Şimdi Ara

Modeme reset attım internete girmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
95.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tp-link td-w8901g modem modelem arkada ki küçük reset tuşundan reset attım. Reseti attıktan sonra internet gitti. Herşeyi normal haline döndürmek için modemin CD'sini bulup kurmam mı gerekli? Modemin CD'sini bulamazsam ne yapabilirim?

• cd yi bulamazsan arayüzden yani 192.168.1.1 den girersn admin 1234 veya ttnet se admin ttnet tir kullanıcı adı şifresi ordan ayarları yaparsan girebilrsn
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckırdı

cd yi bulamazsan arayüzden yani 192.168.1.1 den girersn admin 1234 veya ttnet se admin ttnet tir kullanıcı adı şifresi ordan ayarları yaparsan girebilrsn

Modemin arayüzüne bağladındım ama hangi ayarları yapacağımı bilemedim. Resimli bir şekilde anlatan bir site var mı? Veya PM yoluyla sende anlatabilirsin.
  • hızlı kurulum seçeneği olmalı ordan adım adım kurulum yapabilirsin ayarlaman gereken yeri kendisi gösteriyor. ttnet kullanıyorsan ttnet kullanıcı adın ve şifren lazım kurulum için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.ergn

hızlı kurulum seçeneği olmalı ordan adım adım kurulum yapabilirsin ayarlaman gereken yeri kendisi gösteriyor. ttnet kullanıyorsan ttnet kullanıcı adın ve şifren lazım kurulum için.

Doping internet olması lazım
  • tamam hangi firmayı kullanıyorsan onların sana vermiş olduğu bi kullanıcı adı ve şifresi var o ikisini bilmen yeterli. hızlı kurulumda senden bu bilgileri isteyecek eğer kablosuz modemse wireless şifresi ve ismi girmeni isteyecek... ama önemli olan kullanıcı adı ve şifreni doğru girmen ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.ergn

tamam hangi firmayı kullanıyorsan onların sana vermiş olduğu bi kullanıcı adı ve şifresi var o ikisini bilmen yeterli. hızlı kurulumda senden bu bilgileri isteyecek eğer kablosuz modemse wireless şifresi ve ismi girmeni isteyecek... ama önemli olan kullanıcı adı ve şifreni doğru girmen ...

+1
  • Beyler görüyorum bir çoğunuz bu sorunla meşgul oluyorsunuz ama hiç uğraşmayın arayın müşteri hizmetlerini ve söyle derdini onlar derdini çare bulur

D'Smart : 08502660266

TTnet : 4440375

ikisinden birini kullanıyorsanız arayın müşteri hizmetleri söyleyin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.