Şimdi Ara

Mitsubishi ASX geldi Fiyat 47.500[Sitede Açıklandı] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
1
Favori
69.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun taner abi darısı sana beyaz cosmo 1.6 180 hp lik insigniada....
  • Hayırlı olsun arkadaşım, çok güzel seçim olmuş.

Hatta Sportage ve QQ'den daha da iyi olmuş.

Start stop olayı sıkışık Adana trafiğinde ilaç gibi gelecektir.

Teleflex lpg süper olacaktır ki 3 yıl 100 bin km garantili.

Aracı ilk alım avantajı da çok önemli bir artı zaten.

Kazasız belasız ve de keyifle kullanırsınız inşallah.
  • Taner bey hayırlı olsun, ilk ASX sahiplerinden biri benim, her türlü sorunuza cevap verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforthepage

Taner bey hayırlı olsun, ilk ASX sahiplerinden biri benim, her türlü sorunuza cevap verebilirim.

Soru Taner'e gitmiş ama ben de sahipleneyim izninizle.

Detaylı bir tüketim raporu almak mümkün müdür acep ?

Ş.içi - dışı ve de bir depo yakıtla yapılan menzil.

Araç yalıtımı nasıl?

Yol ve lastik gürültüsü nasıl?

Teşekkürler.
  • bi arkadaş lpg deneyimini paylaşmış

http://www.mitsubishiclubturkey.com/viewtopic.php?f=48&t=2388
  • güle güle kullanın taner abi adana trafiğini artık ancak suvlar kaldırır malum yolların durumu .

G
    zel bir seçim olmuş sizce nırmal bir vaatandaş pazarlıkla kaça alabilir aracı acaba
  • Selamlar arkadaşım,

Ben biraz teknik konulara girmek istiyorum. Arka frenler öndekiler gibi disk değil sanırım. Gerçi ben görmedim ama sitesindewww.simdiasxzamani.com kampana içi disk yazıyor. Bu ne demek acaba? Ayrıca kavrama için tork konvertörlü demiş. 5 ileri manüel şanzımanda tork konvertörü ne gezer? Aracın altında karter muhafaza sacı bulunuyor mu?

LPG'yi şu anda hemen değil, ama 1 yıl sonra düşünebilirim. Şu anda aracı evin önüne çekip biraz "sıfır araba kokusu" keyfi yapmak istiyorum. Cumartesi günkü kazanın manevi izi halen hissediliyor ve arabasız da olmuyor, bu nedenle araca hemen kavuşmak istiyorum. Eşimle test sürüşü ve deneme seyahati dahi yapamadık ama yolda gördüğüm Büyük Beyaz (Great White) bende o yeterli intibayı bıraktı.

Kauçuk paspas bulunur mu bu MITSUBISHI ASX için, başka merak ettiğim yok. Zatebn yarış yapma ve hızlı gitme gibi bir fikrimiz yok. LPG için açık kapı bırakılması da artı bir özellik. Yedek lastiği de sanırım geçici ince lastik (80 km/h - 50 km). Direksiyon da Bakire Ceylan Derisi ise herşey yerinde demektir.

Selam ve sevgiler,

Taner Göde

quote:

Orijinalden alıntı: unforthepage

Taner bey hayırlı olsun, ilk ASX sahiplerinden biri benim, her türlü sorunuza cevap verebilirim.

01 ASK ** plaka bulamadım... 01...99 hepsi dolu hem de 1/3'ü mobilet

• Şimdi ben aldığım fiyatı buraya yazarsam kavga çıkar.

Zaten KIA SPORTAGE'ı 9 ay bekleyen varmış, ben bu arkadaşları sollayıp 2 hafta içinde herkesin burnunun önünden aracı kapsaydım ve buraya da bunu yazsaydım şık olmazdı, neticede bu aracı bu bölgede satan belli, cevap hakkı doğardı ve benim onlardan, onların da benden bir farkı olmadığına göre bu ağır haksızlık olarak nitelendirdiğim vebali boynuma alamazdım. ADANA OKAR'da bir tane metalik gümüş renkli 1.6 GDI motorlu KIA SPORTAGE varmış mesela, fuardaki araç (resimleri buraya eklediğim). Fakat bu MITSUBISHI ASX showroom'da hazırdı ve beyazdı ve 1.6 baz (ama dolu) paketti, ben sadece bana tanınan bir indirimden faydalandığım ve araç hazır olduğu için yeşil ışık yaktım. Fakat normal vatandaş eminim fiyatı 1.000 TL düşürebilir. Gerçi aldığım fiyatla satıcının kar marjını da öğrenmiş oldum ama 1.000 TL de fena sayılmaz yani yine de.

