Şimdi Ara

Mondial zone 150 kullanan varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi ve kötü yanlarını anlatacak bir arkadaş varmı acaba

• 0 alıp çalınana kadar 1 sene kullandım.
    İlk baslarda fiyatını dusununce gayet iyi diyordum ancak biraz kullanma süresi geçince bu fikrim değişmeye başlamıştı.
    Ön amortisörler patlak gelmişti serviste garantiden değiştirene kadar canım çıktı. motoru alt devirlerde atik ama orta devre gelince isteksiz (150 link motor a göre) bence dengesi kötüydü. Bana dengesiz bir motor gibi gelmişti. Pek çok ayar düzeltme yapmamıza ragmen birşey vardı hep.
    Oturma pozisyonu iyiydi ancak artcı için tam bir işkenceydi. Hemen üstünüze yığılıyordu.
    3 4 kere orta sehpaya kaynak ve değişim yapmak zorunda kalmıştık. Tasarım mı yoksa malzeme kalitesi mi bilmiyorum bir türlü dikiş tutmamıştı.
    Vites geçişleri biraz ser ama kararlıydı. Çoğu çin malında olduğu gibi malzeme kalitesi pek iyi değildi.
    Şehir içinde kıvrak ve atik (bence en iyi yönü) ama biraz uzun yol yapınca bezdirici ve yorucu bir motor du.
    Genel olarak kısa mesafelerde ve tek başına kullanılacaksa alınabilir motor. Ancak ben günün çok kısmı binerim gezerim dersen, yanımda Arkadaşta olur dersen yada uzun yol çok yaparım diyorsan bence başka alternatifler e de bakmalısın...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.