Şimdi Ara

mitsubishi lancer 1.6 invite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun 2011 invite modeli bi arac denk geldi acikcasi asx e bakiyordum ama yakindan inceleyince hosuma gitti arac fakat kullanma firsatim olmadi.normalde daha onceden hatirlayan arkadaslar olacaktir outlander ve asx e bakiyordum ama fiyat ve donanim olarak ve bide tip lanceri da begendim.kullanan arkadaslar artisi eksisi nedir yazarlarsa sevinirim sanirim en buyuk eksisi markasinin mitsu olmasi tutulmamasidir diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2.el piyasası durgun bir araç. Golf öneririm.
  • Hocam golf benim ikicocuklu ustelik bagaj ihtiyaci olan bir aileye kucuk gelir diye dusunuyorum

• Anlasilan lanceri ya bilen yok ya binen yok

• Binen arkadaşlar var forumda. Görünce yorum yaparlar. Evo x modifiyeli bir lancer ım olsa tadından yenmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 23 Ağustos 2015; 20:32:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @important

@ferhat_sm Genel olarak güzel araçtır.İnvite da esp ve 7 hava yastığı standarttır.Bütün güvenlik testlerinden başarıyla geçmiştir.Yakıt olarak sınıfının en az yakanlarındandır.Lpg ile uyumu vardır.İkinci eli fena değildir parçası rahatlıkla bulunabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 41gokhan41 -- 23 Ağustos 2015; 23:06:21 >
  • 2005 1,5 colt kullanıcısıyım, bidahaki araç olarak ya 2012 kasa cleartech (start stop) colt düşünüyorum yada şöyle endamlı bir lancer.
    Umarım yeterince fikir verici ve açıklayıcı olmuştur.
  • ben 3 sene 50 bin km kullandım. İlanın 10. gününde de sattım aracımı. Sorun olursa cevaplayabilirim
  • Alınabilir bir araç

• quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

@important

@ferhat_sm Genel olarak güzel araçtır.İnvite da esp ve 7 hava yastığı standarttır.Bütün güvenlik testlerinden başarıyla geçmiştir.Yakıt olarak sınıfının en az yakanlarındandır.Lpg ile uyumu vardır.İkinci eli fena değildir parçası rahatlıkla bulunabilir.

lancer hangi sınıfa giriyor hocam. sitesinde manueli için 7.4lt yazmışlar. size göre bu sınıfının en az yakanları listesine mi giriyor?

• cmbzethm kullanıcısına yanıt
    C sinifi lancer

• Colt sahibiyim, aracımı degiştirirsem muhtemelen Lancer almayı düşünürüm. Hem 2. Elde uygun, hem kullanırken ekonomik, hem de sorunsuz araç. Diğer japonlardan en azından, 10-15 bin civarında daha uygun alabilirsiniz. Güvenlik bakımından oldukça yeterli bir araç Lancer, 2008 de üretilmesine rağmen amerika da yapılan iihs çarpışma testinden geçerli not almış bir araç. Satmak isterseniz mantıklı bir fiyat verdiğinizde hemen satabilirsiniz.

• Tasarimina hasta oldugum araclardan biri.

• ben 2010 invite 1 sene kullandım. arabada çizik bile yoktu. malum sitede ilana koydum. 2 hafta telefonumu çaldıran bile olmadı. ilk arayana da sattım. gerisini siz anlayın.

siz ise aracı ikinci el alacağınızdan, araçtan ne bekliyorsunuz ve araca nekadar para vereceksiniz, bunlar daha önemli.

bahsettiğiniz araca 35 lira vercekseniz. araç zaten full. paşa paşa binersiniz. bu paraya eksilerini söylemenin bi anlamı yok.
  • Verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim .kirmizi rengi super gorunuyor anlasirsak alacak gibiyim

• İkinci el araç alırken marka model kadar aracın durumu da önemli. Temiz ve sıkıntısız araç markası ne olursa olsun satılıyor. 1999 model lexus jipimize bile ilana koyunca alıcı çıkıyor. Bu araçtan Türkiyede belki 10 tane bile yoktur.

Daihatsu aldım, avensis aldım hepsini kolayca sattım. Şimdi de farklı, büyük bir amerikan aracı alacağım. İkinci el diye düşünerek kıytırık araca binmek istemiyorum. Konforu, güvenliği, sürüş zevki daha önemli.
  • Araç bence çok iyi. Ancak ilanlardaki fiyatlar çok uçuk geliyor bana nedense.
    Bu araçların gerçek piyasası nedir bende merak içindeyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.