Bayilerde araç bulunuyor. Almak isteyenler bence gidip baksınlar, araç yolda gittiğinden çok farklı duruyor bayide, bu nedenle hareket halindeki bir araçtan (da) daha fazla etkilenmek olası.

quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

güle güle kullanın taner abi adana trafiğini artık ancak suvlar kaldırır malum yolların durumu .

Güzel bir seçim olmuş sizce nırmal bir vaatandaş pazarlıkla kaça alabilir aracı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

İyi akşamlar tekrar arkadaşlarım.

Nişanı bozduk... KIA SPORTAGE'dan vazgeçtik. MITSUBISHI ASX aldık. Yarın (Salı) işlemler yapılacak. Sonraki gün (Çarşamba) plaka takılıp araç teslim edilecek.

BEYAZ Renkli

MITSUBISHI ASX 1.6 INVITE MT

Liste fiyatı 53.000 TL

TEMSA ile iyi iş ilişkilerimden ötürü çok iyi bir fiyat aldım. Müsaadenizle burada açıklamayayım. Aracı alır almaz resimleri eklerim. Belki yeni konu da açabilirim.

KIA SPORTAGE ve NISSAN QASHQAI halen çok güzel araçlar, fakat KIA SPORTAGE'daki bekleme süresinin belirsizliği ve motorunun DI olması bendeki korkuyu bir türlü yoketmedi. Bu nedenle cam tavan ve bir sürü ek özelliklerden vazgeçip iyi bir indirim ve hemen teslim sayesinde tercihimizi MITSUBISHI ASX yönünde kullandık.

Allah pişman ettirmesin.

Saygılarımla,

Taner Göde

Hocam hayırlı olsun iyi etmişsiniz Kıa dan vazgeçerek mıtsubıshı yı anladığım kadarıyla uygun bir fiyata kapatmışsınız ilerde Lpg de taktırırsanız uzun yıllar kullanırsınız inşallah kazasız belasız

• quote:

Şimdi ben aldığım fiyatı buraya yazarsam kavga çıkar.

Zaten KIA SPORTAGE'ı 9 ay bekleyen varmış, ben bu arkadaşları sollayıp 2 hafta içinde herkesin burnunun önünden aracı kapsaydım ve buraya da bunu yazsaydım şık olmazdı, neticede bu aracı bu bölgede satan belli, cevap hakkı doğardı ve benim onlardan, onların da benden bir farkı olmadığına göre bu ağır haksızlık olarak nitelendirdiğim vebali boynuma alamazdım. ADANA OKAR'da bir tane metalik gümüş renkli 1.6 GDI motorlu KIA SPORTAGE varmış mesela, fuardaki araç (resimleri buraya eklediğim). Fakat bu MITSUBISHI ASX showroom'da hazırdı ve beyazdı ve 1.6 baz (ama dolu) paketti, ben sadece bana tanınan bir indirimden faydalandığım ve araç hazır olduğu için yeşil ışık yaktım. Fakat normal vatandaş eminim fiyatı 1.000 TL düşürebilir. Gerçi aldığım fiyatla satıcının kar marjını da öğrenmiş oldum ama 1.000 TL de fena sayılmaz yani yine de.

Bayilerde araç bulunuyor. Almak isteyenler bence gidip baksınlar, araç yolda gittiğinden çok farklı duruyor bayide, bu nedenle hareket halindeki bir araçtan (da) daha fazla etkilenmek olası.

quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

güle güle kullanın taner abi adana trafiğini artık ancak suvlar kaldırır malum yolların durumu .

Güzel bir seçim olmuş sizce nırmal bir vaatandaş pazarlıkla kaça alabilir aracı acaba

8,5 aydır bekleyen benim.sanırım haftaya aracıma kavuşacağım.bu arada asx i de incelemiştim.beyaz olanı çok güzeldi ama orta konsol ve özellikle vites topuzu çok kötü gözükmüştü gözüme.ama 8 ay bekleyeceğimi bilseydim kesinlikle alırdım.o zamanlar 47,500 tl idi sanırım fiyatı.bu arada beyaz asx in videosunu da çekmiştim

• Haluk bey, Taner bey;

Yakıt tüketimi cc ile 99 km hızda 4.8lt/100 km gördüğüm oldu.

Aracın deposu 63 lt ve bununla uzun yolda 90-100 km ortalama hızla kullanırsanız ışık yanıncaya kadar yaklaşık 1000 km civarı menzili oluyor, 1170 yapan arkadaş var facebook sayfasında ankara - mersin arası kullanmıştı yanılmıyorsam.

