Şimdi Ara

MONSTER® Beats By Dr.Dre Dükkanı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
6
Favori
22.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Basketball

Yeni Konu Hayırlı Olsun Hocam Hayırlı Satışlar...

Teşekkürler.
  • ürünün oirijinalliğiyle ilgili sorum yok fakat şöyle bir durum var Pro almayı düşünüyorum ama ileride bir sorun çıktı,bozuldu vs. o zaman ne yapacağız hocam?Elimde mi kalacak ürün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr Dre.

ürünün oirijinalliğiyle ilgili sorum yok fakat şöyle bir durum var Pro almayı düşünüyorum ama ileride bir sorun çıktı,bozuldu vs. o zaman ne yapacağız hocam?Elimde mi kalacak ürün?

Ürünle ilgili bir problem olduğunda benle irtibata geçebilirsiniz. Arızalı olan ürünleri değiştirdiğim arkadaşlarda oldu o kulaklık elinizde kalmaz kesinlikle. En kötü ihtimal ürün orjinal olduğu için posta ile USA değişimi bile yaptırabilirsiniz. İsterseniz mail atın Monster firmasına gerekli yanıtı versinler size.
  • Sırf bü ürünler için üye oldum foruma

fiyatlar çok uygun sanırım orjinalliğindede bi sorun yok

ve tamir değişimindede sorun olmadığını görüyorum yorumlardan

en yakın zamanda şöyle 2 3 hafta sonra solo veya studio almayı düşünüyorum tamda karar vermedim 2si arasındayım ama birini alıcam sizden tylan bey.

İpod satıyorum onuda satayım daha hızlı alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thug Life W -- 27 Aralık 2011; 13:24:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkarda

Sırf bü ürünler için üye oldum foruma

en yakın zamanda şöyle 2 3 hafta sonra solo veya studio almayı düşünüyorum tamda karar vermedim 2si arasındayım ama birini alıcam sizden tylan bey.

Almaya karar verdiğiniz zaman hizmete hazırım. Sadece renk ve model belirtmeniz yeterli. Satın alındıktan sonraki 2. gün ürününüzü kargolarım. Görüşmek üzere

• quote:

Orijinalden alıntı: tylan

quote:

Almaya karar verdiğiniz zaman hizmete hazırım. Sadece renk ve model belirtmeniz yeterli. Satın alındıktan sonraki 2. gün ürününüzü kargolarım. Görüşmek üzere

Beyaz düşünüyorum bende fatihteyim elden alabilirim kargo parasına gerek yok :)

• quote:

quote:

quote:

Beyaz düşünüyorum bende fatihteyim elden alabilirim kargo parasına gerek yok :)

Tamam karar verdiğinizde görüşürüz. Yılbaşından önce beyaz ürün temin edemiyorum maalesef.

• Kendisiyle bu aksam havaleyi gerçekleştirdik cok anlayışlı birisi kesinlikle guvenebilirsiniz orjinallikle ilgili zaten asla bir sıkıntınız olmaz.
    Goktug Muammer
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatakdemir

Kendisiyle bu aksam havaleyi gerçekleştirdik cok anlayışlı birisi kesinlikle guvenebilirsiniz orjinallikle ilgili zaten asla bir sıkıntınız olmaz.
    Goktug Muammer

Teşekkür ederim. Kırmızı Studio ürününüzü güle güle kullanınız.
  • Ocağın kaçında beyazlar gelcek.
  • quote:

Ocağın kaçında beyazlar gelcek.

PM olarak cevaplanmıştır.

Teşekkürler.
  • dr.amon nickli kullanıcıya Studio Limited Edition satılmıştır. Güle güle kullanması dileğiyle.
  • quote:

dr.amon nickli kullanıcıya Studio Limited Edition satılmıştır. Güle güle kullanması dileğiyle.

Teşekkürler,sağolun.
  • Beyazları ocakğın 15 den itibaren bekliyoruz :)=
  • Detox Ürünü halimcokoksen nickli kullanıcıya satılmıştır. güle güle kullanması dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylan -- 29 Aralık 2011; 11:25:56 >
  • Çok teşekkür ederim alışveriş yapacak arkadaşlar gönül rahatlığıyla çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz bu fiyat bu ürünleri bulmak gerçekten zor
    Detox tanda çok memnun kaldım ses kalitesi olsun malzeme kalitesi olsun çok kaliteli bir kulaklık gerçekten farkl ses kaynaklarını denedim en iyi sonucu iphone 4 te aldım ikisi gayet güzel ve uyumlu oldular
  • quote:

Orijinalden alıntı: halimcokoksen

Çok teşekkür ederim alışveriş yapacak arkadaşlar gönül rahatlığıyla çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz bu fiyat bu ürünleri bulmak gerçekten zor
    Detox tanda çok memnun kaldım ses kalitesi olsun malzeme kalitesi olsun çok kaliteli bir kulaklık gerçekten farkl ses kaynaklarını denedim en iyi sonucu iphone 4 te aldım ikisi gayet güzel ve uyumlu oldular

Detox en üst kattaki beats ürünü tabi güzel olucak hocam :)

dj lik filanmı yapıyorsunuz sokakda takılmayacak kadar büyük bi kulaklıkta :)
  • Dj lik yapmıyorum aslında stüdyo modelini düşünüyordum Türkiye'deki distribütör satış fiyatı 700 küsür lira o paraya stüdyo almaktansa detox almak bana daha mantıklı geldi ses kalitesi ses izolasyonu ve malzeme kalitesi stüdyoya göre cok daha iyiydi bende secimimi detoxtan yana kullandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halimcokoksen

Dj lik yapmıyorum aslında stüdyo modelini düşünüyordum Türkiye'deki distribütör satış fiyatı 700 küsür lira o paraya stüdyo almaktansa detox almak bana daha mantıklı geldi ses kalitesi ses izolasyonu ve malzeme kalitesi stüdyoya göre cok daha iyiydi bende secimimi detoxtan yana kullandım

Dışarda takacaksanız iyi olmuş ama dışarda takmak için bence büyük bir kulaklık fazlasıyla %99 studioda çalışanlar kullanıyor ama siz bilirsiniz

studio modelini tylandan alsaydınız 700 değil 500 öderdiniz hocam oda distrübütürden alıyor sonuçta sadece fatura + garanti +ötv + kdv li fiyatı 700 onun bunları almak istemessen tylanda 500 bence güzel fiyat

ben solo modelini kullanıyordum sokakta sürekli artık değiştirdim kulaklığı çok güzel duruyor uzaktan baskasının kulagında görünce anladım bunu ama artık daha gelişmiş bir ses isteğim olduğundan kulaklığı forum dışı sattım bende

solodan büyükleri abartı geliyor bana sokak için oyle kulaklığı aldıktan sonrada sadece evde işte kullandınmıda bi espirisi kalmıyor saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thug Life W -- 30 Aralık 2011; 8:29:42 >

• Dışarda kullanmak icin farklı birkaç kulaklığım elimde mevcut bu kulaklığı dışarda ancak uzun yolculuklarda tercih edebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.