Şimdi Ara

Mobil'de ''SINIRSIZ'' İnternet İçin Birleşiyoruz | GÜNCELLENDİ: İmza Kampanyası Başlatıldı! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
15
Favori
27.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1012 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oturduğum yerde altyapı yok ve superbox bile çekim alanında değil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destekliyorum. Ama umudum yok

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle.
  • Destekledim.
  • Destekliyorum.

• YaptikBirHataKomiserBey Y kullanıcısına yanıt
    Z kuşağı işte. "Olmasını istiyoruz." dedikleri her şeyin hemen olacağını sanıyorlar. Hazıra alışmışlar. Bu nedir, fiyatı ne kadar olur, kotasız fiber/adsl olayındaki gibi kazıklanır mıyız, yoğunluk ve altyapıdan ötürü bağlantı daha da kötü olur mu diye düşünmek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 6 Temmuz 2020; 12:12:16 >
  • +1 Gün içinde haber desteği ile konuyu desteklemeye devam edeceğiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi bunda da kotayı kaldırıp fiyatta geçirirler her zaman olduğu gibi. Az çakal değil bunlar..
  • melihcskn M kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Örnek olarak 10Mbps, 20Mbps, 50Mbps gibi tarifeler olmalı

• Taşkın Mahmut kullanıcısına yanıt
    Hocam vodafone tarifesine bayıldım resmen

• Z kuşağının hayal aleminde yaşamaktan çıkıp , gerçekten çalışıp çabalamayı öğrenmesii gerekiyor.

İmrendiği ülkelerdeki genci yaşlısı eğitimli ve işgüç sahibi insanlar.Bunların hayalî hiç bir şey yapmadan oturalım her şey ayağıma gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmayın böyle bir şeyi gelen gideni aratıyor. Sınırsız internet istedik çok güzel fiyatlar 1'di 3 oldu. Buda öyle olur

• Arkadaşlar kırın artık zincirleri, yıllardır lütufmuş gibi sunulan komik gblı paketlere para döküyoruz. 10mbps ye kadar İnternet verip yada 5 olsun hadi, paylaşımı diğer cihazlara kapatsınlar bu kadar. Netflix, youtube, Facebook, instagram, Twitter ve diğer siteler yani bunlara verilen 20gb mı yetecek güldürmeyin. İnternet çağındayız beyler biz ayaklanmazsak yolunmaya devam ederiz. Konuyu açan arkadaşı sonuna kadar destekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vuslatteri -- 6 Temmuz 2020; 13:31:53 >
  • DESTEK TAM DESTEK
  • Ben 170 tl vodafone red paketi kullanıyorum sınırsız net sınırsız konuşma ve sms içinde

• İnsanların başka dertleri var sınırsız internet baya sonlarda

• imzaladım
  • Çoğu yerde hala altyapı bile yok ne yazık ki bunun da yapılacağını pek düşünmüyorum
    Mobil sınırsız internetin sonuna kadar arkasındayım imza da attım umarım iyi haberler gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Z kuşağı işte. "Olmasını istiyoruz." dedikleri her şeyin hemen olacağını sanıyorlar. Hazıra alışmışlar. Bu nedir, fiyatı ne kadar olur, kotasız fiber/adsl olayındaki gibi kazıklanır mıyız, yoğunluk ve altyapıdan ötürü bağlantı daha da kötü olur mu diye düşünmek yok.
    allahın köylü bulgarıstanı bıle bızden kat kat ucuz hızlısını alıyor.

tabiki isteyecegiz yapamayanı neden olanı gönderecegız

bakır kabloları araplara çaldırmasalarmış,

hele yapmasınlar herkesi ederiz yerinden

• belki bir hız sınırlaması olabilir yine yoksa fiyatı uygun olmayacaksa benim için anlamı yok
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.