Karter koruması var ancak bu motor kısmını tamamen kapatan bir koruma değil sadece karteri koruma amaçlı.

Tork konvertörü ve kampana meselesi sanırım çok doğru bilgi değil. Frenler ön/arka disk ve çok başarılı. Özellikle ıslak zeminde.

Kauçuk paspas var ve servis bunu temin edebilir.

Aracın yol tutuşu ve yürüyen aksamı çok başarılı zaten %70 oranında Outlander ile aynı parçalar kullanılıyor.

Yalıtım diğer japonlar gibi diyebiliriz daha iyi olabilirdi. Ancak bence özellikle mivec motorun sesi sportif ben seviyorum.

• Günaydın sevgili arkadaşlar, değerli dostlar.

1. Araç bedelini havale ettim.
    2. Dekontu faksladım (bir Türkiye klasiği)
    3. Plaka işlemleri için vekaletname çıkardım
    4. Plaka ayırdım (100 TL)
    5. Orjinal park sensörü hediye edildi
    6. Araç hazırlanıyor
    7. Kauçuk paspas konusunda bilgileri yok

Gelişmeler hakkında sizi bilgilendireceğim. Ben ve eşim çok heyecanlıyız, kazadan bu yana emanet araç kullanıyoruz, emanet malın canı da biliyorsunuz, kendi aracımıza kavuşmak nasip olacak inşallah yarın. ÖTV'yi yatıracak ve dosyayı hazırlayacaklar, sonra araç teslim edilecek, plaka ve sigorta onlara, kasko bana ait.

Selam ve sevgiler,

Taner Göde
  • hayırlı uğurlu olsun
  • Sayın Taner Bey kazanızla ilgili yazıyı üzülerek okudum ve bir kez daha geçmiş olsun diyorum, inşallah karşı taraftaki insanlar da bir an önce sağlığına kavuşur. Gerçi her ne kadar Sportage tan vazgeçtiğinize üzülsem de yeni aracınız hayırlı olsun diyorum, kazasız belasız iyi günlerde kullanın...

quote:

Gelişmeler hakkında sizi bilgilendireceğim. Ben ve eşim çok heyecanlıyız, kazadan bu yana emanet araç kullanıyoruz, emanet malın canı da biliyorsunuz, kendi aracımıza kavuşmak nasip olacak inşallah yarın. ÖTV'yi yatıracak ve dosyayı hazırlayacaklar, sonra araç teslim edilecek, plaka ve sigorta onlara, kasko bana ait.
    Selam ve sevgiler,
    Taner Göde
  • Hayırlı olsun abi, Cumartesi günü Maltepe Nikah Salonu otoparkında görmüştüm ASX'i, güzel bir seçim, fiyatı da uygun sanırım, kazasız belasız nazarsız sürüşler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 24 Mayıs 2011; 12:36:16 >
  • kia dan mitsubishi ye geçiş süper ve yerinde bir fikir olmuş tebrik ederim, biri hyundai-kia kore, diğeri

mitsubishi heavy industries co. JAPAN adamlar yeryüzüne her alanda teknoloji üretiyorlar, sadece araba değil

http://www.mhi.co.jp/en

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McManamann -- 24 Mayıs 2011; 13:03:33 >
  • radyodan hep duyduğum araç

radyo reklamı

şimdi aşk zamanı
    şimdi asx zamanı
    mitsubishi asx
    şimdi aşk zamanı
  • Yalnız yeryüzü değil uzaya da kendi uydularını gönderiyorlar

quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

kia dan mitsubishi ye geçiş süper ve yerinde bir fikir olmuş tebrik ederim, biri hyundai-kia kore, diğeri

mitsubishi heavy industries co. JAPAN adamlar yeryüzüne her alanda teknoloji üretiyorlar, sadece araba değil

http://www.mhi.co.jp/en

• Görkemcim selam,

Görüşemedik bayadır.

Herşey yolunda mı ?

Bir yapamadık şu ASX test sürüşünü ya!
  • Merhaba Haluk Abi Çok şükür her şey yolunda bir sorun yok.

Bu aralar sınavlara çalışıyorum da foruma pek giremiyorum.

Yapalım, Mitsubishi bayiisini bir kez daha basalım. Test aracı yok derlerse dağıtalım mekanı..Bakarsın Evo X kaparız bir tane

quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Görkemcim selam,

Görüşemedik bayadır.

Herşey yolunda mı ?

Bir yapamadık şu ASX test sürüşünü ya!

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.