Şimdi Ara

Monaco - Fenerbahçe | Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu | 2.Maç (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
793
Cevap
0
Favori
16.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Monaco - Fenerbahçe | Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu | 2.Maç

http://forum.donanimhaber.com/m_117507603/tm.htm

Merhaba arkadaşlar, desteğinizi esirgemeyiniz, iyi forumlar
  • Kotaya hayr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölüyen Yürüler kullanıcısına yanıt
    o sene liverpoolun yarı final oynadığını biliyor muydun finalde??? hani sizin yarı finale dahi çıkamadığınız liverpool...

üstelik 2005 te clyi kazanan 2006 da ise final oynamış liverpooldan bahsediyoruz...

monacoyu arsenali shaktarı geçtim paok young boys spartak ney lan?

90 larda psv benfica facialarına girmiyorum bile 7 olum bu 7...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

maçı izleyemedim ama özetine baktım şimdi fenerin hakkı yenmiş , hakem hatası ve şanssızlık yüzünden elendiniz niye takıma kızıyorsunuz ki

2-0 gerideyiz Kjaer sakatlanıyor yerine Topalı sokuyor alsana hücuma yönelik adam dön 4-3-3 e geridesin zaten kaybedicek neyin var.Oyunu okuyamıyor ona kızıyorum her maç not alıyor az aldığı notlara çalışsa zaten geçicez turu

• O değil de ekşide şunu gördüm içim titredi resmen.

• Nasi oluyo ya ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

maçı izleyemedim ama özetine baktım şimdi fenerin hakkı yenmiş , hakem hatası ve şanssızlık yüzünden elendiniz niye takıma kızıyorsunuz ki

2-0 gerideyiz Kjaer sakatlanıyor yerine Topalı sokuyor alsana hücuma yönelik adam dön 4-3-3 e geridesin zaten kaybedicek neyin var.Oyunu okuyamıyor ona kızıyorum her maç not alıyor az aldığı notlara çalışsa zaten geçicez turu

• quote:

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

o sene liverpoolun yarı final oynadığını biliyor muydun finalde??? hani sizin yarı finale dahi çıkamadığınız liverpool...

üstelik 2005 te clyi kazanan 2006 da ise final oynamış liverpooldan bahsediyoruz...

O maçta Beşiktaşın 3-4 asından yoksun oynadığını, rövanşında ise liverpolu yendiğini ekleyelim.
    Sözün kısası, her takımın bu tür kötü maçları olur, geçmişinde de vardır ama genelde karşı takım 4-5'den sonra oyunu yavaşlatır ve skoru ilerletmez.

Son örnek için Bkz. İspanya-Türkiye, EURO 2016, 3-0'dan sonrası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

O maçta Beşiktaşın 3-4 asından yoksun oynadığını, rövanşında ise liverpolu yendiğini ekleyelim.
    Sözün kısası, her takımın bu tür kötü maçları olur, geçmişinde de vardır ama genelde karşı takım 4-5'den sonra oyunu yavaşlatır ve skoru ilerletmez.

Son örnek için Bkz. İspanya-Türkiye, EURO 2016, 3-0'dan sonrası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnksy92

quote:

Orijinalden alıntı: jackosman

Hangi Türkiye lig 2.'si Şampiyonlar Ligi'nde turu geçebilir ki ? Bu ülkede sadece şampiyon takım gidebiliyor , inanın ona bile bir ön eleme gelsin , yine gidemeyen çok takım olur . Ülke futbolumuz rezalet ötesi ki gördük turnuvada da bunu .

Fenerbahçeli arkadaşlar üzülmesin , onlar genelde 2. oldukları için böyle bir durum söz konusu . Şampiyon oldukları sene de cezadan gidememişlerdi . Bahtsızlık

Sen ne diyon 6. ?

adam doğru söylemiş. ben hak veriyorum. daha ben 2 takımın da cl de olduğu dönemi hatırlamıyorum.

• Bu mesaja eklenen görseller:

• Vah vah vah benim ülkeme diyorum. Üzülmedim, zaten bu kadro ile barça, r. Madridle oynasa 10 yemesi muhtemel. Kendi rekorunu egale ederdi ancak.

Türkiye bütün spor branşlarıyla en az 10 sene yurtdışına açılmamalı. Klüpler tam şeffaf olup yapılan 1tl harcama bile hesabı sorulabilmeli ki klüpler borç batağından kurtulsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozan Tufan denen hergelenin kesin FETÖCÜLER ile bir bağı olmalı. Böyle bir adamın hem Fenerbahçe'de hem de Milli takımımızda banko oynuyor olmasına anlam veremiyorum.
  • Adamlar antremani ciddi yapiyorlar. Bizimkiler idmanda sallaniyor

• Monacoyim ya patatez takima yenildik :(

• ülkenin neyi iyi gidiyorda futbolu iyi gidicek 2014te bıraktım futbolu 2 sene geçmiş hala bi takım ön elemede eleniyor taraftarıda hala hakemi suçluyor
  • Yeter ya Ada'm akıllı bi maç izliyemiyoruz kaç yıldır başımızdakiler saolsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

O değil de ekşide şunu gördüm içim titredi resmen.

Ekşideki adminler değiştiriyor bazen yorumları.

• 3-5-2 böyle oynanır

Hemde elemede değil gruptan çıkma mücadelesinde Juve maçı
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Şansız adamım,tuttuğum takıma baksanıza......Monacoyu da yenemiyosan,sen zaten takım değilsin...
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.