Şimdi Ara

MkLoL Ban sebebimi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mk lol kullanirsan ban yersin ve yemelisin de.Fakirsen kullanmayacan kostüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ban sebebi değil aynı şekilde custom skinlerde var ve yayıncılarda kullanıyor 3 senedir kullanan arkadaşım da var bende imleç için kullanıyordum ban yemedim oyuna etki eden bir program değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

Oha curse ban sebebi mi. Baron replay skype curse voice kullanmayalim o zaman. Oyuna etki eden bisey yok. Ban nerden cikti.

http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=4619335&page=1#post47919898

Böyle programlar client'e işleyip güvenlik açığı yarattığı için tamamen engelledi riot.

Curse yasak değil şuan insanları yanlış bilgilendirmeyelim

• sezon 3 den beri oynuyorum banlanmadım az önce oynadım gene banlanmadım oyundayken mk lol yazısıına basınca -yeniden doğmana maniye kaldı yazısını biri resim çekip riota atmadığı sürece banlanmazsın
  • 6 ay kadar kullandım. bıraktım. bıraktıktan 2 ay sonra mail geldi. 3. parti yazılım kullanmaktan ötürü uyarı aldım. bi dahakine affetmeyiz dediler. program açıksa eğer jungler time mış skinmiş yok sadece açık kullanmıyorummuş vs yemez. bende tekrar kullanmayı çok isterim ama bi hesabı 30 yapmak, ip biriktirip heroları rünleri dizmek bu kadar emeğin gitmesi gözümü korkuttuğundan malesef kullanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.