Şimdi Ara

ekran gidip geliyor sürekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
62.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar pc özelliklerim gayet yüksek de böyle bir sorun yoktu eskiden ya özellikle basede tf lerde falan aksiyonun fazla oldugu yerlerde ekran 1-2 sn gidip geliyor geliyor yine gidip geliyor 3 dakka duruyor gene gidip geliyor anlamadım bir şey yoktu böyle bir şey neden oldu bu ya yardımcı olur musunuz bana.

başka oyunlarda da yaptı 1-2 defa bunu normal kullanımda yapmıyor ama oyunlarda böyle yapıyor neler yapabilirim güncel driverlerim falan.

• Beyler bu arada bazen 2-3 saniye değil 10 saniye falan gidiyor ya ne olur bir çare.

kafayı yiyecem beyler ya nedir bu ya 10 saniyede bir ekran gidip geliyor 2-3 saniyeliğine. deli olacam ya arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SanTieG0 -- 27 Mart 2013; 19:10:31 >
  • benzer bir problem yasadım ama bende sadece monitor gidip geliyordu ve dedigin gibi sadece oyunlarda oluyordu. Monitor hdmi kablosundaymıs sonradan cozdum.cunku monitoru hdmi yerıne normal eski tip (adını bilmiyorum) kablosu ile bagladigimda duzeldi. Problemin bendeki ile aynı olabilir. Bi denemeni tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slnt

benzer bir problem yasadım ama bende sadece monitor gidip geliyordu ve dedigin gibi sadece oyunlarda oluyordu. Monitor hdmi kablosundaymıs sonradan cozdum.cunku monitoru hdmi yerıne normal eski tip (adını bilmiyorum) kablosu ile bagladigimda duzeldi. Problemin bendeki ile aynı olabilir. Bi denemeni tavsiye ederim.
    Aksiyonun fazla olduğu yerlerde gidip geliyor, gidip geliyor... Sakat ifadeler

Not: Anlasam yardım ederdim ama cahilim bu konularda. Repair yap olmadı ticket at. Bilgim bu kadar
  • Nick-sorun uyumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Septams

Nick-sorun uyumu
    Sıcaklık durumunu koysana bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

kardeşim sıcaklıkla ilgili de bir sıkıntı yok programlar ile 15-20 dakika boyunca %100 çalıştırdım hiç artmadı sıcaklık.

ya anlamıyorum ki ben gidip geliyor ekran 2-3 saniye sonra bazen art arda gidiyor herhalde o zamnlar 10 saniye falan gelmiyor ve oyunlarda yapıyor bunu normal şekilde hiç sorun olmuyor.

bir arkadaş kablo demiş de bu kablo hocam oyun oynarken mi sadece ekrana görüntüyü veremiyor acaba cahilliğme verin anlamıyorum pek yanlış bir şey söylüyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanTieG0

quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

kardeşim sıcaklıkla ilgili de bir sıkıntı yok programlar ile 15-20 dakika boyunca %100 çalıştırdım hiç artmadı sıcaklık.

ya anlamıyorum ki ben gidip geliyor ekran 2-3 saniye sonra bazen art arda gidiyor herhalde o zamnlar 10 saniye falan gelmiyor ve oyunlarda yapıyor bunu normal şekilde hiç sorun olmuyor.

bir arkadaş kablo demiş de bu kablo hocam oyun oynarken mi sadece ekrana görüntüyü veremiyor acaba cahilliğme verin anlamıyorum pek yanlış bir şey söylüyorsam.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar yok mu bir çaresi olan çıldıracağım ya bu ekran neden gidip geliyor oyuna girince sürekli yoktu böyle bir sorun :(

• ekran karti isiniyordur buyuk ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanTieG0

Arkadaşlar yok mu bir çaresi olan çıldıracağım ya bu ekran neden gidip geliyor oyuna girince sürekli yoktu böyle bir sorun :(

Alıntıları Göster
    ekran kartın hasar görmüş olabilir veya başka bir program ile çakışıyordur bunları kontrol edermisin ?
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrim3 -- 10 Aralık 2013; 17:34:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrim3

....
    Masaüstünden mi bahsediyorsun yani monitör mü gidip geliyor yoksa leptopta mı?Leptoptaysa ekran kartına bir bak derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Che.

Masaüstünden mi bahsediyorsun yani monitör mü gidip geliyor yoksa leptopta mı?Leptoptaysa ekran kartına bir bak derim.

Alıntıları Göster
    SelamunAleyküm Kardeşim o sorun bendede var en hafif bi oyunu açtığımda bile ekran 2-3 saniyeliğine gidip geliyor ve bunu 2 dakika aralıkla tekrarlıyor artık bıktım bunun bi çözümü yokmu ?

• bazen kafanı alıp gitmek istersin ya hani ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

bazen kafanı alıp gitmek istersin ya hani ...
    Sadece oyunlarda gidip geliyorsa muhtemelen donanımsal bi sorunun var.Ekran kartını çıkartıp onboard olarak takıp bi dene bakalım aynı hatayı yapıcak mı?.( o/b olarak Low veya mid ayarda LoL'ü çalıştırabilirsin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RhythmOfTheNight -- 16 Ağustos 2014; 12:03:32 >
  • Yaz olduğu için sistem de zorluk yaşıyordur tahminen, termal macun bitmiş olabilir, garantisi geçmediyse servise, geçtiyse bir bilgisayarcıya göstermek şarttır.
  • Zadagan Z kullanıcısına yanıt
    Abi format attırdıktan sonra başladı zaten
  • RhythmOfTheNight kullanıcısına yanıt
    abi format attırtıktan sonra başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kota019

abi format attırtıktan sonra başladı

Ekran kartının Driverını güncelle senin sıkıntın driverdan olabilir.Eğer sonuç değişmezse ekran kartını çıkartıp onboard olarak dene.
  • RhythmOfTheNight kullanıcısına yanıt
    abicim kusura bakma biraz fazla sordum ama onboard nasıl olcak ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.