Şimdi Ara

modeme bağlanma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • modeme birden fazla cihaz bağlandığı zaman hepsi bağlanıyor fakat bazıları(genelde telefonlar) internet bağlantı sağlayamıyor sorun nedir çözümü varmıdır yardımcı olurmusunuz
    internette aynı sorunu yaşamış çok konu var fakat çoğu eski yada çözümü yok

• Selamlar @doguhan88

Modeminizin markası modeli yok mobile cihazlar baglantıyı sagladıktan sonra ip alıyorlar mı almıyorlar mı hiçbirşey belli değil kaç cihaz var kaçında problem yaşıyorsunuz belli değil, problem yaşadığınız cihazlarla ilgili özel bir bilgi yok. Sorununuz ile ilgili ne kadar çok detay verirseniz o kadar sağlıklı cevap alırsınız. Saygılar.
  • Modemim tplink td-8961n nerdeyse sürekli bağlı olan ve hiç sıkıntı yaşamayan bi masa üstü ve bi laptop var onun dışında 4 tane android telefon var pc lerde dediğim gibi sıkıntı olmuyor ama genelde ilk iki telefon sıkıntısız bağlanırken 3. Telefon modeme bağlınıyor ama internet bağlantısı yok diyor(telefonlar lg g2, lg v10,2 tanede mi4).hepsi kablosuz olarak kullanıyor modemi ve modemi sadece router, acces point olarak kullanıyoruz adsl olarak bi giriş yok. İp alıyor mu bilmiyorum. Bu olay modem şifremi değiştirmek için modeme reset atmamla başladı öncesinde sıkıntı yoktu kurulumu internetten kontrol ederek defalarca yaptım aynı sonuç. En son firmware güncellemesi yaptım dün şimdilik iyi ama gene stabil değil canı istediği zamn son bağlanan telefon bağlanırken sıkıntı yapabiliyor.sıkıntıdan kastım dediğim gibi bağlanıyor fakat bazen kesinlikle internet olmuyor bazende 5 dk içinde kendiliğinden internet geliyor. Yani yapabileceğim bi şeyler varsa halen önerilere açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doguhan88 -- 12 Aralık 2017; 13:39:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.