Şimdi Ara

Mobilexpress den TTNET Visa Kartla Odemesine 10 TL İndirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
11
Favori
9.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla bende kaptım 10 lirayı yarını beklemeye gerek yokmuş demekki :)
  • Bu ay benden 15 lira nakil işlemi 10 lira da kendi yaptıkları işten dolayı hali hazırda çalışan internetimi bozup arıza için benden para aldılar. O 10 liradan kurtulmuş olduk çok şükür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler sayenizde 10TL eksik yatırdım.
  • Tesadüfen gördüm ekledim visa sanal kartı 44 TL faturam vardı 5 TL pepsi kapak indirimi 10 tl de visa indirimi 29 tl ödedim iyi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler mobilexpress bu sefer indirimli 57 lira ödedik :) ama ttnete olan kzgımşıgım hala devam ediyor aynı tarifeyi bana 67 ,başkalarına 44 liradan veriyor.şu taahhüt bitsin o zaman bi daha görüşelim :)
  • şimdi ödedim ve indirim düştü. haber verene teşekkürler. 5 tl pepsi kapak ile toplamda 15 tl indirim.
  • @cesur29876 sağolsun VİSA KK ile yardımcı oldu.
    Teşekkür ederim kendisine...
    59,25 i, Düz 50 TL ile hallettik :D
  • TTNET Online İşlem Merkezi'nde faturasını öderken Mobilexpress ile ödemeyi seçen ilk 5.000 müşterilerimize, TTNET Müzik Standart 25 Paketi hediye!

Kampanyadan yararlanma hakkı kazananlara Hediye Paket Aktivasyon kodları SMS ile gönderilecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEONİM

şimdi ödedim ve indirim düştü. haber verene teşekkürler. 5 tl pepsi kapak ile toplamda 15 tl indirim.

pepsi indiriminde 330 ml, 1 lt, 2 lt, 2,5 lt falan fark ediyor mu? ona göre birazdan çıkıp 5 tane pepsi alacağım eğer 1 veya 1,5 lt oluyorsa hiç 2,5 a girmeyeyim. hatta bim'de pepsi twist var o dahilse tadından yenmez
  • mobil ekspress geçen ay da 5 tl vermişti

bu 10 tl + pepsi kodları ile yüzde 20 indirim oldu bu ay
  • Teşekkürler bilgi için. Bende 10 TL indirimli ödedim.
  • freeagle kullanıcısına yanıt
    http://www.pepsi.com.tr/pulse/public/kampanya/ttnet

.................................... Kampanyaya tüm Pepsi 330 ml kutu ve tüm pet şişe (Pet 3 litre, 2,5 litre, 2 litre, 1,5 litre, 1 litre, 450 ml, 330 ml) ürünlerinin kapakları altından çıkan şifreler dahildir.

+ içeceğin yoksa pepsiyi çek takasta 5 adet kodu 1 tlye satıyorlar

hocam kodları geçen ay girdiğim için kendiliğinden 5 tl düştü bu ayki fatura.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEONİM -- 7 Temmuz 2014; 16:04:53 >
  • LEONİM kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam, atalım dolapta dursun iftarda güzel gidiyor, ayrancıyım ama konu komşu geldiğinde güzel olur
  • yarın ı başlıyor kampanya
  • Ben az önce ödedim 10 TL indirimi kaptım
  • ben neden bugün hiç bir kredi kartımla işlem yapamıyorum,
  • haber veren arkadaşa teşekkürler.
    geçen ayda 5 tl indirimli ödedik, araya 5 tl pepsi girdi, bugünde 10 tl tekrar indirim. işimiz iş
  • Kampanya geçerli 5 Tl Pepsi 10 Tl Express iyi oldu.Haber veren ark. teşekkür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byozzy

Ben az önce ödedim 10 TL indirimi kaptım

yarın başlayacak diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.