Şimdi Ara

Monster Caps Lock sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
6.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar , Abra a5 v1.1 siparişim 2 saat önce kadar elime geçti hiçbir sıkıntı olmadan windows8 imi kurdum oyunlarımı oynamaya başladık fakat tek bir sorunum var.

Caps lock tuşuna bastığımda her seferinde bir bildirim geliyor ve ''Caps Lock On / Caps Lock Off'' şeklinde beni rahatsız ediyor bunu kapatmanın bir yolu var mıdır ?

Teşekkürler.

https://store.donanimhaber.com/a4/80/6c/a4806cbe0b58ea272b73e28af2f56f53.png
     Monster Caps Lock sorunu

• quote:

Orijinalden alıntı: ofyale

Merhabalar , Abra a5 v1.1 siparişim 2 saat önce kadar elime geçti hiçbir sıkıntı olmadan windows8 imi kurdum oyunlarımı oynamaya başladık fakat tek bir sorunum var.

Caps lock tuşuna bastığımda her seferinde bir bildirim geliyor ve ''Caps Lock On / Caps Lock Off'' şeklinde beni rahatsız ediyor bunu kapatmanın bir yolu var mıdır ?

Teşekkürler.

https://store.donanimhaber.com/a4/80/6c/a4806cbe0b58ea272b73e28af2f56f53.png
     Monster Caps Lock sorunu

merhaba
    bende yeni aldım tulpar serisi
    aynı ikaz bendede var ama dikkat ettinmi bilmiyorum o ikaz yanınca Word veya not defter belgesinde bir şey yazamıyorsun

• evet farkettim nasıl çözülür acaba bi mail falan atsak , Control center la alakası var mı acaba ?
  • quote:

evet farkettim nasıl çözülür acaba bi mail falan atsak , Control center la alakası var mı acaba ?

BEN DÜN ARADIM GERİ DÖNÜŞ YAPACAKLARDIR AMA TEKRAR ARARIM.BİLGİLENDİRİRİM
    KUSURA BAKMA BÜYÜK HARFLE YAZMIŞIM.
  • perk P kullanıcısına yanıt
    Beklemedeyim.
  • Arkadaşlar ben de bu sorunun çözümünü arıyorum. Bildirim çıkması sorun değil ama tuşa basınca 2-3 saniye hiç bir şey yazamamak çok sıkıntı.

Edit: Çok ilginç, yeniden başlatınca problem çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kırmızı Pervane -- 31 Temmuz 2014; 3:59:03 >
  • Halen çözemedim, fakat bu sorun bende sadece bazı zamanlarda oluyor. Günlük kullanımda bi sıkıntı yok sadece bildirim geliyor fakat yazılabiliyor.
  • quote:

Beklemedeyim.

ÇÖZÜLDÜ

selam
    biraz geç oldu malum tatil ve işler ilgilenemedim neyse gelelim konumuza
    dün yaptığım telefon görüşmesine istinaden

notebook alırken verilen cd de veya web sitesinde sürücüler bölümünde "http://www.monsternotebook.com.tr/pages/downloads.aspx" böülümde ürün kodu bölümüne tulbar .... yazıp cihazınızı buluyorsunuz orada
    cihazınızı onayladıktan sonra altta SYSTEM CONTROL MANAGER dosyasını indirip kurun
    makinanızı restart yapın ve bu problemden kurtulun. eğer olmaz ise
    format atmanızı tavsiye ediyorlar.
  • system control manager sitede suanda yok nereden indiricez bu capslock isi cok canimi skior benimde :/
  • MechTa kullanıcısına yanıt
    MSI sitesinin download bölümünde bulabilirsiniz. Aynı yazılımlar diye biliyorum.
  • bulamadim aradim ama paylasicak monster kullanicisi yokmu arkadas :/
  • MechTa kullanıcısına yanıt
    Sitedeki klavye panel kontrol uygulamasını indir scm o olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onu indirdim hotkeys adi ile indirdi yukledim ama duzelmedi yinede :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MechTa -- 25 Nisan 2015; 20:40:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.