Şimdi Ara

mitsubishi colt cz3 (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
35.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gecmis olsun
  • teşekkürler. umarım kimsenin başına gelmez benzeri olaylar.istanbulda herşey dert. şimdi aklımız kalacak sürekli otoparklar aşırı pahalı.
    sanırım alarm taktırmakla yetinicem.
  • arkadaşlar selam,

koltuklar sanırım ağırlık duyarlıklı. yani birisi oturmazken kemer sinyali çalışmıyor

fakat birisi oturur ve kemeri takmazsa ötmeye başlıyor :) baya güzel bi özellik

ama yinede rahatsız olmaya başladım yandaki oturan takana kadar ötüyor bu yazılımla iptal ediliyor mu? bilginiz var mı?
  • bir sorun nedeniyle mesajlarımı siliyorum. sorunuz var ise bana pm ile ulaşınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 4 Şubat 2010; 22:30:54 >
  • aynen kemersiz araba kullanmam. ama benim sorum yan koltuktakiler için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertqwertqwert

selam arkadaşlar, daha arabayı alalı 2-3 gün anca oldu ama hemen hayırlı olsuna gelmişler.

pazar sabahı ailece kahvaltıya gidecektik ama bir baktık kelebek camımız tuz buz, arabamıza hırsız girmiş

geçmiş olsun...Allah hepimizi kazadan beladan korusun ...

yan koltuk meselesine gelince : oraya oturan kemere katlanacak...bizim arabalara binmenin de bir bedeli var di mi ama :)
  • teşekkürler, hırsız lar boş durmuyor malesef.eskiden ne güzel gece bekçileri vardı :(

kemer işini servise soracağım artık çok takıldım sese :) oturup bağlayana kadar bile rahatsız ediyor :) ben zaten kemersiz 1 metre gitmem çok alıştım yıllardır.
  • quote:

teşekkürler, hırsız lar boş durmuyor malesef.eskiden ne güzel gece bekçileri vardı :(

kemer işini servise soracağım artık çok takıldım sese :) oturup bağlayana kadar bile rahatsız ediyor :) ben zaten kemersiz 1 metre gitmem çok alıştım yıllardır.

kemerin cozumu war eger yolcu tarafindakinden rahatsizsan AirBag Off konumuna getir torpidodan yok ordan kapatmayim ama yinede sesi kesilsin diyorsan sahte kemer uclari war cifti 5tl den satiliyor aksesuarcilarda bende ilk aldigimdan rahatsiz olmustum servisede sordum iptal edemiyoruz dediler bende gittim kemer ucu aldim... bu arada koltuklarin sanmiyorum biri oturunca sadece ottugunu
  • cevap için teşekkürler. bizzat denenmiştir koltuk boşken ötmüyor sadece birisi oturur ve kemeri takmazsa ötüyor

sensör var sanırım ağırlığa duyarlı.

kemer ucu da güzel ve eokonomik bir fikir. gerçi yanımdakilere de çok ısrar ederim kemer için .ama çözüm olarak bulunsun
  • bir sorun nedeniyle mesajlarımı siliyorum. sorunuz var ise bana pm ile ulaşınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 4 Şubat 2010; 22:32:03 >
  • haklısınız.

bu arda elinde pdf gibi bir formatta colt kullanım kılavuzu var mı? teyp ayarlarını tam kurcalamadım henüz kılavuz varsa daha kolay kurcalarım diye düşündüm.

ya da bilen varsa yazarsa sevinirim radyonun baya fonksiyonu var çünkü. otomatik arama filan .
  • quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

ağır biş ey koyncada ötüyor hatta sensörün olduğu yere hafif bişey koysanda ötüyor. ben takmıyorum yok arkadan dolandırıyorum diyenler çok oluyor. ben yavaş gidiyorum diyenlerde oluyor. bende 50km hızla bile gitsen emniyet kemerinin çok işe yaradığını söylüyorum.

kaoltuktaki düt düt ötmesini kapatırsan bu sefer binen yolcu emniyet kemerini takmayı unutacak sizin de aklınıza gelmeyecek, allah korusun bişey olduğunda dizlerinizi döveceksiniz.

bunu deniCem _opeth
    kemer ucu al istedigin zaman tak istemedigin takma ;)
    ben gecen hafta torpido sogutucusunu denedim ilk kez nasil bir performansi var diye klimayi hizini 4e getirdim yaklasik 15-20dk bi yol gittim icilecek kadar sogutmustu... kisaca idare eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 4 Şubat 2010; 22:32:52 >
  • radyo ayarlar konusunda yardım arkadaşlar . kanalı hafızaya alma iyi çekmesini filan ayarlama vs.
  • yabancı bi forumda ilginç bir konu okudum.

adamın birisi kontak kapalıyken ekrandaki A harfine basılı tutun ve kontağı çevirin sonra da set tuşu ile menüleri değiştirebiliyorsunuz yazmış.
    yani bilgisyara bağlandığında çıkan ekranlar çıkıyormuş bu işlemi yapınca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 4 Şubat 2010; 22:33:19 >
  • quote:

yabancı bi forumda ilginç bir konu okudum.

adamın birisi kontak kapalıyken ekrandaki A harfine basılı tutun ve kontağı çevirin sonra da set tuşu ile menüleri değiştirebiliyorsunuz yazmış.
    yani bilgisyara bağlandığında çıkan ekranlar çıkıyormuş bu işlemi yapınca.

onu bende okudum ispanyol bir cocuk denemis yapmis fotograflarinida eklemis ama ben denedim cikmadi
    tam olarak hangi radyo ayarlarini yapmak istiyorsun
  • sağ olun arkadaşlar,
    haftasonu biraz kurcalayarak buldum baya basitmiş aslında
  • bir depo 45 lt ile klima çoğu zaman açık hızlı ve şehir içi kullanımında yaklaşık 600 km yaptım. fena değil gibi benzinli otomatik bir araba için sanırım.
  • quote:

bir depo 45 lt ile klima çoğu zaman açık hızlı ve şehir içi kullanımında yaklaşık 600 km yaptım. fena değil gibi benzinli otomatik bir araba için sanırım.

ben 180tl benzin ile cogu sehir ici olmak uzerek 1000km yaptim zaman zaman klima acikti
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.