Şimdi Ara

MONSTER® Beats By Dr.Dre Dükkanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
250
Cevap
6
Favori
22.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 92
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 109
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 14 saat 54 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 1256
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 92
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dr.amon (1 mesaj) oguzhant (1 mesaj) darnglove (1 mesaj) fortress34 (1 mesaj) PVH (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (132 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Ev Elektroniği >> Müzik Çalar >> MONSTER® Beats By Dr.Dre Dükkanı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    464 Mesaj
    Referanslar: 15

Katılım Zamanı
    20 Kasım 2008

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Satış Durdurulmuştur!

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylan -- 13 Nisan 2012; 8:17:30 >

|
    |
    musty-016, cagrimir, Iwaynes, megaramazan, PublicAdministrator, kaptancoo, Theori, VoLKaN ÇaHaN, halimcokoksen, vedatakdemir, dr.amon, aytun, BLooregard Q.Kazoo, Onur Orhun, CTU, snaking, cemkula, oguzhant, DirtyMoneySyndicate, ELyesa24, CaptainLuffy, sensation888, djenez, hasan1129, samet.aslan, synweap, resai
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    INTEL I5 4670K -- MSI GTX 780 Gaming OC -- 2X4GB CORSAIR VENGEANCE 1600Mhz -- SAMSUNG EVO 840 250GB -- MSI Z87 GD-65 Gaming -- CORSAIR H80 -- Aerocool GT-S BLACK EDITION -- Aerocool Strike X 800W 80+Silver
  • Yüzbaşı
    738 Mesaj
    Referanslar: 47

Katılım Zamanı
    08 Aralık 2009

5 Not
    Distribütördemeyi bir türlü öğrenemedin sende...
    |
    |
    TÜM ÜYELERE ÖNEMLİ NOT: YÖNETİM DENEN ADAM(!)LARIN DOLANDIRICILARI KORUMASINDAN, ÜYELERİ ÖNEMSEMEMESİNDEN, KAFALARINA GÖRE HAREKET ETMESİNDEN, İNSANLARI ALDATAN-KAZIKLAYAN-YANLIŞ YÖNLENDİREN CİĞERSİZLERE DESTEK OLMASINDAN, YÖNETİMİN İYİCE İŞİ TİCARETE BAĞLAYIP SAYFALARI MOBİLDE DAHİ REKLAMA BOĞMASINDAN MÜTEVELLİT; ARTIK BU FORUMDA HİÇBİR ŞEKİLDE BİLGİ VE TECRÜBE PAYLAŞMAYACAĞIM. HİÇBİR BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAYACAĞIM. BEN DE ARTIK FİYATI TUTTUĞUMA GEÇİRECEĞİM. KAMUOYUNA SAYGIYLA DEĞİL, BİLDİĞİN DUYURUYORUM. VE DH YÖNETİMİNİ BOYKOT EDİYORUM.
    [ ilterish (Tertemiz dediği üründe 2 çatlak ve alabildiğine derin çizik vardı, üstüne laf yedik bir de) -- girisimci zenci (Nâm-ı diğer Selim Şahin. Bu ismi forumda araştırırsanız nasıl karaktersiz biri olduğunu anlarsınız.)oasikhan5 (Yalancı, oyalayıcı, 5 kuruş para için 4-5 kişi ile aynı anda anlaşmaya çalışmayan ticaret ahlâkı olmayan biri)
  • Yüzbaşı
    720 Mesaj
    Referanslar: 74

Katılım Zamanı
    13 Mayıs 2005

1 Not
    Hocam fiyatların gerçekten iyi. hayırlı satışlar. Şuan studio amazonda 299 dolar yani 550 lira yapar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Katılım Zamanı
    20 Kasım 2008

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Hocam fiyatların gerçekten iyi. hayırlı satışlar. Şuan studio amazonda 299 dolar yani 550 lira yapar.

