P

Teğmen
17 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 185 (Bu ay: 0)
Gönderileri

TT altyapısındayım şu an ADSL en fazla 16 Mbps veriyorlar.

TürkNet sitesinde 35Mbps hız alabileceğimi gösteriyor arayıp sorduğumda bizim altyapımızdasınız VDSL altyapınzı var diyorlar ve verebileceklerini iddia ediyorlar daha önce yaşayan var mı ne olur sizce ? Ona göre Taahüt bozup geçmeyi düşünüyorum ADSL internette ne online ders yapılabiliyor ne oyun oynanıyor.

@TurkNetDestek

İstanbul'da merkez sayılabiecek bir yerde ikamet ediyorum sokağımızın yarısına kadar 80Mbps internet mevcut arka sokağımızda ise fiber mevcut, bu olay oldukça canımı sıktı çünkü biz evde ne uzaktan eğitim yapabiliyorduk ne de verebiliyorduk bu yüzden araştırmaya koyuldum forumda ve başka yerlerde.


Cimer, TT mail, Ümit Önal gibi isimlerle iletişime geçtim.

TT arayıp sene sonuna kadar zaten halledilecekti o bölge projemiz mevcut vb. dedi pek inanamadım zaten inansam bile 10 ay sonraya süre verdiler.


Yusuf kıraç cevap verdi hiç beklemiyordum, ardından arayan kişi hat sahibi ismi vb. alıp ne yapabileceğine bakıp arayacağını söyledi sizce ne olur bu iş? Sadece VDSL istiyorum fiber olursa ne güzel.

Daha önce yaşayan var mı böyle bir durum ne olur sizce?

.

Nasıldır sizce çokça F1 oynuyorum ve bu tutkumu SimRacing’e taşımak istiyorum Direksiyon Hissiyat olarak nasıldır ? T300 Rs GT’e takacağım

. Bu versiyon ve Kulaklıklı olanı var kulaklığı nasıldır değer mi aradaki 600-700Tl farka?


3 gün önce başvurdum 12 bin sıralamam var matematik-fizik-biyoloji seçtim sizce dönerler mi ? Ne zaman dönerler?
Sanırım sınav netlerine bakıyorlarmış istediğin bölümlerde:
39-1
13-1
12-1
Bir arkadaşım 486 puanla dişe yerleşti fakat istediği tıpın ingilizcesi gelmez diye yazmamış ing 485 ile kapamış ilk dönem sonu MYP ile geçebiliyor sanırım peki ihtimali nedir ben kesin gibi biliyorum.
İNSTAGRAMDAN BURDA OKUYAN BİRİLERİ İLE GÖRÜŞTÜM. ÇOK KÖTÜ DEMİŞTİ KADAVRA BİLE YOKMUŞ. BURDAN OKUYAN YA DA BİLGİSİ OLANA ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİR Mİ ? YAZIP YAZMAMAKTA KARARSIZIM.
24 TERCİHİDE DOLDURARACAĞIM. İZMİR SBÜ ÖLÜ TERCİH GİBİ GELİYOR. EVDEKİLER YAZ DİYOR (ŞEHRİMİZDE OLDUĞU İÇİN). YAZIP YAZMAMAKTA KARARSIZIM.
İNGİLİZCESİ ZAYIF OLAN VE İLGİSİ OLMAYAN BİRİ ZORLANIR MI ? ŞEHİR OLARAKTA UZAK KALIYOR AMA DİĞER KOŞULLAR ÇOK İYİ. KARARSIZIM.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 107
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 673
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 181)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 479 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.