sararsa zaman ayırabilirim :)

Alıntıları Göster
    Bloodborne 200-300 saat platinlemek için ugraştıysan buna hiç bulaşma :) bloodborne en fazla 30 saatte platin olurki bu bile fazla. Monster hunter platinlemek cidden zor iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Bloodborne 200-300 saat platinlemek için ugraştıysan buna hiç bulaşma :) bloodborne en fazla 30 saatte platin olurki bu bile fazla. Monster hunter platinlemek cidden zor iş.

Alıntıları Göster
    Elbette 200 saat platinlemek için uğraşmadım. Ng+ olarak oyuna devam ettim ve birçok kez bitirdim. Online için ayırdığım zamanda cabası.
    30 saat sıfırdan başlayan birisi nasıl platin yapacakmış? :) Biraz abartı olmuş. Uncharted değil Bloodborne’dan bahsediyoruz :)
    Sanırım oynamamışsınız :) Forumda yada ekşi sözlükte konusunu okumanızı tavsiye ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Elbette 200 saat platinlemek için uğraşmadım. Ng+ olarak oyuna devam ettim ve birçok kez bitirdim. Online için ayırdığım zamanda cabası.
    30 saat sıfırdan başlayan birisi nasıl platin yapacakmış? :) Biraz abartı olmuş. Uncharted değil Bloodborne’dan bahsediyoruz :)
    Sanırım oynamamışsınız :) Forumda yada ekşi sözlükte konusunu okumanızı tavsiye ederim..

Alıntıları Göster
    Bahsettiginiz yerlerde konusunu okuyacam tşkler.
    Ya 1 saatte bitiren var baştan sona ve emin ol ki ben de duydum 30 saatte platinleyor ha nedir bunu yapan adam zaten oyunu 30 kere bitirmiştir volkan abi diyorsa inan

• Arch Xeno'jiiva ticket’ı ile alınan layered armor’uda bugün koleksiyona ekledim. Extreme behemoth’dan sonra bana bütün arch’lar artık kolay gelmeye başladı.

Bu tür quest’ler için müsait zamanıma denk gelirse şayet yardıma gelebilirim isteyen arkadaşlar için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Halilegiç

Ya 1 saatte bitiren var baştan sona ve emin ol ki ben de duydum 30 saatte platinleyor ha nedir bunu yapan adam zaten oyunu 30 kere bitirmiştir volkan abi diyorsa inan
    Cümlemi iyi okumamışsınız sanırım.
    İlk defa oynayan 30 saatte platin yapamaz dedim.
    Yoksa oyunu ezberleyip neyin nerede olduğunu bilen adam kasarak yapabilir. Ayrıca Volkan abin ne diyorsa kabul etmek zorunda değilim :)
    Burası Monster Hunter konusu insanları rahatsız etmeyelim.
    İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 4 Aralık 2018; 9:46:2 >
    Örneğin ben,bloodborne denen zıkkımı 3 kez oynamayı denedim fakat her defasında en fazla 1 saat durabildim oyunda. Bu tarz olaylar kişiye bakar. Adam grafiği sever uğraşır, atmosferi sever hırs yapar gibi gibi.. Mhw ilk çıktığından beridir oynarım . Şimdilik xboxda yeniden başladım.

• WalterSullivan kullanıcısına yanıt
    Extreme Behemoth cidden oyunun zorluk olarak zirvesiydi.

Arch Nergigante'yi sona bırakmaları garip doğrusu.

Alıştığımız saldırılarının aksine yeni atakları ile üstümüze salabilir Capcom.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.