Şimdi Ara

MMA - UFC - Bellator Ana Konu (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.404
Cevap
23
Favori
48.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dövüşenlerin çoğu maç başı 10 bin euro bile alamıyor ama yinede ölümüne dövüşecek motivasyona sahipler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dusukoran -- 7 Ekim 2019; 18:7:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mma da herşey serbest olacaktı ki emin hoca tokatlayacakti hepsini

• Bu adam herhangi bir ufc dövüşçüsü karşısında maksimum 1 dakika dayanır.
    Öyle üstüne cılız öğrenci alıp haka huka yapmakla olmuyor.
    Zamanından beri bu tartışmalar bitmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emin hoca fiziksel olarak da çok iyi durumda bu yaşına rağmen,diğer wing chun ustalarina benzemez.

Emin hoca dışında frad mastroyu da beğeniyorum ama yillar önce ilk mma maçında dayak yemiş

• Hocam Ferguson, Khabib ve en önemlisi Dana bu sefer bu maçın olmasını istiyorlar. Bence kesin olacak bir aksilik olmazsa Khabib gene yenerse karşısına GSP'yi çıkarabilirler.

Conor seviyesiz bir cevap vermişti Poirer'e ama bana kalırsa önce Aldo ile rövanş yapması gerekiyor şuanda en makulu bu ardından Gaethje çıkabilir karşısına ki bence Gaethje, Conor'ı yener.

Bu Türkiye adına dövüşen Dagi nereli? Daha önce hiç duymadım kendisini.

• Poirer'in instada attığı son hikayeye baksana

• Gördüm

Hocam Dagi uzun süre İstanbul'da çalıştı, Dağıstan asıllı bir kardeşimiz. Maçlara neden Türkiye adına çıkıyor tam olarak bilmiyorum ama uzun süre İstanbul'da yaşadı, belki ondandır.
  • Masvidal-Diaz maçı ne olur? Masvidal'i fazla takip edemedim. Diaz'ın strikingi de grapplingi de fena değil.

• Conor 18 Ocak'ta dönüyor. Rakibi ise belli değil, aslında belli de Conor söylemek istemiyor.
  • hay doktor bütün maç zevkini bitirdin yaa. devam etse masvidal alırdı ama ondan diaz pek ses etmedi
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt
    BMF diye kemer yapıyorsun maç doktor kararıyla bitiyor Conor maçında Diaz'ın suratı daha kötüydü. Zaten adamın cildinde bir problem var ilk yumrukta yırtılıyor.
  • Masvidal'ın geri dönüşünü de takdir etmek gerek. Maia ve Wonderboy mağlubiyetlerinden sonra UFC'ye ara verdi. Acun'un Exatlon'unda falan yarıştı, 2 yıl sonra geri döndü 2019 içerisinde 3 maç kazandı 3'ü de nakavt. Darren Till ile Askren'i bayılttı, Diaz'a karşı da çok üstün bir performans sergiledi.
  • Habib Tony maçı hakkında ne düşünüyorsun?

Olursa tabi 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bernoulli Denklemi -- 5 Kasım 2019; 17:3:8 >
  • Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen Khabib'in bir sonraki rakibi Tony olacak. Öyle de olması gerekiyor.

Tony'nin Khabib karşısındaki galibiyet şansı Conor ve Poirier'den fazla ama yine de çok düşük. O şansı da BJJ seviyesinden veriyorum. Yerde belki bir sürpriz yapabilir Khabib'e karşı. Tony'nin Kevin Lee maçını izlerseniz yerde yaşadığı sıkıntıyı görürsünüz. Kaldı ki Kevin Lee, Khabib'in çeyreği kadar bile güreşçi değil. O maçı bacaklarıyla rakibi boğarak aldı ama Khabib'e karşı o kadar rahat Submission yapamaz. Tabii şansı var ama çok düşük.

Bence Khabib'i o sıklette yenebilecek bir adam yok. Adam çok dominant, çok güçlü. Alt sıklete zaten inmez, 70 kiloyu tuttururken bile zorlanıyor çünkü. 77 kiloya çıkabilir belki, o sıklette kafada bulunan adamların çoğu iyi güreşçi.

Tony'yi yener, o sırada Conor maç kazanmışsa rövanşı kabul eder. Rövanşta Conor'ı bu sefer daha erken bitirir. Sonra da bir üst sıklete çıkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 5 Kasım 2019; 17:33:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Muhtemelen Khabib'in bir sonraki rakibi Tony olacak. Öyle de olması gerekiyor.

Tony'nin Khabib karşısındaki galibiyet şansı Conor ve Poirier'den fazla ama yine de çok düşük. O şansı da BJJ seviyesinden veriyorum. Yerde belki bir sürpriz yapabilir Khabib'e karşı. Tony'nin Kevin Lee maçını izlerseniz yerde yaşadığı sıkıntıyı görürsünüz. Kaldı ki Kevin Lee, Khabib'in çeyreği kadar bile güreşçi değil. O maçı bacaklarıyla rakibi boğarak aldı ama Khabib'e karşı o kadar rahat Submission yapamaz. Tabii şansı var ama çok düşük.

Bence Khabib'i o sıklette yenebilecek bir adam yok. Adam çok dominant, çok güçlü. Alt sıklete zaten inmez, 70 kiloyu tuttururken bile zorlanıyor çünkü. 77 kiloya çıkabilir belki, o sıklette kafada bulunan adamların çoğu iyi güreşçi.

Tony'yi yener, o sırada Conor maç kazanmışsa rövanşı kabul eder. Rövanşta Conor'ı bu sefer daha erken bitirir. Sonra da bir üst sıklete çıkabilir.
    Ben de dediklerinize aynen katılıyorum.

Habib in son maçlarına baktığımızda her türden dövüşçüye karşı dominant bir performans sergiledi.

Boksu en çok eleştirilen yönü ama dustin gibi boksu çok iyi olan birini yendi.

Tony in tarzını seviyorum. Son maçı da Cerrone ye karşı, ki Cerrone de bı kick box Tek var 😀 yani bı ölçü değil Habib için

Ki Habib te bir röportajda Tony için vücudu çok sıska demişti.

Bakalım ne olacak.. aslında gönlüm Tony den yana diyebilirim😀 niyeyse seviyorum tarzını hele hele dirsek vuruşları :))

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Tony'yi ben de seviyorum. Adamın tarzı çok iyi. Son 8 maçının 5'i Fight of the Night seçilmiş. 2 tane de performans bonusu var. Keyif veriyor maçları.
  • Zabit'i Calvin Kattar karşısında izledim. İlk raunt çok aktifti, ikinci raundun ortasından itibaren maç Kattar'a döndü. Özellikle 3. raunt Kattar çok baskındı. Zabit'in nefes problemi var, 5 rauntluk bir maçta zorlanacağı aşikar.

Bence olası bir Max - Zabit maçında kazanan Max olur.
  • Ve efsane Coner McGregor kafese donuyor

• Eğer Cowboy ilk raundda Conor'ı bir şekilde yere düşürmeyi başarabilir ve ofansif olmaya devam ederse maçı kazanabilir ama McGregor octagon'un içinde genel olarak aşırı temkinli birisi, sabırsızlıkla bekliyorum bu maçı, herşey olabilir.

• Dominic reyes süper dövüştü valla bu kadar beklemiyordum. Hatta bence Reyes kazanmıştı maçı.
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.