Şimdi Ara

Monkey Island 3: The Curse of Monkey Island Türkçe Yama Çalışması (TAMAMLANDI) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
18
Favori
13.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

buna üzüldüm ama haklısın maalesef çok macera oyunu sever kalmadık piyasada. Olanlarda eski oyunlara fazla ilgi göstermiyorlar maalesef. yine de çevirilerin için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeragorn

Teşekkürler. Malesef çok ilgi görmediği için bu oyundan sonra pek çeviri yapmayı düşünmüyorum. Oturup tek başıma aylarımı harcadığım çeviriler malesef translate çeviriler kadar bile ilgi görmüyor. 10binden fazla satırı tek tek kendi başıma çeviriyorum ve bu bazen oldukça sıkıcı olabiliyor. Sonuç olarak bu çevirileri kendim için yapmıyorum. Benim ingilizcem zaten var ve keyif alarak oynayabiliyorum. Başkaları da keyif alsın diye yapıyorum çevirileri fakat yayınladıktan sonra teşekkür eden sayısı iki elin parmağını geçmiyor ne yazıkki.

Başka çevirmek istediğim adventure oyunları da var fakat çok ileride tekrardan çevirmeye karar verirsem onları da çeviririm.

Sağlık olsun ne diyelim, kendi kararınızdır sonuçta, saygı duyarız. Ancak yaptığınız bu çeviriler ile bizlere eğlenceli vakitler geçirttiğiniz ve gönlümüzde hoş bir tat bıraktığınızı da bilmenizi isteriz.

• Merhabalar,

Çeviri %35 olarak güncellenmiştir.

• Zeragorn kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ben seriyi ilk kez oynayacağım yeni nesil olarak Escape from Monkey Island bu çeviri bittikten sorna bunuda çevirmeyi düşünüyormusunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • carpicipro28 C kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Seriyi ilk defa oynayacaksanız Monkey island 1-2-3'ün ardından Day of the tentacle, Grim Fandango, Broken sword serisi gibi kült adventure oyunlarını oynamanızı öneririm.

Şahsi fikrim Monkey island serisinin en başarılı oyunu Monkey Island 3'tür. 1 ve 2 de iyidir fakat 3 gibi değil bence. 4 ve 5'in ise seriye pek yakışmadığını düşünüyorum. Bu sebeple 4 ve 5'i çevirmektense daha önemli adventure oyunlarını çevirmeyi tercih ederim. Sonuçta tek başıma çevirdiğim için bir adventure oyununu çevirmem neredeyse 1 senemi alıyor.

Ek olarak Monkey Island 1'i ben çevirmedim. Oynayanlar çevirisinin çok iyi olmadığını söylüyor. 2'yi ben çevirdim ve 3'ü ben çeviriyorum. benim çevirilerimde pek hata bulamazsınız ve oyun esprilerine sadık kalmaya çalışırım. Fakat başkasının çevirisi olan 1'i oynayanlar pek beğenmediklerini söylüyorlar çeviriyi. Umarım 1'den sonra oyunu bırakmazsınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeragorn -- 8 Ekim 2021; 22:7:19 >

• Merhabalar,

Çeviri %40 olarak güncellenmiştir.

• Merhabalar,

Çeviri %45 olarak güncellenmiştir.

• Kusursuz Monkey Island 2 yamanızı oynamamızın ardından şunu rahatlıkla diyebilirim ki büyük bir sabırsızlıkla beklemekteyiz :))

• Hocam çeviri devam ediyor mu ? Ediyor ise sabırsızlıkla bekliyoruz, sırf çevirisi var diye bütün oyunları satın aldım. :)

• seelezs S kullanıcısına yanıt

Çeviri devam ediyor. Yarısı bitmiş durumda :) yakında yüzde güncellemesi yapacağım. Keşke çok vaktim olsa da hızlıca bitirebilsem ama fazla vakit bulamıyorum malesef çeviri için. Bu sebeple yavaş ilerliyor.

• Merhabalar,

Çeviri %50 olarak güncellenmiştir.

• Hocam eline sağlık, yıllardır bu oyunun Türkçe çevirisini arıyordum. İnş. %100 bitirirsin ve keyifli bir şekilde oyunu oynarım.
    Dublaj çalışmasını yarım bırakmazsın umarım. Tahmini ne kadar sürede dublaj bitmiş olur bilgi verir misin?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • winmaster W kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Bir aksilik olmazsa yarım bırakmam başladığım işi ancak yoğunluktan dolayı çok yavaş ilerliyorum. Bu arada dublaj değil, türkçe yazı çevirisi. Seslendirme yapmıyorum yani :)

• Çeviri %55 olarak güncellenmiştir.

• 2. Oyunu türü sevenler ile buluşturdunuz ve 3. Oyununun çevirisini istikrarlı bir şekilde sürdürüyorsunuz. Elinize gözünüze sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalışmalarınız devam ediyor değil mi. Ellerinize sağlık.
    %100 olmasını heyecanla bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Çeviri %60 olarak güncellenmiştir.

• Merhaba Sayın Zeragorn,

İlk öncelikle emeğinize sağlık.

heyecanla yamanın çıkmasını bekliyorum. ne zaman yama çıktı mı diye gelip buraya baksam tekrardan yükleyip bitiriyorum oyunu. keşke bir ekip olsa ve bütün point and click adventura oyunlarını Türkçe yama yapabilse.

• maximusguven M kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler ilginiz için. Tek başıma gerçekten çok uzun sürüyor çevirmek. İş yoğunluğu da eklenince baya yavaşladım malesef ama günün birinde bitecek.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.