Şimdi Ara

Money Gold üyelik ücretine zam geldi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Migros’un ayrıcalıklı üyelik sistemi Money Gold’a zam geldi. Money Gold üyelik ücreti yüzde 200 zamlanarak aylık 9,99 TL’den 29,99 TL’ye yükseldi.

Money Gold üyelik ücreti ne kadar?

1 Aralık 2023 tarihinde gelen zamla birlikte Money Gold üyelik ücreti ayda 29,99 TL olarak belirlendi.

Ayrıca Bkz.Apple Türkiye’den iPhone 15 modelleri dahil tüm Apple ürünlerine zam!

Money Gold üyeliği nedir?

Money Gold üyeliği sayesinde Migros Sanal Market’ten yapacağınız alışverişlerde teslimat ücreti ödemezsiniz. Ayrıca her Migroskop kataloğundaki bir üründe Money Gold üyelerine özel %50 indirim uygulanıyor. Böylelikle ayda iki farklı ürünü %50 indirimle satın alabiliyorsunuz. Bunlara ek olarak Petrol Ofisi'nde toplam 1000 TL ve üzeri yakıt alımlarında 40 TL değerinde Positive Puan hediye ediliyor.

Bilgi almak için Money Gold sayfası: https://www.money.com.tr/gold

• Hepsiburada premium ile market kısmında migros'un hemen ve randevulu büyük siparişlerinden faydalanabiliyorsunuz. Blutv ve hepsiburada alışverişlerinde de avantajları var. Daha öncesinde money gold abonesiydim ve iptal etmek için 2-3 hafta arayarak sürekli talep oluşturdum, toplamda 1 ayda falan iptal ettiler. Hepsiburada içerisinde olmasaydı kesinlikle Migros'u kullanmazdım. Hepsiburada alışverişlerinde sanırım 15 gün sonra hesaba tanımlanan alışverişiniz düşük bir yüzdelik oranını sanırım 7-10 gün gibi bir sürede harcamanız için geri veriyor. Uzun süre kullanınca zaten sürekli bir cashback gibi para geliyor, alışverişinizde indirimi kullanıyorsunuz ve tekrar cashback alıyorsunuz. İptal etmesi de daha kolay tabi money gold'a göre.
  • Boş iş

• 10 TL di, 3 katı zam gelmiş hemen iptal ettirdim.

• "Herkes zam yapıyor bizim neyimiz eksik beee" sonucu olan şey.

• Herhangi bir bilgilendirme yapmadan 29.9 TL çekmişler, şikayet ettim. Parası önemli değil de bu yapılan kabul edilemz, tüm ailem kullanıyor Gold'u.

• Hepsiburada premium ile market kısmında migros'un hemen ve randevulu büyük siparişlerinden faydalanabiliyorsunuz. Blutv ve hepsiburada alışverişlerinde de avantajları var. Daha öncesinde money gold abonesiydim ve iptal etmek için 2-3 hafta arayarak sürekli talep oluşturdum, toplamda 1 ayda falan iptal ettiler. Hepsiburada içerisinde olmasaydı kesinlikle Migros'u kullanmazdım. Hepsiburada alışverişlerinde sanırım 15 gün sonra hesaba tanımlanan alışverişiniz düşük bir yüzdelik oranını sanırım 7-10 gün gibi bir sürede harcamanız için geri veriyor. Uzun süre kullanınca zaten sürekli bir cashback gibi para geliyor, alışverişinizde indirimi kullanıyorsunuz ve tekrar cashback alıyorsunuz. İptal etmesi de daha kolay tabi money gold'a göre.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • manesnuc kullanıcısına yanıt
    Aaaaaa. Hb markette migros hemen teslimatı ücretsizmiş. Yeni öğrenmem üzdü :/.

• Saçmalığın tam daniskası; bir kart göstermek ile ürün %25 ila %50 indirim alıp da zarar etmiyor ise neden bu kadar kar marjı ile satılıyor?

• Günaydın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Insani duyarlılıkları olan dostları migros ve karfuru boykota davet ediyorum.

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt
    Abi ne biliyim hiç hb market kısmına girmedim ki.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Antocio kullanıcısına yanıt

Hocam sms mail ve uygulama içinden bilgilendirme yapıldı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman money gold'a indirimli ürün verse stok yok. Ücretsiz teslimatın zaten bir esprisi yok. Bir kaşar veya tavuk aldın mı limit doluyor, zaten zırt pırt ücretsiz teslim veriyor herkese. 10 lirayken iptal etmeye eriniyordum ama şimdi uğraşıp iptal ettim. Önce hizmeti iyileştirin sonra zam yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CsNqVa kullanıcısına yanıt

Ne SMS ne de herhangi bir e-mail gelmedi ne yazık ki. Aktif kullandığım hesap olduğu için ana numarama ve e-mail'ime bağlı. Zaten o hesaba gelen indirimli ürünler hiçbir zaman mağazada olmuyordu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.