Şimdi Ara

Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı? (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
8
Favori
22.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Üstat nemstats.asp cevap vermiyor birkaç gündür. Bir sorun mu var acaba?
    Evet 504 veriyor. bakalım hocam.
  • eyv deneyeyim hocam.
  • Sayfanın üstüne reklam almamanızın özel bir sebebi var mı?
    Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni koyduğunuz turkcell reklamı yüzünden özel mesajlarda gönder yazısı kapanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Pisagör

Yeni koyduğunuz turkcell reklamı yüzünden özel mesajlarda gönder yazısı kapanıyor
    Evet hocam farkındayım. reklam çalışması bitene kadar çarpı butonundan kapatabilirsiniz. çarpı butonu gözükmüyorsa logout-login olmayı veya cookienizi temizlemeyi deneyin.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    carpi butonunu neden reklamin icine gomersiniz ki?

• Fotoğrafların üzerine basınca resim bulunamadı diye hata veriyor.

Cevaplananlar kısmında sürekli bildirim işareti var ancak tıklayınca nereye alıntı yapılmış, ne olmuş anlaşılmıyor.

Favorilerde bildirimler bakılmasına rağmen değişmiyor.

Tablet sürüm mobil sürümden çok öok daha kullanışlıydı, keşke mobili kapatıp tablet sürümü geliştirmeye devam etseydiniz.

• Resim yükleme sorunu var. Mini/Mobil sürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 25 Eylül 2019; 22:27:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil sürümde çarpıladığım başlıklar bir-iki saniye sonra rekrar ortaya çıkıyor. Size videosunu atmak için telefonun kendi video recorderini açıyorum, bu defa olmayacağı tutuyor. Kapatıyorum, devam ediyor. Bir başlığa girip çıkarsam, bu kalkmayan başlıkların bir kısmının başarılı şekilde kalktığını görüyorum.
    Dün çarpıladığım başlıklar, bugün tırmala.. Şaka şaka, ertesi gün pcde yeniden ortaya çıkabiliyor.

Mobil sürümde görünür yerde sayfayı yenile butonuna ihtiyaç duyuyorum.

Mobil sürüm ölümüne yavaş.

Telefonda tarayıcıdan chrome ile giriş yapamıyorum. Duckduckgo ile girebiliyorum, ileti atamıyorum. Alıntıla özelliğinin de içinde olduğu oku genişletip alıntıla yap diyorsun,... Eee? İleti girmeni sağlayan bişey yok.

Daha çok çalışmanız gerekiyor çocuklar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• https://eksiup.com/p/h81811954wfk

https://eksiup.com/p/uo1811977hd2

2. resimde gösterdiğim kısımda; son mesaj seçeneğini seçmeme rağmen 1-2 dakika içinde kendi kendine tekrar son mesajım kısmına geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Evet 504 veriyor. bakalım hocam.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam lakin halen bir düzelme yok gördüğüm kadarıyla. Tekrar sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Teşekkür ederim hocam lakin halen bir düzelme yok gördüğüm kadarıyla. Tekrar sağolun.

Alıntıları Göster
    Burada farklı bir sıkıntı oluşmuş hocam. İlgili kişiden sunucuda sorunsuz çalıştığı bilgisini aldım. Çözüldüğü an yayına alınacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

https://eksiup.com/p/h81811954wfk

https://eksiup.com/p/uo1811977hd2

2. resimde gösterdiğim kısımda; son mesaj seçeneğini seçmeme rağmen 1-2 dakika içinde kendi kendine tekrar son mesajım kısmına geçiyor.
    Default ayarı o hocam. Bakayım seçtiğiniz ayar kaydedilip saklanabiliyorsa öyle yapalım.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 29 Ekim 2020; 23:35:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-86G53N200

.
    Evet güncellenmemiş hiç. İlettim tahminimce yarın sabah halledilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Evet güncellenmemiş hiç. İlettim tahminimce yarın sabah halledilir.

Alıntıları Göster
    Hocam başka bir sorun saha var. Son aktiviteler listemde (kendi profilimde) attığım birçok mesaj atlanmış şekilde eksik görünüyor listede.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 29 Ekim 2020; 23:35:31 >
  • Mini sürümde taşma yapan uzun başlıklar sayfayı dağıtıyor. Bunu önlemenin yolu var mı?

Mobil/Mini/Tam sürüm herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 14 Kasım 2019; 12:50:17 >
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Microsoft Edge'de tam sürüm kullanırken konulara girmek için 2 defa tıklamak gerekiyor. Başka sorun yaşayan var mı bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.