Şimdi Ara

MONKEY ISLAND 2 SE: LeChuck’s Revenge Türkçe Çeviri (TAMAMLANDI) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
21
Favori
9.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Amazon Games ile oynamak için;

ilk sayfada paylaştığım linkten türkçe yamayı indirin.

yamayı rar dosyasından çıkarıp oyunun kurulu olduğu dizine kopyalayın. Değiştirilsin mi sorusuna evet diyin.

Oyuna girerken dil olarak Fransızca seçin.

Start new game ile oyunu başlatın.

Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

• Zeragorn kullanıcısına yanıt

Ben oyuna girerken Dil seçeneği gözükmüyor dostum. Dosyaları attım zaten. Ama oyuna girerken hiç seçenek çıkmazsınız direkt ingilizce başlıyorum. Hani kaçırdığım bir şey mi var diye düşünüyorum ama yok gibi. Dil seçeneği yok hani.

• Oyunu amazondan kurdum ve sordu. İlk girişte ingilizce seçmişsinizdir. Sonrasında tekrar girerken sormuyor olabilir. Oyunu silip tekrar kurmayı deneyin veya ayarlarda dil seçeneği varsa oradan seçmeyi deneyin.

• Emekleriniz için teşekkürler  

• merhabalar elinize sağlık indirdim attım klasöre ancak oyunun kurulu olduğu klasörde sadece rusça seçince ChangeLang3.exe diye birşey çıkıyor ingilizce kurarsam çıkmıyor ama ChangeLang3.exe basıyorum çalışmıyor

• Sanırım oyun korsan sürümlerde çalışmıyor. Korsan sürümler steam versiyonları oluyor, onlarda da dil değiştirmenin yolu yok gibi gözüküyor. Bakalım istek listeme ekledim oyunu eğer cadılar bayramında çıkarsa ve iyide indirim olursa alırım.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.