Teşekkürler.
    |
    |
    musty-016, cagrimir, Iwaynes, megaramazan, PublicAdministrator, kaptancoo, Theori, VoLKaN ÇaHaN, halimcokoksen, vedatakdemir, dr.amon, aytun, BLooregard Q.Kazoo, Onur Orhun, CTU, snaking, cemkula, oguzhant, DirtyMoneySyndicate, ELyesa24, CaptainLuffy, sensation888, djenez, hasan1129, samet.aslan, synweap, resai
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    INTEL I5 4670K -- MSI GTX 780 Gaming OC -- 2X4GB CORSAIR VENGEANCE 1600Mhz -- SAMSUNG EVO 840 250GB -- MSI Z87 GD-65 Gaming -- CORSAIR H80 -- Aerocool GT-S BLACK EDITION -- Aerocool Strike X 800W 80+Silver
  • Yüzbaşı
    720 Mesaj
    Referanslar: 74

Katılım Zamanı
    13 Mayıs 2005

1 Not
    tylan arkdaşımızdan beyaz studio nun seri nosunu aldım kontrol etmek için. beatsin siteden. yüzde yüz orjinal. kimse ilanı baltalamasın. arkadaş çok güvenilir.

|
    |
    Katılım Zamanı
    04 Mayıs 2005

Durum
    Forumda değil

Yanlış anlaşılma olmasın hocam ama fatura olmadan arıza halinde ne yapıcaz?
    Malüm 2 ay yada 1 sene sonra olduya elektronik alet doğasında var.Elimizdemi patlar yoksa bir muhattap bulabilicezmi
    |
    |
    04 Mayıs 2005

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: tylan

quote:

Orijinalden alıntı: kont_andre

Malüm 2 ay yada 1 sene sonra olduya elektronik alet doğasında var.Elimizdemi patlar yoksa bir muhattap bulabilicezmi

Ürünlerin seri noları ve satış tarihleri hepsi bende mevcut bilgisayarımda tutuluyor. Ben garanti konusunda 2 sene aynı darty veya dnr gibi tamir/değişim yapıyorum. Alan arkadaşlarla irtibat bilgilerimide paylaşıyorum.

İyi güzel de 5 ay 1 sene sonra ortadan kaybolursanız nasıl olucak?Malüm ne bir firma ünvanı ne de bir sicil numaranız var?

Katılım Zamanı
    20 Kasım 2008

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tylan

quote:

Ürünlerin seri noları ve satış tarihleri hepsi bende mevcut bilgisayarımda tutuluyor. Ben garanti konusunda 2 sene aynı darty veya dnr gibi tamir/değişim yapıyorum. Alan arkadaşlarla irtibat bilgilerimide paylaşıyorum.

İyi güzel de 5 ay 1 sene sonra ortadan kaybolursanız nasıl olucak?Malüm ne bir firma ünvanı ne de bir sicil numaranız var?

O zaman ürünü Yurtdışına gönderirsiniz orjinal olduğu için birebir değişim yapıyorlar. İnanmıyorsanız forumu biraz inceleyiniz. Tamamen güven meselesi böyle bir tereddütünüz varsa darty veya dnr dan alacaksınız.
    |
    |

• Yüzbaşı
    325 Mesaj
    Referanslar: 6

Katılım Zamanı
    22 Mayıs 2006

mikrofonlu modeller varmı elinizde??
    Monster Turbine Creative ep 630 Audio Technica Cks 70 Senheisser px 210 Koss Portapro Logitech Free pulse Akg k 518 dj Jbl 610 Reference westone 3 jvc x30 radius hp twf11r Monster Turbine pro copper REFERANSI OLMAYANLARLA INERNET UZERI SATIŞ HARICI ALIŞ VERIŞ YAPILMAZ
  • Teğmen
    147 Mesaj
    Katılım Zamanı
    02 Ekim 2007

Durum
    Forumda değil

Arkadaslar,ben Beats Studio modelinden aldım ve İzmirdeyim.Bu urunlerin orjinalliğinden falan suphe eden olursa İzmir içi herkesi beklerim,bana ulasabilirsiniz.Saygılar
    |
    |
    12 Şubat 2007

tourlarda control talk var mı, yurtdışına gönderme işlemi nasıl oluyor forumu inceleyin demişsin gönderen var mı göremedim ?
    bir de tamir/değişim için 2 yıl boyunca ben kefilim demişsiniz ama bu kadar az kar yaptığınız kulaklarda sorun olduğunda siz değişimi kendi cebinizden mi karşılayacaksınız?
    diğer konudan beri takip ediyorum, sonunda bir tane alıcaz tatmin olursak
    |
    |

Katılım Zamanı
    20 Kasım 2008

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

mikrofonlu modeller varmı elinizde??

