Şimdi Ara

BAJAJ QUTE RE 60 Kullanan Duyan Bilen Varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
11.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Ankara'da Waffle işiyle uğraşiyoruz dükkana paket için BAJAJ QUTE RE 60 model bi araç almayı dusunuyoruz bu araba daha dogrusu motor hakkinda bilgisi olan var mi ? Avantaj dezavantaj vs ?
    Hem paket isinde kullancaz hemde giydirme yapıp
    " Levent Waffle " olarak reklam yapmayı planlıyoruz :)

BAJAJ QUTE RE 60   Kullanan Duyan Bilen Varmı ?

• LPG olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

LPG olmuyor

Benzinde ne kadar yakıyor ki ?
  • Düz arazide kullanım için ideal.

Yokuşlarda cüssesine göre aşırı yüketimi varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brian O Conner

Videoyu izledim ama biraz dalga boyutunda anlatmis arkadas . Ben direk kullanicisi olan birileri varmi diye sormustum daha sagliklik olmasi acisindan ..
  • Gereksiz pahalı.13.800 iyi para kim ne derse desin.
  • Dun ankara gimatta kebapci dagitim araci olarak gordum, dediginiz gibi giydirme yapmislardi, ilgi cekiyor insan bu neymis diye bakiyor, ama ekonomik olarak avantaji var midir bilmem?
  • quote:

Düz arazide kullanım için ideal.

Yani çok yokusta kullanilmicak yakin yerlere paket servisj için . Aşirı tuketim derken ne kadar yakiyor ki acaba .

Sıfır almayi dusunyoruz 2.ellerde 20000 km yi gormus araclar var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeventCelik

quote:

Düz arazide kullanım için ideal.

Yani çok yokusta kullanilmicak yakin yerlere paket servisj için . Aşirı tuketim derken ne kadar yakiyor ki acaba .

Sıfır almayi dusunyoruz 2.ellerde 20000 km yi gormus araclar var :)

En doğru bilgiyi kullanıcısı verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otopark

Dun ankara gimatta kebapci dagitim araci olarak gordum, dediginiz gibi giydirme yapmislardi, ilgi cekiyor insan bu neymis diye bakiyor, ama ekonomik olarak avantaji var midir bilmem?

Evet bizde dun bi musterimizle konustuk oda o kebapciyi soyledi yarin yanina gitmeyi dusunuyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 38erciyes

Gereksiz pahalı.13.800 iyi para kim ne derse desin.

Pahalımı ? Sıfır araba :) motor daha dogrusu :)
  • Motosiklet fiyatlarıyla araba fiyatları kafa kafaya gidiyor artık. En basitinden mt-25 alayım desen 16 kağıt ödüyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brian O Conner

Motosiklet fiyatlarıyla araba fiyatları kafa kafaya gidiyor artık. En basitinden mt-25 alayım desen 16 kağıt ödüyosun.

Aynen öylee bana uygun geldi fiyati ama performansi ve yakiti konusunda bi fikir edinemedim ...
  • LeventCelik kullanıcısına yanıt
    Motorla ayni fiyatsa alinir reklamda olmus olur, ama sanirim motorlar daha hizli gidip gelir servise, bi de yanlis bilmiosam bu motorcu kuryeler kendi motorlariyla calisiyor disardidan, bunu alirsaniz bide ayrica bir sofor lazim olur, ben olsam alirdim yinede😀
  • quote:

Orijinalden alıntı: otopark

Motorla ayni fiyatsa alinir reklamda olmus olur, ama sanirim motorlar daha hizli gidip gelir servise, bi de yanlis bilmiosam bu motorcu kuryeler kendi motorlariyla calisiyor disardidan, bunu alirsaniz bide ayrica bir sofor lazim olur, ben olsam alirdim yinede😀

Bizde motorcu almak istemiyoruz kendimiz kullanacagiz zaten 4 kisi calisiyoruz :) cok uzak yerlere paket goturmuyoruz :) hem reklam hem paket guzel geliyor fiyatida 13 000 15 000 TL civari ...
  • honda spacy diyeceğim ama kış aylarında zor olur.
  • size yakın yerde bahçeli 4.cadde de 4.44 motor var mabaj bayisi. orayla da görüşün araç ilk geldiğinde test sürüşü yaptırıyorlardı eğer hala imkan varsa test etmiş olursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.ozan

size yakın yerde bahçeli 4.cadde de 4.44 motor var mabaj bayisi. orayla da görüşün araç ilk geldiğinde test sürüşü yaptırıyorlardı eğer hala imkan varsa test etmiş olursunuz

Çok tesekkur ederiz oradaki galeriler kapandi diye biliyorum ama yarin giderken ben bakayim bi sagolun tekrardan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

honda spacy diyeceğim ama kış aylarında zor olur.

Hocam motor riskli :) bide onu bi tek ben surebilcem , diger turlu hepimiz kullanabilcez hemde giydirme yapilinca ciddi bir reklam olur diye dusunuyorum :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.