Şimdi Ara

mitsubishi colt cz3 (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
35.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2007 model colt cz3 arabamı çok sevmeme rağmen çoluk çoçuğa karışacak olduğumdan ufak geleceği hatun tarafından söylenmiş ve satılma kararı alınmıştır,aracım 20 bin km de ufak çizikleri dışında temiz bir arabadır bakımları beylikdüzü askale servisinde yapılmıştır,çevrenizde bu tarz bir araba almak isteyen varsa ve iletirseniz sevinirim,birde yeni alacağım araba mazda 3 yeni kasa olacak büyük ihtimal,tavsiye edermisiniz,açıkçası bu kdr problemsiz bir araçtan sonra japon arabası tercih ediyorum....fiyatı yazmayı unutmuşum acemilikten :-) 19500tl düşündüm pazarlık payı vardır :-))

http://www.sahibinden.com/20_000_km_de_2007_model_colt_cz3-29WQQaXQQ16044739WQQpXQQdisplayitem

• quote:

Orijinalden alıntı: dttafo

arkadaşlar 2007 model colt cz3 arabamı çok sevmeme rağmen çoluk çoçuğa karışacak olduğumdan ufak geleceği hatun tarafından söylenmiş ve satılma kararı alınmıştır,aracım 20 bin km de ufak çizikleri dışında temiz bir arabadır bakımları beylikdüzü askale servisinde yapılmıştır,çevrenizde bu tarz bir araba almak isteyen varsa ve iletirseniz sevinirim,birde yeni alacağım araba mazda 3 yeni kasa olacak büyük ihtimal,tavsiye edermisiniz,açıkçası bu kdr problemsiz bir araçtan sonra japon arabası tercih ediyorum....fiyatı yazmayı unutmuşum acemilikten :-) 19500tl düşündüm pazarlık payı vardır :-))

http://www.sahibinden.com/20_000_km_de_2007_model_colt_cz3-29WQQaXQQ16044739WQQpXQQdisplayitem

sanırım aracı kaçırdık. Hele ki o fiyata satıldıysa epey güzelmiş.

• geçen gün +3 derece sıcaklıkta araba sinyal verdi ve 3 derece yazısı yanıp sönmeye başladı .

çok hoş bir özellik sizi yoldaki buzlanam vs. karşı uyarıyor önceden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

devamı

aşağıdaki resim czt ye ait.

tamponları değiştiririm dersen böyle bir örünüme kavuşabilirsin.

bir de spoiler tabi.

hayırlı günler.

başka sorun olursa sorabilirsin

mitsubishi colt cz3

mitsubishi colt cz3

Cz3 almayı düşünüyorum. Ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5 yillik konuyu nereden buldunuz :) valla temiz bir cz3 bulursaniz az yakan iyi kacan sorunsuz ve belkide piyasadaki en genis ic hacimli 3 kapili aracini almis olursunuz. hayirli gunler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

5 yillik konuyu nereden buldunuz :) valla temiz bir cz3 bulursaniz az yakan iyi kacan sorunsuz ve belkide piyasadaki en genis ic hacimli 3 kapili aracini almis olursunuz. hayirli gunler

Colt bakıyordum. Cz3 ü görünce aşık oldum

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam, konuyu google dan buldum akşam bi cz3 bakmaya gidicem, genel yazdıklarınıza baktım baktıkça içimdeki istek iyice arttı bu arabaya, bundan önce astra 1.6 triptronik kullanıyordum ilk arabamdı 1-2 ay önce sattım, benim sorum şu astrada vites geçişleri normal otomatiklere göre fazla hissettiriyordu bunun vites tipide aynı vites geçişleri sizce nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrd3

Selamlar hocam, konuyu google dan buldum akşam bi cz3 bakmaya gidicem, genel yazdıklarınıza baktım baktıkça içimdeki istek iyice arttı bu arabaya, bundan önce astra 1.6 triptronik kullanıyordum ilk arabamdı 1-2 ay önce sattım, benim sorum şu astrada vites geçişleri normal otomatiklere göre fazla hissettiriyordu bunun vites tipide aynı vites geçişleri sizce nasıldır ?

Hangi cz3

• serhatcn kullanıcısına yanıt
    hangisi kismet olursa hocam bahçelievlerde var 2-3 tane onlara bakıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrd3

hangisi kismet olursa hocam bahçelievlerde var 2-3 tane onlara bakıcam

Sahibinden de pek işe yarar bulamadım. Bi tane mavi var o güzel gibi.sahibiyle görüştüm.

• serhatcn kullanıcısına yanıt
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-96000-orjinal-km-de-colt-cz3-1.3-95-hp-156640526/detay

ben buna bakıcam bi araba pek yok piyasada malesef acele etmemek lazım sanırım. olursa olmazsa sağlık olsun. asıl ben czt ye bayılıyorum hocam ama malesef okadar açılamam şuanda
  • CZ3 zor bulunuyor maalesef.

