Şimdi Ara

Modeminizin Restart Kodunu Bulun Video'lu -> YENILENDI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
2
Favori
52.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buldum bat dosyası sanırım bakalım olacakmı...

• quote:

Orjinalden alıntı: saki3885

buldum bat dosyası sanırım bakalım olacakmı...

işe yaradımı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sameshit

quote:

Orjinalden alıntı: saki3885

buldum bat dosyası sanırım bakalım olacakmı...

işe yaradımı?

başlat/cmd
    ipconfig /release
    (modemin elektrik kablosunu çekip 5sn bekleyip takın)
    ipconfig /renew
    (bekleyin ip'niz değişecek)
  • xxxx yerine kendi bağlantı adınızı koyarak notpad de yazın ve ipdegistir.bat olarak kaydedin.
    ipconfig/release
    netsh interface ip set address name="XXXX" source=static addr=10.0.0.1
    mask=255.0.0.0
    netsh interface ip set address name="XXXX" source=dhcp
    ipconfig/renew bende işe yaramadı ...
  • arkadaşlar yeni modem aldım reconnect yapamadım? eski us robotics modemde oluyo?

lnksys wag54gp2
  • arkadaşlar modemin internet arayüz şifresini bilmeden modeme reset atabilir miyiz. yada modem arayüz şifresini modemi modemin arkasından sistem reseti atmadan nasıl değiştirebiliriz.

not: modemin şifresi default şifre değildir.
  • atamazsın

eski şifreyi bilmeden ,yeni şifre de koyamazsın tabi , ama reset düğmeciğine basıp default ayarına getirir sonra şifre değiştirirsin,

quote:

Orjinalden alıntı: dfdtmh

arkadaşlar modemin internet arayüz şifresini bilmeden modeme reset atabilir miyiz. yada modem arayüz şifresini modemi modemin arkasından sistem reseti atmadan nasıl değiştirebiliriz.

not: modemin şifresi default şifre değildir.
  • tsk ederim gayet faydali oldu.
  • benim modem speedtouch 330, ayarları internet üzerinden yapamıyorum. modemin kendi yazılımına ttnet şifremi giriyorum ve direk bağlanıyor. o nedenle resetleme kodunu öğrenemiyorum. ne yapmam lazım?
  • Merhaba.Flash dan izlediğimle yaptım çalışıyor.Cryptload programına o dosyayı gösterdiğim de reset atıyor ama cryptload daha modem tekrar açılmadan indirmeye başladığı için yine 15 dakika bekliyorum.Acaba cryptload ın ayarlarından iki ya da üç dakika sonra indirmeye başlanmasını nasıl ayarlayabilirim?Teşekkürler.
  • LastStand

Rar Sifreleri : AL[e]N

*metin*

peki programda restart atma gibi bir özellik varmı eger varsa Jitbit MacroRecorder v4.1'ri KULLANARAK YAPABILIRSINIZ

Immortal King

Cryptload hiç kullanmadım ama vardır ben usd kullanıyorum onda dedigin ayarlar mevcut
  • quote:

Orjinalden alıntı: AL[e]N

LastStand

Rar Sifreleri : AL[e]N

*metin*

peki programda restart atma gibi bir özellik varmı eger varsa Jitbit MacroRecorder v4.1'ri KULLANARAK YAPABILIRSINIZ

Immortal King

Cryptload hiç kullanmadım ama vardır ben usd kullanıyorum onda dedigin ayarlar mevcut

Teşekkürler.Usd yi kullanamadım.dosya boyutu 13 kb falan yazıyor anlamadım ben onu.Acaba onun hakkında da böyle detaylı bir konu yapabilir misiniz? Ya da biraz anlatabilir misiniz?

• Rica ederim Onemli Degil
  • Merhaba,

Öncelikle sunduğun güzel bilgiler için teşekkür ederim. Ancak maalesef bu yöntemler bende işe yaramadı. Modemim Airties RT-101 ve CryptLoad kullanıyorum. Şu anda modeme ethernet kablosuyla bağlıyım ama eğer işe yarayacak ve bu restart sorununu çözecekse USB kablo ile de bağlanabilirim. Önerilerini alabilirsem çok sevinirim, teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: batuhantasli

Merhaba,

Öncelikle sunduğun güzel bilgiler için teşekkür ederim. Ancak maalesef bu yöntemler bende işe yaramadı. Modemim Airties RT-101 ve CryptLoad kullanıyorum. Şu anda modeme ethernet kablosuyla bağlıyım ama eğer işe yarayacak ve bu restart sorununu çözecekse USB kablo ile de bağlanabilirim. Önerilerini alabilirsem çok sevinirim, teşekkür ederim.

CryptLoad yerine Jdownloader öneririm on numara program.http://jdownloader.org/tr/knowledge/wiki/reconnect/scripts burada modeminize uygun normal betik ve ileri düzey kullanıcıları için(hızlı reset) betiğide bulunuyor. Denemenizi öneririm.

• quote:

Orjinalden alıntı: Ramuli

CryptLoad yerine Jdownloader öneririm on numara program.http://jdownloader.org/tr/knowledge/wiki/reconnect/scripts burada modeminize uygun normal betik ve ileri düzey kullanıcıları için(hızlı reset) betiğide bulunuyor. Denemenizi öneririm.

Öneri için teşekkürler, programı yükledim ve kullanmaya başladım. Ancak hala bir çözüm bulamadım. Verdiğiniz linkte RT-101 için bir betik bulunmuyor. Ne denesem olmadı, nasıl bir modemmiş anlamadım gitti.

• Arkadaşlar teyzeminoğlu"zyxel 600 serıes" modemini kullanıyor ve internet bağlantısını usb'den yapıyor... Ip numarasını yerel ağ bağlantısını devre dışı bırakıp açarak 5 saniye içinde değiştirebiliyor.Benim modemim Air 6271 ben aynı işlemi yaptığımda ıp numaram değişmiyor;acaba bunun nedeni modemimin farklı olması mı yoksa modemle bağlantıyı usb'den yapmamam mı?Bİr fikriniz var mı?Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.