Şimdi Ara

Huawei P10 Lite (Android 8 EMUI 8) unlock bootloader

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu konuyla ilgili yeni bir konu açıyorum, çünkü diğer tüm konu başlıkları güncel bilgiler içermiyor gibi görünüyor.

Şimdiye kadar aşağıdaki yöntemleri denedim:

• PC'ye Minimal ADB ve Fastboot'u yükledim. TWRP'yi yüklemeye çalıştım, ancak muhtemelen telefon kilitli olduğu için hata verdi.
    • PC ve telefona KingoRoot kurdum. PC'den root almaya çalıştım, ancak muhtemelen telefon kilitli olduğu için hata verdi.
    • PC'ye ve telefona DC Unlocker kurdum, 4 kredi için para ödedim. PC'den bağlanmaya çalıştım, ancak telefon Android 8 kullandığından telefona bağlanamıyor.
    • Huawei'ye e-postayla gönderdim ve bana kilit açma kodunu göndermelerini istedim. Vermediler.
    • Telefon Android 5.0 kullanıyorsa, kilit açma kodunun adb terminali üzerinden sudo kodları çalıştırarak telefonun dahili dosyalarından alınabileceğini söyleyen bir paylaşım buldum. Ancak, telefonu Android 5.0'a downgrade yapamadım, yine telefon kilitli olduğu için.

Güncel bir öneride bulunabilecek biri varsa minnettar olurum.

Şimdiden teşekkür ederim.

• Android 8.0 ile çalışmadığını söylemelerine rağmen DC Unlocker ile bir kaç deneme sonrasında başarılı bir şekilde unlock yapabildim. Konu kilitlenebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.