Şimdi Ara

MMA - UFC - Bellator Ana Konu (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.408
Cevap
23
Favori
48.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar slm.bu kanalda maç tahminleri,sonuçlarla alakalı yorumlar vs yapmaya başladık.yeni daha.dilerseniz bi göz atın. https://www.youtube.com/watch?v=4k7f7B9W97A
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    bence de öyle.şurada nacizane anlattım biraz https://www.youtube.com/watch?v=4k7f7B9W97A
  • Khabib - Tony press conference izledim şimdi

Açıkçası baya keyif aldım,. güldüm:)

Bu arada khabib team :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jon Jones yine tutuklanmış.
  • Khabib'in babası koronadan vefat etmiş :(
    https://twitter.com/ufc/status/1279130579561181184
  • Yarın ki maçlar için tahminim

Masvidal wins by decision
    Holloway wins by TKO
    Aldo wins by KO

Kızların maçı için çok kararsızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luimneach -- 10 Temmuz 2020; 18:17:10 >
  • Hiç katılmıyorum

Osman alır, submission yapabilir.

volkanovski en beğendiğim dövüşçü. Zaten ilk maçta ayakları çok sağlam basıyordu, yine alır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bernoulli Denklemi -- 10 Temmuz 2020; 18:22:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bernoulli Denklemi

Hiç katılmıyorum

Osman alır, submission yapabilir.

volkanovski en beğendiğim dövüşçü. Zaten ilk maçta ayakları çok sağlam basıyordu, yine alır diye düşünüyorum.
    O maç tamamen eşit, herşey olabilir ama şunu unutmamak gerek Masvidal'ın maç tecrübesi Osman'ın iki katı, Covington ile dövüşürken maç sayıları tamamen aynıydı galibiyet, yenilgi dahil ve daha güçlüydü. Bu maç daha zor olucak.

Volkanın ilk maçı kazanmasının tek nedeni tekmeleriydi kesinlikle. Bu maç içinde çok fazla tekme çalıştı ama Holloway'ın decision a bırakacağını düşünmüyorum maçı, diğer maça kıyasla daha fazla agresif ve ofansif dövüşecektir.

• Masvidal in Mac tecrübe konusunu hiç düşünmemiştim, haklısınız o konuda. Ama Osman adı üstünde nightmare adamın fiziğine bakınca bile nightmare yani

Max ta ilk maçtan muhakkak ders çıkarıp, tekmelere önlem alacaktır, Osman maçından daha çok meraklandiriyor beni. Ama volkanovski favorim, adamda bitmez bir kondisyon var.

Bakalım neler olacak

• quote:

Masvidal in Mac tecrübe konusunu hiç düşünmemiştim, haklısınız o konuda. Ama Osman adı üstünde nightmare adamın fiziğine bakınca bile nightmare yani

Max ta ilk maçtan muhakkak ders çıkarıp, tekmelere önlem alacaktır, Osman maçından daha çok meraklandiriyor beni. Ama volkanovski favorim, adamda bitmez bir kondisyon var.

Bakalım neler olacak
    Osman Nightmare ise, Masvidal'da Street Jesus Masvidal'ın eşi Türk bu arada biliyorsun demi?

Şuanda tam 12 saat kaldı. Şekerleme yapmamız lazım yoksa uykusuzluktan dayanamam gene

• Yüzleşmeleri izledin mi ? Masvildal neden havlu ile istedi ki ? 50 gram eksik çıkmak için mi

Tartı da külot un darasini alamıyorlar mı ?

• quote:

Yüzleşmeleri izledin mi ? Masvildal neden havlu ile istedi ki ? 50 gram eksik çıkmak için mi

Tartı da külot un darasini alamıyorlar mı ?
    İzlemez olur muyum? O tartı çok aşırı hassas ya. O yüzden soyunan çok dövüşçü oluyor

• Maçı maç aldı dedim, çok şaşırdım, acaba son raunt kıymeti X2 mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Luimneach

Yarın ki maçlar için tahminim

Masvidal wins by decision
    Holloway wins by TKO
    Aldo wins by KO

Kızların maçı için çok kararsızım
    3 te sıfır

Yalnız Osman'ın masvildal in ayak parmaklarına bastığı gibi bize vursa 1 hafta yürüyemez durama gelir

• quote:

3 te sıfır

Yalnız Osman'ın masvildal in ayak parmaklarına bastığı gibi bize vursa 1 hafta yürüyemez durama gelir

Alıntıları Göster
    Osman demişti kavga öncesi ayaklarına tırnaklarına saldırıcam diye cidden öyle yaptı. Genelde maç başlar başlamaz yerden ileri doğru bir gidişi var, eğer gene öyle yapsaydı masvidal koşup diz atacak diye tahmin ettim ama akıllı davrandı öyle yapmadı bu sefer, masvidal de çitleri tutmuş bekliyordu yan öyle gelmesi için. Rövanş maçı olsa güzel olur bence.

• Yalnız cidden seyircisiz maçların tadı çok daha az oluyor ya :/

• Osman - Colby 2 olsun isterim

• quote:

Osman - Colby 2 olsun isterim
    Valla onu bende bayadır istiyorum ama Covington gene kaybedebilir, kondisyonu çok iyi ama Osman'da ki güç yok. Gilbert burns corona dan kurtulursa onunla dövüşmesini istiyorum, şuanda Gilbert welterweight sınıfında ki en tehlikeli adam bence

• Şuanda dört gözle beklediğim tek maç. Gustafson maçı da güzel olucak gibi

• DC-Miocic ne olacak bakalım. Güzel Üçleme olacak
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.