DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Led Spot Yanıp Sönüyor
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
99
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Elektronik ve Mekanik >> Elektronik >> Led Spot Yanıp Sönüyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      37 Mesaj
      12 Nisan 2017 21:03:35 Konu Sahibi
      iyi günler max 50W trafoya 1 adet 20 lik eski tür spot 1 adet de yeni 5w spot taktım fakat anahtarı actıgımda yaklasık 15 dk yanıyor sonra led spot ve diğer spot yanıp sönmeye başlıyor neden kaynaklanabilir ? lütfen yardım edin.
      |
      |

4LP4Y
    • Teğmen
      238 Mesaj
      12 Nisan 2017 22:34:51
      yanıp sönme beslemesinden kaynaklanır.beslemelerini değiştir yada yeni taktığını çıkarıp tekrar dene.mutfağa taktığım şerit led devamlı yanıp sönme yapıyordu led adaptörünü değiştirince düzelmişti.
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      15 Nisan 2017 10:01:20
      |
      |

• Yüzbaşı
      642 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:19:43
      Güç kaynağı arızası var , yada yetersiz geliyor . Belli bir müddetten sonra yapması ise ısınması ile açıklanabilir .

Selâmün Aleyküm Ve Aleyküm Selam
    • Onbaşı
      37 Mesaj
      21 Nisan 2017 22:19:25 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: sa ve as

Güç kaynağı arızası var , yada yetersiz geliyor . Belli bir müddetten sonra yapması ise ısınması ile açıklanabilir .

evet haklıymıssınız trafodan kaynaklanıyormus malesef trafo bozulunca anladım yeni trafo aldım ve hiç bir problem yok suanlık teşekkürler.
      |
      |

4LP4Y
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.