Şimdi Ara

MMo Oyun Listesi! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
6
Favori
391.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bossa

Fikirlerinin hepsine katılıyorum. Özellikle de S4 ve Rakion ile ilgili olanlarına.... Hatta şuan sinirimden S4'ün hilesini arıyordum da fikir değiştirdim diye girdim foruma

Bu arada eklemen gereken çok oyun olduğunu kabul etmek lazım. Onları da ekle istersen yada yardımcı olayım bu konuda sana?

Oynadığım oyunları ekliyorum.
  • Çok güzel bir liste tecrübelerine saygı duyuyor ve wow oynadığım için 2ünlem ile şiddetle önerdiğin bir başka oyun olan Dragonica yı dene mek üzere yüklüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |PortaL| -- 14 Haziran 2010; 20:58:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |PortaL|

Çok güzel bir liste tecrübelerine saygı duyuyor ve wow oynadığım için 2ünlem ile şiddetle önerdiğin bir başka oyun olan Dragonica yı dene mek üzere yüklüyorum.

Dragonica uzun süre olmasa da benim için uzun bir süre oynadım diyebilirim. İnsanı sarıyor ve dungeonlar çok zevkli. Biraz wow havası yaratabilir. Sürekli mob grind yapmıyorsun. Görev + Dungeonlarla gidiyorsun. Dungeonların da hikayesi var. Bu da insana büyük bir haz veriyor doğrusu. Pişman olmayacağını söylebilirim şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Çok güzel bir liste tecrübelerine saygı duyuyor ve wow oynadığım için 2ünlem ile şiddetle önerdiğin bir başka oyun olan Dragonica yı dene mek üzere yüklüyorum.

Dragonica uzun süre olmasa da benim için uzun bir süre oynadım diyebilirim. İnsanı sarıyor ve dungeonlar çok zevkli. Biraz wow havası yaratabilir. Sürekli mob grind yapmıyorsun. Görev + Dungeonlarla gidiyorsun. Dungeonların da hikayesi var. Bu da insana büyük bir haz veriyor doğrusu. Pişman olmayacağını söylebilirim şimdiden.

Sen yetkili bi abiye benziyosun. Hangisine başlıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: KirkLeeHammet

quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Sen yetkili bi abiye benziyosun. Hangisine başlıyım?

Burak sana o kadar anlattım msn de. Bul bitane .

• Cross Fire`ı da koyabilirsin.MMOFPS gibisinden bi oyun
  • çok güzel bi konu bence herkez oynadıgı oyunlarla ilgili tecrübeleri artıları eksileri tıpkı burdaki gibi kısaca paylaşmalı....
  • Bazıları kısa ve öz öyle sayfalarca anlatmıyor

Çok güzel konu olmuş.
    Oyunları yavaş yavaş denemek istiyorum
  • valla seni tebrik ederim bütün bu oyunlar aklında kalmış . benimde baya bi oyun geçmişim olmasına karşın çoğunu hatırlamıyorum :)
  • Land Of Chaos (LOCO) Open Betaya Geçti Herkez Oynayabilir Şiddetler tavsiye Ediyorum LOCO Ya 10/10 lag sorunuda hiç olmuyorum bende
  • Aika online indirecektim ki altta bir yazı dikkatimi çekti download kısmındaki :
    Us veya Canada dışı bloklanıyormuş sanırım.Oyunu oynayan var mı şu anda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedmonster

Aika online indirecektim ki altta bir yazı dikkatimi çekti download kısmındaki :

o canada usa yazna sey bloklama falan değil canada ağındanmı yoksa usa ağındanmı indirceğini soruyo usa i seç sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheAndromeda

quote:

Orijinalden alıntı: speedmonster

Aika online indirecektim ki altta bir yazı dikkatimi çekti download kısmındaki :

o canada usa yazna sey bloklama falan değil canada ağındanmı yoksa usa ağındanmı indirceğini soruyo usa i seç sen

Seçme diye birşey yok apaçık blocklanacaktır diyor duyuru olarak

NOTICE: Due to service restrictions, new gPotato accounts must originate from the United States or Canada in order to play Aika Online. Accounts created from an IP address outside of this region will be blocked from logging into the game. Accounts that attempt to log into the game from outside of the US or Canada may be blocked from playing even if the account was created within the region of service.

• Global Aika closed betada şu an sanırım.
  • güzel çalışma eline sağlık
  • arkadaşlar burdan size Lost Saga'yı öneririm müthiş oyun gruplar halinde veya herkes tek vs atıyorunuz canınız mı sıkıldı gidin balık tutun-dedektörle eşya arayın gerçekten çok zevki ve eğlenceli....

Oyun OGPlanet tarafından yapılmış bende launcher açılmıyordu fakat farklı bir siteden launcher indirdim çalıştı herkese öneririm...

Lost Saga

• bloodline champions'u oynayan varsa bilgi verebilirmi paralımı değilmi oynanılcak kapsitede bir oyunmudur acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClammY

bloodline champions'u oynayan varsa bilgi verebilirmi paralımı değilmi oynanılcak kapsitede bir oyunmudur acaba ?

Bende yeni bir şey var mı diye açtım onu gorunce bakim dedim ama anlamadım bir şey :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurokurban

quote:

bloodline champions'u oynayan varsa bilgi verebilirmi paralımı değilmi oynanılcak kapsitede bir oyunmudur acaba ?

Bende yeni bir şey var mı diye açtım onu gorunce bakim dedim ama anlamadım bir şey :D

Bende yazdıgım oyun hakkında tavsıye ıstemıstım ama neyı anlamadın sen ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onurokurban

quote:

Bende yazdıgım oyun hakkında tavsıye ıstemıstım ama neyı anlamadın sen ?

Key fln istiyor paralı parasız manasında :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.