Şimdi Ara

MONKEY ISLAND 2 SE: LeChuck’s Revenge Türkçe Çeviri (TAMAMLANDI) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
21
Favori
9.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zeragorn

Dediğim gibi bağış zaten zorunlu olan bir durum değil. İsteyenler bağışta bulunarak çevirmen olarak benim motivasyonumu arttırıp destek olabilirler. Bağışta bulunmasalar da ücretsiz olarak çıkaracağım yamayı ve buradan yayınlayacağım.

Çeviri konusunda ise yanlız çalışmayı tercih ediyorum. Bunu anlayışla karşılamanızı bekliyorum. Tabiki adventure çevirisi yapmayı düşünüyorsanız daha çevrilecek çok oyun var. O oyunlara çeviri yapabilmeniz için gerekli tool vb. çevirme araçları konusunda her zaman destek olurum size. Amaç tüm adventure oyunlarının türkçeleştirilmesi.

Tekrar çok teşekkürler güzel dilekleriniz ve takibiniz için.
    Ücretsiz olarak ve tek kişi yürütülen yamalara karşı özel bir ilgi duyuyorum çünkü resmi kalitede olacaklarına inanıyorum ve şimdiye kadar çıkan bu tür tekli çalışmalar genelde beni üzmedi bunun da üzeceğini pek sanmıyorum. Yama çıktıktan sonra çeviri kalitesini beğenirsem eğer bağış yapacağım söz. Yorumum burada kalsın zamanı gelince hatırlatırsınız Banka hesap bilgilerinizi özelden değil açık olarak baş sayfadan da paylaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 11 Temmuz 2020; 16:11:52 >

• obasar84 O kullanıcısına yanıt
    Emin olun bu değerli cümleleri kurmanız bile benim için çok önemli. Çok teşekkürler :)
  • Neeeeee %70 mi??? :) Bitmiş neredeyse :)
  • Hakikaten bir şey kalmamış Ben ilk oyunu bitiremeden çıkacak yama neredeyse.
  • Canınızı sıkmak gibi olmasın da daha bunun kontrol süreci var test süreci var :) Ben tam olarak olmuş demeden çıkarmam yamayı böyle pis bir huyum vardır :) Amacım düzgün bir eser sunabilmek olacak.
  • Canım sıkılmaz, acelem yok. Geç olsun, güç olmasın. Zak'leri bitiririm arada. Fan made 2 devam oyunu geldi yakın zamanda Zak McKracken'e.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pagetti Rook -- 13 Temmuz 2020; 0:38:59 >
  • Pagetti Rook kullanıcısına yanıt
    Sizin de envanter baya sağlammış :) Şu eski adventure oyunlarının tamamına bir remake veya remastered gelse keşke. Artık göz kanatıyor o grafikler :)
  • Herkese Merhaba,

Çeviri %75 olarak güncellenmiştir.

Bayrama kadar iş yoğunluğum çok fazla. Bayramda da seyahatte olacağım. Bu sebeple çeviriye 2 hafta boyunca devam edemeyeceğim. Bayramdan sonra tekrar çevirmeye başlayacağım. Bir sonraki yüzde güncellemesini 7-8 Ağustos gibi yapacağım.

Herkese şimdiden iyi bayramlar dilerim.
  • İyi bayramlar.
  • Herkese Merhaba,

Çeviri %80 olarak güncellenmiştir. Malesef iş yoğunluğum çok arttığı için çeviri hızım düştü. Öyle ya da böyle bir şekilde bitecek çeviri fakat malesef yavaş ilerliyorum.
  • Kolay gelsin tekrardan, devam ediyor musunuz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. :) Evet, tabiki devam ediyorum ancak iş yoğunluğum çok arttığı için yavaş çevirebiliyorum malesef. Bu hafta sonu yine bir güncelleme yapmaya çalışacağım.
  • Herkese Merhaba,

Çeviri %85 olarak güncellenmiştir.

• takip

• Merhabalar. Öncelikle elinize sağlık. Yama ile ilgili son durum nedir acaba?

• egonschiele kullanıcısına yanıt

Merhabalar, %90'a yaklaşmış durumda çeviri. Yakında güncelleme yapacağım. Teşekkürler.

• Eline sağlık Sid Meier's Pirates gibi bu tür oyunlar türleri az ve öz bulunuyor konuyu takipteyim başarılar dilerim.

• Zeragorn, ha gayret son viraja girdik kop da gel artık.

• Herkese Merhaba,

Çeviri %90 olarak güncellenmiştir. Biliyorum çok yavaşladım. İş yoğunluğum çok fazlalaştı. Merak etmeyin ama bırakmayacağım tamamlayacağım bu yamayı :)

• Çok sıcak bir oyunu Türkçe olarak, anlayarak oynamak çok güzel olacak. Elinize emeğinize sağlık hocam. :)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.