Şimdi Ara

Monitör Ekranın Gidip Gelmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün bilgisayarı açınca karşılaştım ekran gidip geliyor daha sonra kapkara oluyor 3-5 dk sonra görüntü geliyor.Normalde dp kabloyla kullanıyorum. Playstationda hdmi kablosuyla da denedim aynı şey oluyor. ( Ekran kartı vs. başka şeylerde sorun olup olmadığını test ettim.) Böyle nereye kadar götürür monitör dediğim gibi 3 5 dk sonra düzeliyor. Sizce sorun nedir?
    VİDEOSU:https://streamable.com/2zdaw8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavukum -- 4 Şubat 2022; 20:54:15 >

• Farklı kablolar ile denedin aynı sorun yaşanıyor. Aynı kablolar ile kasayı tv ye yada başka monitöre bağladığınızda problem olmuyor, sadece bu monitörde mi oluyor? Ayrıca her bilgisayarı açtığında mı oluyor.

• cho35 C kullanıcısına yanıt

Hdmi ve dp kablolarını kullanıyorum zaten uzun zamandır. Kablolarda sıkıntı olsa 2 si aynı anda bozulmaz. Hdmi kablosunu ps4, dp kablosunu da pc de kullanıyorum. Ekran kartında sıkıntı olsa ps4 e bağladığımda monitörü sıkıntı olmadan çalışırdı,ps4 te de aynı görüntü oluyor. Monitör de bir sıkıntı oldu ama çözemedim dediğim gibi açıldıktan 3-5 dk sonra kendine geliyor normal çalışıyor.

• yan yatır ünal.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.