Genelde bulunabilenlerinde birçoğu ya boyalı yada değişen parçası var.

Aylarca aramıştım zamanında. Tam vazgeçeceğim zaman bulmuştum.

Tamamen kısmet işi..
  • Selamlar, hazır konu hortlamışken danışmak isterim :) Alttaki ilana gidip bakayım diyorum. Yakıt tüketimi 100 km'de ne durumdadır bu modelim.. Bende Polo var otomatik, 100 km / 9,2 lt.. Ekonomik bir araç şart oldu. Ustaların görüşünü almak isterim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-full-orjinal-colt-cz3-daha-temizi-yok-160534738/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Post-it

Selamlar, hazır konu hortlamışken danışmak isterim :) Alttaki ilana gidip bakayım diyorum. Yakıt tüketimi 100 km'de ne durumdadır bu modelim.. Bende Polo var otomatik, 100 km / 9,2 lt.. Ekonomik bir araç şart oldu. Ustaların görüşünü almak isterim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-full-orjinal-colt-cz3-daha-temizi-yok-160534738/detay

yakıt tüketimi şehirici 7, şehirlerarası 5-5,5 civarı hocam.. bence fiyatı çok iyi aracın.

• quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

quote:

Selamlar, hazır konu hortlamışken danışmak isterim :) Alttaki ilana gidip bakayım diyorum. Yakıt tüketimi 100 km'de ne durumdadır bu modelim.. Bende Polo var otomatik, 100 km / 9,2 lt.. Ekonomik bir araç şart oldu. Ustaların görüşünü almak isterim.

yakıt tüketimi şehirici 7, şehirlerarası 5-5,5 civarı hocam.. bence fiyatı çok iyi aracın.

O araca ben de bakmistim. Acikcasi ilan bende suphe uyandirdi.Neden mi?

Ilk once 26 kusur bin liradan ilan vermisti. Ozellikle de 59 plaka olmasindan dem vuruyordu. Gel gelelim plaka daha yeni degismis. O plaka ile sorgulama yaparsaniz sadece bu seneye ait olan trafik ve kasko bilgilerine ait sonuc gelecektir.Kisa surede cok ciddi bir sozde indirim yapmis.

Bence dikkatli olun. Sasi numarasini alip sorgulama yapin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

quote:

O araca ben de bakmistim. Acikcasi ilan bende suphe uyandirdi.Neden mi?

Ilk once 26 kusur bin liradan ilan vermisti. Ozellikle de 59 plaka olmasindan dem vuruyordu. Gel gelelim plaka daha yeni degismis. O plaka ile sorgulama yaparsaniz sadece bu seneye ait olan trafik ve kasko bilgilerine ait sonuc gelecektir.Kisa surede cok ciddi bir sozde indirim yapmis.

Bence dikkatli olun. Sasi numarasini alip sorgulama yapin.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayı Baba -- 26 Nisan 2014; 20:21:03 >

• Arkadaşlar cz3 alırken neye dikkat etmeliyiz? 1.6 mı 1.3 mü bu araçlar? Bir tane bakmaya gideceğim. Diğer modellere göre fiyatlar düşük geldi.
  • selamlar. eşim için otomatik cz3 bakıyorum. tavsiyeniz olursa bana buradan ulaşmanızı rica ederim.
  • Merhaba;

Geçtiğimiz ay ikinci el, 2008 model 80bin km'de m,tsubishi colt cz3 amt satın aldım. Arabamdan genel olarak çok memnunum ancak dikkatimi çeken bir ses var ve size danışmak istedim.

Aracı şehir içinde genellikle manuelde kullanıyorum ve 1. viteste iken gaza yüklendiğimde yaklaşık bir saniye süreyle bir gıcırtı sesi geliyor, metalik bir ses. Bu ses her defasında olmuyor ancak araba ilk çalıştığında sıklıkla duyuyorum. Bir de gaza çok yüklenmeden daha yavaş bir şekilde ikibnci vitese geçtiğimde bu sesin çıkmadığını farkettim.

İlk kez bir arabam olduğu için mekanik yapıları hakkında çok bilgi sahibi değilim.

not: aracı satın almadan önce ekspere göstermiştim. Motor ve elektrik sisteminin sorunsuz olduğunu belirtmişlerdi. Sadece bir motor kulağında çatlak olduğu ve zincirin ses yaptığını söylemişleri bunlarında değiştirmek için çok kritik durumda olmadıklarını söylemişlerdi.

Teşekkürler.

• blipsberry B kullanıcısına yanıt
    motor soğukken yağlama düzgün olmadığından olabilir. ısınmadan çok devirli kullanmayın zaten
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.