Şimdi Ara

mondial x-treme max yakıt tüketimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
2.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba benim bir dizel fiat albeam war 100tlik yakıt doldurduğum zaman şehiriçinde 550km yol yapıyorum motorsikletlerin daha az yaktığını duydum ve biraz araştırayım dedim mondial x-treme max hoşuma gitti 8.000tlye kadar bir bütçem war bu motorda 3.500tl diyorlar 0kmsine acaba bu motora ben 100tllik yakıt doldursam kaç km yaparım? ayda 3000km civarında yapıyorum şehiriçi daha önce çok kısa mesafelerde otomatik vites motorlar kullandım bu tur bir motoru kullanmak kolaymıdır? a2 ehliyetim yok ama eğer bu motorun arabamdan daha az yakıyorsa ehliyet alıp motoruda almayı düşünüyorum görüşlerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: begonvil

merhaba benim bir dizel fiat albeam war 100tlik yakıt doldurduğum zaman şehiriçinde 550km yol yapıyorum motorsikletlerin daha az yaktığını duydum ve biraz araştırayım dedim mondial x-treme max hoşuma gitti 8.000tlye kadar bir bütçem war bu motorda 3.500tl diyorlar 0kmsine acaba bu motora ben 100tllik yakıt doldursam kaç km yaparım? ayda 3000km civarında yapıyorum şehiriçi daha önce çok kısa mesafelerde otomatik vites motorlar kullandım bu tur bir motoru kullanmak kolaymıdır? a2 ehliyetim yok ama eğer bu motorun arabamdan daha az yakıyorsa ehliyet alıp motoruda almayı düşünüyorum görüşlerinizi bekliyorum.

araban az yakıyor motorsiklet arabanın yarısından biraz daha fazla yakar. Ama zevk alırsın trafikte sıkışmassın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.