Şimdi Ara

MONSTER HUNTER WORLD (Playstation 4 & PRO) -ANA KONU- (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.068
Cevap
14
Favori
54.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu bitirirdim level 15 ten 26 ya birden çıktı.armor level full silahımda son levelde. Şimdi ne yapıyorum?silah ve armor dahada yüksekselecek mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mvlt42 kullanıcısına yanıt
    Daha görmediğin 6 canavar var kulve taroth, devlijho, kirin, bazelguse, lunastra ve behemoth ayrıca oyun asıl şimdi başlıyor sen sadece tanıtım bölümünü bitirdin hr 50 den sonra augmention açılıcak ve daha da güçleniceksin ve canavarların tempered versiyonu ile dövüşüceksin. Yeni silahlar yeni buildler oluşturucaksın ve tabiki oyunun nihai zorluğu ve asıl challenging olayı olan arch temperedlar ile düvüşüp onların gama zırhlarını elde etmeye çalışıcaksın tabi bu arch tempered lar sadece bazı zamanlar geliyor mesela 4 gün öceki kış festivalinde hepsi açıktı ama inan bana bunun için baya kendini geliştirmiş ve hazırlıklı gitmen lazım . Defense 450 ve mesela luna veya teostra ile savaşıcaksan fire resistance full olmalı gibi

Son olarak şuan arch tempered kulve taroth geldi bugün ama en az hr 50 istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halilegiç -- 20 Aralık 2018; 19:19:18 >
  • Halilegiç H kullanıcısına yanıt
  • neyin ne olduğunu gösteren bir rehber/kaynak/video serisi var mı arkadaşlar?

oyunu satın aldım uzun sure oynamadım şimdi yeniden başladım zor geldı bana daha doğrusu çok karışık.

yardımcı olşabılecek var mı?
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Rehber veya kaynak bilmiyorum fakat PS platformunda oynuyorsanız,sesli sohbetlerde aklınıza takılanları elimden geldiğince yanıtlarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaratıc1KLAVYE

Rehber veya kaynak bilmiyorum fakat PS platformunda oynuyorsanız,sesli sohbetlerde aklınıza takılanları elimden geldiğince yanıtlarım.
    Psn ID yazarsanız ekleyeyim akşam hocam

Temel şeyleri öğrenmem gerek zor olur o şekilde ama yine de çok teşekkür ediyorum
    s.a kristal mağaradaki xevoyu kestim ending yazıları yazdı.oyun şimdi bitti mi rank 25 açıldı.bitmediyse nasıl ilerleteceğiz.
  • kingof98 kullanıcısına yanıt
    A.s. şimdiki görevin 2 tane bazelguse. komutandan alıyordun yanlış haırlamıyorsam emin değilim ama bu görev seni 29 da kısıtlıyordu ve bundan sonra 49 da ilk tempered elder dragon kirin görevin var sonrasında sınır yok ve kirinden sonra tempered elderler ile dövüşürsen hero/warrior stream stone düşücek bunlar raity 8/7 silahları augment yapmanı sağlıyor

Yukarıda saydıklarım ana görevdi ayrıca special assigmant ta belli başlı görevleri yaparsan lunastra, devilijho ve behemoth açılıyor

• Makineli taramalı tüfek gibi ateş eden bir silah var, dün behemoth da gördüm kullanan birisini hangi silah ok mu bu? Kendim switch axe kullanıyorum baya güzel görünüyordu.
    oyun arenada tıkandı azure wyvern iki radabon iki diablo var.ama bir tane başka görev çıktı.lunastra arenada çıkıyor.asıl önemli şey 15 dk vermesi.bunları nasıl geçeceğimi bilmiyorum.
    Eğer hala geçemediysen ekle beni geçeriz beraber o görev arena görevi değil special assigmant ve lunastrayı açan ilk görev ve dediğin gibi baya zordur geçmek. Bana göre oyundaki en zorlu canavar özellikle o süpernova saldırısı yanlış yakalandığında direk ölüm.

Psn:Halilegic

• FreeMaNMeliH kullanıcısına yanıt
    Heavy bowgun o silah ve iki verdiyonu var bir taramalı birde sniper versiyonu var. Eğer taramalı olanı istiyorsan devilijho nun silahı hem baya baya iyi hemde taramalı versiyonlu

• quote:

Orijinalden alıntı: Halilegiç

Heavy bowgun o silah ve iki verdiyonu var bir taramalı birde sniper versiyonu var. Eğer taramalı olanı istiyorsan devilijho nun silahı hem baya baya iyi hemde taramalı versiyonlu
    Bilgi için teşekkürler, biraz ağır gibi ama deneyeceğim,
  • FreeMaNMeliH kullanıcısına yanıt
    Ne demek

Ve eğer denicek isen costumize bowgun diye bir seçenek var demircide mutlaka birini sadece bir tane olsada yeter shield yap ve eğer shield jews var ise skill olarak guard up diye geçiyor kullan yok ise charm olarak kullan. Ağır olmasını bu şekilde kapatıyorsun ve gerçekten devilijho hbg param parça ediyor canavarları.

Cluster diye bombası var lvl2 ve lvl3 olarak lvl3 5 tane bomba atıyor her biri minimum 75-80 damage veriyor. Sleep mermisi var uyut bomba koy ve wyviern mermiyle uyandır, poison mermisi ile zehirle, sticky ile üzerine bomba yapıştır neyse uzattım sen deneyerek keşfet

Sonuç olarak çok taktiksel oynayabileceğin bir silah ve bu arada cluster her ne kadar iyi damage verse de takım içerisinde takım arkadaşlarının combosunu yarıda kesiyor bunu unutma

online oynamıyorum ama lunastra kaldı.hani bunlar pc için çok uğraşıyorlardı.port oyunu almış pc'ye uyarlamış son bosu farmlıyamıyorum.ağzından çıkan ışık yüzünden oyundan atıyor ilk başta atmıyor ama 3-4 kere yapınca atıyor.full highda 40-50 fps alıyorum ama orada en düşükte böyle oluyor.ikili bossları geçtim taktik şu gunlanceyi aldım orada birde sleep silahıydı.arenata girişteki kayanın dibinde durup savunma yapıyorsun.bossların boşluklarında bosslara vuruyorsun kendilerini öldürüyorlar tabi havadaki kayayı birde torna makinesini kullanmak işi kolaylaştırıyor.aggrument nasıl yapılıyor.
    Smithy'e git argumentation seçeneği olacak

Hr 49 da tempered kirin ile dövüşüceksin sonra tempered elderlere erişimin olucak orada eğer heros veya warriors stream stone düşürürse açılıcak augmention seçeneği

ikinizede teşekkür ediyorum.bu bosslar her vuruşta yere düşürüyor bu engelleniyor mu bağırtısı için bazelgeuse ve son bossun armorlarını mı düzmek gerekir.
    Yere düşme kısmında ne güzel işte k.o yapıyorsun ve bağırtısı için earplugs un full olması lazım elder dragonlar için ve evet bazel zırhı ve diğerini kullanabilirsin ama sana tavsiyem bir parça zırh ve geri kalan 3 parça için jews kullanman bunun için veya charm. Full zırhtan elde etmeye çalışınca baya attack tan kısarsın

gem olayı sakat istediğin düşmüyor.yere düşürme için flich free özellik var.buda iyi gs kullanıyorum.dmg idare eder oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.