Şimdi Ara

MODİFİYECİ - Kapak Kesimi ve Plexi Satışı.. (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
120
Favori
94.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 tarafa da hayırlı olsun.
  • Pm attım Arkadaşım.İlgilenirsen sevinirim.
  • Güncel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlardan birinin taa 2009daki yorumu benim için mükemmel oturuyor "abi nerden baktım bu ilana ya çok özendim kasalara harbiden süper olmuş.."

bu işi yapan arkadaşlara bravo diyorum çok kaliteli yapmışlar, elinize emeğinize sağlık. post'u kaydediyorum ilerde eminim işim düşecek :)

not: sadece bizim kasaların üzerinde modifiye mi yapıyorsunuz yoksa doğrudan kasa satışınız da var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sparlexna -- 24 Haziran 2017; 10:56:5 >
  • @ sparlexna;
    Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.
    Kasa satışım yok, sadece gönderilen veya getirilen kasa ve kapaklara işlem yapıyorum.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• corsair c70 için düz plexi yapılabilirmi ankaraya kargo dahil kaça patlar ?
  • Hocam merhaba. Elimde HAF X942 Black Edition Kasa var. Pencereli panelin aşağıda gösterdiğim gibi kırmızı alanın komple pürüzsüz ve simetrik bir şekilde kesilip pleksi yapıştırılmasını istiyorum. Eğer mümkündür dersen istediğin zaman kapağı gönderebilirim.

MODİFİYECİ - Kapak Kesimi ve Plexi Satışı..

@AMFİBİ
  • Merhaba.

Kapağı gönderirsen keserim tabii ki.

Adres bilgilerini pm den gönderiyorum.

• Merhaba bende de Cooler Master Haf X 942 Black Edition kasa var. Yukarıdaki @Sokemon arkadaşın tarif ettiği gibi modlanmasını plexi yapılmasını istiyorum. Pm den adres ve fiyat bilgisi alabilir miyim?
  • Andrejz kullanıcısına yanıt
    Tüm mesajlar pm den cevaplanıyor arkadaşlar.

• hocam plexi değil de temperli cam veya onun gibi pleksiden daha berrak malzemelerle uygulama yapabiliyor musunuz?
  • nayf kullanıcısına yanıt
    Hayır maalesef, sadece pleksi çalışıyorum.

• hocam selamlar biraz tereddüt içerisindeydim ama sizin güveninize karar kıldım. Çok yakında iletişime geçeceğim fakat kimse ne ile tutturuyorsun hangi tür vida kullanıyorsun diye sormamış. ne tür vida gider sormamış? bunlar benim için önemli?
  • despot12 kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Fotolarda da görüldüğü gibi, pleksiyi kapağa yuvarlak başlı alyen vidalarla tutturuyorum. Absürt bir görüntü oluşturmuyor.
    Daha önceden silikon, çift taraflı bant vs. denedim ama, bir süre sonra bırakıyor maalesef.
    En uygun çözüm budur diye düşünüyorum.

• Buradan Mustafa beye teşekkür ederim.Gerek kargolama gerek işçilik olsun harika bir iş çıkartmış.
    Kasam Zalman neo 11 örnek teşkil etmesi için kapağın resmini paylaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: beles

Buradan Mustafa beye teşekkür ederim.Gerek kargolama gerek işçilik olsun harika bir iş çıkartmış.
    Kasam Zalman neo 11 örnek teşkil etmesi için kapağın resmini paylaşıyorum.

Hayırlı olsun kardeşim, iyi günlerde kullanmanı dilerim.

• Hocam profesyonel olarak bu ağabeyimizden yardım almayı planlıyorum eğer bana geri dönerse. 400R makinem eğer yardımcı olursa 600RR gibi olacak. Dediğinize ve tavsiyenize uydum.

@confuest

Bu ağabeyi önerdiğin için sana çok minnettarım. Sizin makineyi de profesyonel bir işçilik ile yapmış. Çok sağolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 16 Mart 2018; 22:46:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Hocam profesyonel olarak bu ağabeyimizden yardım almayı planlıyorum eğer bana geri dönerse. 400R makinem eğer yardımcı olursa 600RR gibi olacak. Dediğinize ve tavsiyenize uydum.

@confuest

Bu ağabeyi önerdiğin için sana çok minnettarım. Sizin makineyi de profesyonel bir işçilik ile yapmış. Çok sağolasın

Allah'tan başka yerimizi çizdirmedik kardeşim şanslıyız

• Telefon No : 05353996856
    bu numara hatalı diyor hocam.

Edit:

Buradan sorayım hocam elimde corsair 780t var. Buna PSU cover lazım bana bunu yapabiliyor musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 30 Mart 2018; 20:53:42 >
  • 4. resimdeki HAF 912 kapağı duruyor mu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.