Studio ,Tour, Solo ve Solo HD modellerinde mikrofon mevcuttur.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    aaa hocam tamda arıyordum power beats modeli çok ucuz

hocam kendi sitesinde kristal berraklığında ses ve nükemmel bass tonları diye not düşmüş power beats hakkında

power beats in ses kalitesinden bahsedermisiniz sitesinde yazdığı kadar kristal berraklıgında mı sesi acaba =?
    |
    |

Katılım Zamanı
    20 Kasım 2008

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Gangsta Party

aaa hocam tamda arıyordum power beats modeli çok ucuz

hocam kendi sitesinde kristal berraklığında ses ve nükemmel bass tonları diye not düşmüş power beats hakkında

power beats in ses kalitesinden bahsedermisiniz sitesinde yazdığı kadar kristal berraklıgında mı sesi acaba =?

Power Beats kulaklıkların ses karakteri Tour modeli ile aynı sadece Power Beats kancalı modeli. Ses kalitesi 2 kulaklığında mükemmel.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    713 Mesaj
    Referanslar: 47

Katılım Zamanı
    21 Temmuz 2006

pm

Katılım Zamanı
    20 Kasım 2008

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: q_bert

pm

Cevaplanmıştır.

Solo HD Product RED q_bert arkadaşımıza rezervedir.
    |
    |
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    17 Ocak 2011

Durum
    Forumda değil

pm

Katılım Zamanı
    20 Kasım 2008

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Luaz.

pm

PM ulaşmadı tekrar atabilir misiniz?
    |
    |
  • Binbaşı
    1886 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    20 Şubat 2005

Durum
    Forumda değil

Fiyatlar güzel olmuş, tebrikler..
    sorunsuz alışverişlerim: icarus06 - ayk933 - java(x3) - tgaripozer - expander_ - helsloot (x2) - Helsinki Vampire - TeRMİNSToR - E2(x2) - askarsa - Barakuda0727 - s&y(x3) - blackbullet - SDAE - pharmacist - Empyrea - Kabatay - zoptrik - yurteri01 - etki33 - 1 - imuratk - ERGENEKON - [ TÛRÍ ] - huso - greatchecker - seeneer - cesi - Da®ksiDe© - KingpinTR - error - bezeyis - z4m4 - sudkostik - Brabus - digitaldelisi - @coyote - demir7 - sebil1 - KARATAHTA - Erwin - tribalenfeksiyon - okayal - kelebek - cpoyraz - kantele - istanbul.34 - dgnzcn(x2) - maviiis - bh vol ii - nett - bozkurtomer24 - defender - superfilipo - unsalg - sniper83us - KuraL_ - DUKES - Tsunami41 - kont_andre(x2) - kesikkafa - xms(x3) - San Andreas Citizen - the_web - goztepeli_TR - meroboy - NDS - boracanon(x3) - cemali - conur87 - euroboy - cango34 - tolgapolat - zzzzz - alpi80 - savage81 - hamido - futurereal - meneme2002 - bytepire - sharloot
    DOLANDIRICILAR: synx (serkan sepil-antalya) - efsane0606 ( ömer zengin-ankara) - bilinmiyorki ( aras serdaroğlu-istanbul)
  • Yüzbaşı
    464 Mesaj

Katılım Zamanı
    20 Kasım 2008

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: fortress34

Fiyatlar güzel olmuş, tebrikler..

Teşekkür ederim
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Bitcoin
bankalar.org
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.