Şimdi Ara

Mobilexpress den TTNET Visa Kartla Odemesine 10 TL İndirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
11
Favori
9.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: amisos55

benim bütün kredi kartları visa.

bana yarın yardımcı olur musun.
    Nakit olarak yollarım hesabına tutarı...
  • Benim Mobilexpress'de çalışan bir arkadaşım kampanyanın yarın aktif hale getirileceğini söyledi.
    Zaten e-faturalarda da kampanya ile ilgili tanıtımı yapacaklarmış.

Mastercardlarda geçerli değilmiş kampanya, sadece VISA kredi kartlarında geçerli olacakmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadşlar 2dk önce konuştum müşteri temsilcisi ile fatura ödeyecektim reklama tıklayıp girdim hata verdi ödeme aşamasında beni aradılar ve kampanyanın yarın bu saatlerde aktif olacağını ve sadece visa logolu kredi kartlarının geçerli olacağını söyledi(mesela iş bankası)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

arkadşlar 2dk önce konuştum müşteri temsilcisi ile fatura ödeyecektim reklama tıklayıp girdim hata verdi ödeme aşamasında beni aradılar ve kampanyanın yarın bu saatlerde aktif olacağını ve sadece visa logolu kredi kartlarının geçerli olacağını söyledi(mesela iş bankası)

guzel ozaman benim denizbank bonus visalı ..gerci bu ay daha ttnet faturasıda gelmedi =))
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheetahonline

Pepsi kampanyasından yararlanmak için pet şişe kapakları mı olması lazım, kutular oluyor mu?
    Bir de 1 TL indirim diyor. 5 sefere kadar mı kabul ediyor ki? 5 TL indirim alanlar nasıl yaptı bu işi?

1 ayda en fazla 5 adet kod giriliyor hocam ben geçen ay içinde pepsinin sitesinden girmiştim bu ay gelen fatura 5tl indirimli geldi. Kodlari pepsinin sitesinden girebilirsin.

Edit
    Pet sise ve kutu kolada kabul ediyor hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismai1 -- 7 Temmuz 2014; 13:30:08 >
  • ismai1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    Keşke geçen hafta, ortada fatura yokken girseymişim...
  • benim kredi kartlarınında hepsi visa yarın bizde faydalanabilecekmiyiz yoksa kişiye özelmi
  • Şimdi ödedim 49,75 tl olan faturamı 39,75 tl olarak çekti teşekkürler.
  • haber veren arkadaşa tesekkürler.. 10 tl indirimli ödedim
  • geçen ay 5TL bu ay 10TL gelecek aya da 15TL bekliyoruz mobilexpress'ten. "Alışmış kudurmuştan beterdir."
  • yapıkredi play kartlar visa oluyor
  • benim faturam gelmedi henuz konuyu gorunce girdim indirim yapti odedim faturayi. Ikinci bir hesap acip nisanlimin faturasini da odedim ona da indirim yapti ;)

• Kampanya Aktif olmuştur
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler.10 TL eksik ödedim.
  • 10 TL indirimli ödedim. Helal olsun umarım devam ederler böyle kampanyalara. 2 ayda 15 lira indirim yaptılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViLLazZo -- 7 Temmuz 2014; 14:48:54 >
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler 10 tl indirimli ödedik...
  • bi arkadaş bu 10 tl, pepsi de 5 tl demiş pepsi ttnet indirimi nasıl oluyor ben ondan yararlanmadım. geçen ay 5 tl mobilexpress ile indirimli ödemiştim. şimdi 15 tl olur mu
  • Ödenmemiş 3 fatura var , her brinden 10 tl indirim alabilir miyim
  • kampanya detayları yazıyor müşteri hizmetleri kampanyanın bugünden itibaren başladığını söyledi sadece kredi kartı visa logolu olanlar geçerli atm ve banka kartları geçerli değilmiş..

Mobilexpress den TTNET Visa Kartla Odemesine 10 TL İndirim
  • Haber verene tesekkurler 10 tl indirimi aldik.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.