Şimdi Ara

[MOD] Xperia Mod. Miui/Aurora ICS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu mod. sayesinde telefonumuzu Xperia S görünümüne kavuşturacağız , bu mod özellikle MIUI üzerine yapıldı , Aurora'da çalışıyor fakat MIUI gibi tema desteği olmadığından tam anlamıyla işlev görmüyor diyebiliriz ..

Mod'un özellikleri

- Sony Xperia S launcher (Launcher'in özelleştirebilirliği gayet tatminkar kurcaladıkça güzel şeyler bulacaksınız)
    - Sony Xperia S hava durumu (canlı) ve saat widgetleri
    - Xperia Play Mod'undan edindiğim bir kaç tweak (ciddi anlamda ram kullanımı düzenleniyor normal kullanımda temizlediğimde 217 mb gördüm )
    - Arama tuşunu ekranı kapatma olarak ayarlı
    - Video ve resim kalitesi arttırıldı (Dosyayı Elora'dan aldım TerraMino'ya teşekkürler)

Kurulum

- İlk önce cwm'den Xperia launcher.zip'i kurun ve telefonu açın daha sonra
    - Açılışta Xperia Launcher'i seçip kendinize göre özelleştirin
    - MIUI için ise ekstra olarak tema yöneticisinden Xperia Temasını seçin

Linkler

(Yenilendi)
    http://www.mediafire.com/?c6lzf237qn546zw

Miui için Xperia teması

http://d-h.st/XFC

Resimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriftRacer -- 15 Ağustos 2012; 17:17:00 >

• Hocam xperia play launcheri çalışıyorsa burda geçerim yoksa Orj romdan memnunum... Kim yapacak şu play game launcerini yaw
  • Miui XJ'de tema yeterli kaynakları içermiyor hatası veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperspeed55

Miui XJ'de tema yeterli kaynakları içermiyor hatası veriyor

Hocam MIUI V4 için sanırım tema ben V4 kullandığımdan dolayı deneyemedim

quote:

Orijinalden alıntı: f.donanımx5

Hocam xperia play launcheri çalışıyorsa burda geçerim yoksa Orj romdan memnunum... Kim yapacak şu play game launcerini yaw

Hocam çok uğraştım ama olmuyor .. eğer bir arkadaş çözerse launcher işini mod'a eklerim

Edit: PS pocket uygulaması ve ekstra 3 uygulama (play için marken vs.) çalıştırdım fakat bir tek play launcher gelmedi ekrana ne yüklendiğine dair bir kanıt nede yüklemeye izin var ben beceremedim yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriftRacer -- 15 Ağustos 2012; 16:44:57 >

• Takipteyim.
  • önlerden
  • Hocam play launcher de olsa benim sürekli romum o olur bak şuraya yazıyorum
  • quote:

Hocam play launcher de olsa benim sürekli romum o olur bak şuraya yazıyorum

Denemelerim sürüyor hocam hala fakat pek becerebileceğimi sanmıyorum bakalım artık halledebilrsem güzel bir rom hazırlayıp yayınlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

quote:

Hocam play launcher de olsa benim sürekli romum o olur bak şuraya yazıyorum

Denemelerim sürüyor hocam hala fakat pek becerebileceğimi sanmıyorum bakalım artık halledebilrsem güzel bir rom hazırlayıp yayınlarım

Eyvallah saol hocam sana ve ümitsiz adama güvenim sonsuz basarabileceginuze inanıyorum inşallah olur şu play launcher
  • İyiymis
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Freedom-

İyiymis
    Yerimizi alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makify

Yerimizi alalım

Alıntıları Göster
    Xperia play Launcher'da ki sorunu anladım arkadaşlar bildiğiniz üzre Xperia play'de oyun butonları mevcut ve launcher bu sürgüyü açınca aktif oluyor .. bunu çözmemiz gerek programı editleyip uğraşıyorum fakat bi sonauç alabilecek miyim bakalım
  • quote:

Xperia play Launcher'da ki sorunu anladım arkadaşlar bildiğiniz üzre Xperia play'de oyun butonları mevcut ve launcher bu sürgüyü açınca aktif oluyor .. bunu çözmemiz gerek programı editleyip uğraşıyorum fakat bi sonauç alabilecek miyim bakalım

Bende bi arkadaştan XPERIA PLAY i 1 haftalığına ödünç alıp logger programlarıyla çözmeye çalışacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ÜmitsizAdam-

quote:

Bende bi arkadaştan XPERIA PLAY i 1 haftalığına ödünç alıp logger programlarıyla çözmeye çalışacağım.

Sadece apk dosyasını açıp içerisinden bir kaç şey değişecek oda icon'un menüde gözükmesini sağlayacağız sadece aslında kolay bir iş ama şu apk'yı açabilsem .. hangi programa ihtiyaç var apk tool ile beceremedim

• Hocalarim sorunum için uvrastiginiz için çok teşekkür ederim.. Yapacağınızı biliyorum hocam.. İkinizede Teşekkürler... Allah hayrinizi kabul etsin
  • quote:

Hocalarim sorunum için uvrastiginiz için çok teşekkür ederim.. Yapacağınızı biliyorum hocam.. İkinizede Teşekkürler... Allah hayrinizi kabul etsin
    Sbasil in romunda çalışır mı acaba 32 kernel üzerine kurulu bir rom
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1207

Sbasil in romunda çalışır mı acaba 32 kernel üzerine kurulu bir rom

Deneyin hocam ama zor bir ihtimal .. Launcher belki çalışabilir , fakat sisteminizi de bozabilir tavsiyem ICS Miui üzerine kurmanız
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: PH_Ganso

up
    Lewa da çalışırmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteLotus

Lewa da çalışırmı acaba ?

Launcher çalışabilir belki ama içerdiği tweak ler sisteme zarar verebilir bilmiyorum hocam ICS tabanlı romlarda kullanmakta fayda var
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.