Şimdi Ara

MMo Oyun Listesi! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
6
Favori
391.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok yararlı bir başlık olmuş, canı sıkılıp oyun denemek isteyenlere birebir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KirkLeeHammet

quote:

Orijinalden alıntı: yazuach

Ordaki oyunların bazılarını bende oynadım senn yorumlarına dayanarak Continent Of The Ninth oyununa bakim dedim videosunu izler izlemez kal geldi görüntüleri ve efectleri o kadar gerçekçi olan bi oyun daha görmedim o oyunların arasına oynadıysan GuildWarsı eklemeni ve yorumlarına dayanarak Armada Online oyununa bi göz atmanı tavsiye ederimgerçekten begeniceksin

açıkcası guild warsı gercekten cok merak ediyorum.

kesinlikle herkezin denemesi gereken bir oyun o goruntuler ve pvp sistemi cok az oyunda var bnce denemelisin

• slm arkadaşlar bana free dungeonlu ama dungeon partyli olacak dungeonda classların özelliklerinin ön planda olması yani tank olan tanklık yapcak gibi ve pvpsi olursa iyi olur bana böyle oyun tafsiye edebilcek olan varmı
  • Bunun bi altındaki öneri başlığına yazabilirsin.
  • valla sagol su ana kadar hep rakiona nedense ön yargılı bakmısımdır cok ii puan vermisin ovmussun bende indirim dedim direk pc basına bagladı bi baktim 2 saat gecmis accayip ii bi oyun sagol valla
  • quote:

valla sagol su ana kadar hep rakiona nedense ön yargılı bakmısımdır cok ii puan vermisin ovmussun bende indirim dedim direk pc basına bagladı bi baktim 2 saat gecmis accayip ii bi oyun sagol valla

Rakion eskidir, klasiktir ama çok zevkli oyundur.

Lag olur genelde TR ile başlayan odalara girmeye çalış. Ayrıca JoyGame diye bir firma Türkçe olarak açtı ona da bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 1 Aralık 2009; 12:09:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vito Scaletta

quote:

valla sagol su ana kadar hep rakiona nedense ön yargılı bakmısımdır cok ii puan vermisin ovmussun bende indirim dedim direk pc basına bagladı bi baktim 2 saat gecmis accayip ii bi oyun sagol valla

Lag olur genelde TR ile başlayan odalara girmeye çalış. Ayrıca JoyGame diye bir firma Türkçe olarak açtı ona da bakabilirsin.

tr ile baslayan odalara bakarım ama dierini almiim turkceye cevirilmis hicbi oyundan hayır gelmedi gelmez ben burda iiyim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vito Scaletta

quote:

tr ile baslayan odalara bakarım ama dierini almiim turkceye cevirilmis hicbi oyundan hayır gelmedi gelmez ben burda iiyim

Türkçe olanı tavsiye ederim. Ben de sana söyledikten sonra indirdim. Neden diye soracak olursan :

1- Hile hiç yok. Avrupa sunucusunun %50si hile.
    2- Hiçbiri profesyonel değil. İki oyuna girdim ikisini de birincilikle sonuçlandırdım.
    3- Hiç lag yok.

• hmm o zmn bende denim zaten free2play dergisini almisdim bi ise yarasın bari rakion turkce veriodu bu arada tavsiye etmiorm bana sorarsanız bosuna para verip almayın bu dergiyi ahh Oyuncu tekrar cıksa kalbimizde yasıo
  • Elinre sağlık güzel bi payalşım olmuş sana airrivals i tavsiye ederim oyun 48 lwldan sonra ütiş eğlenceli olmaya başlıyo strateşik nokta savaşları anagemi savaşları oluyo gaye eğlenceliyo 3 aydır oynuyorum oynarsan yardımcı olurum ve su 4storysadece wow taklid edilerek yapılmış bi oyun oynarken nefret ettim s4league oynamıştım sevkli bi oyun ama cok fazla hile yapıyolar :( ve ace online ve arrivals online aynı oyunlardır airrivals ace nin daha gelişmişidir ve herkeze tavsiye ederim şu anda oynadığım bi oyundur oynamak isteyenler bana pm den ulaşabilir atlantica online infinity online ve Continent Of The Ninth idirp denicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyBatty -- 27 Ocak 2010; 9:13:30 >
  • Arkadaşım
    Continent Of The Ninth i indiremiyorum sitiesi cincemi japoncamı ne download bölümünü buldum fakat bi download butonlarına bastığımda bi login sayfası açıyo bi yardımcı olabilirmisin
  • Arkadaşlar siz kötü bi zamanda oynamışsınız 2 Yıldır S4League oynarım bi ara hile dönemi başlamıştı onuda atlattık artık daha iyi bir anti-hile programı kullanıyorlar Bu arada yakın zamanda S4League Turnuvaları var 2. elemeler yapılacak kazanana 15.00 ap var
  • Atlantica incelemesinde hata yapmışsın düzeltmeni arz ediyorum yada puanlamanı kaldır oyuna hevesli arkadaşlar için kötü örnek çünkü.Bir oyun senin oyun tarzınla uyuşmuyorsa o oyunu oynamazsın olur biter oyunun türü turn-based sen oyun turn based olduğu için puanın yarısını kırmışsın naptın hocam.Atlantica online çoğu inceleme sitesinden yüksek puan almış güzel bir oyundur oynamakta merak eden varsa mutlaka denemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan

Atlantica incelemesinde hata yapmışsın düzeltmeni arz ediyorum yada puanlamanı kaldır oyuna hevesli arkadaşlar için kötü örnek çünkü.Bir oyun senin oyun tarzınla uyuşmuyorsa o oyunu oynamazsın olur biter oyunun türü turn-based sen oyun turn based olduğu için puanın yarısını kırmışsın naptın hocam.Atlantica online çoğu inceleme sitesinden yüksek puan almış güzel bir oyundur oynamakta merak eden varsa mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

İsteyen deneyebilir ama ben sevmedim. Çoğu sitede toplarda olduğunu da biliyorum.
  • Arkadas rıca edıcem buraya burdakı oyunlardan farkı olan EVE-ONLINE da eklermısın.Herkez onlıne oyuna dıger oyunlarla baslar eve onlıneda jubılesını yapar..:)
  • Darkest earth
    Vaktinin yeterli olup olmadıgını bilmiyorum ama bana konuyu güncel tutmuyorsun gibi geldi
  • elimden geldiğince güncellemeye çalışıyorum.
  • güncelledim
  • wow a bitane daha ünlem koy
  • Fikirlerinin hepsine katılıyorum. Özellikle de S4 ve Rakion ile ilgili olanlarına.... Hatta şuan sinirimden S4'ün hilesini arıyordum da fikir değiştirdim diye girdim foruma

Bu arada eklemen gereken çok oyun olduğunu kabul etmek lazım. Onları da ekle istersen yada yardımcı olayım bu konuda sana?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.