Şimdi Ara

Mitsubishi ASX geldi Fiyat 47.500[Sitede Açıklandı] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
1
Favori
69.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Janissary.

quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

yakıtı nasıl şimdi bu aracın kme ne yakıyor veriler baya düşük

Yakıt verilerle aynı diğer forumumuzdaki üyelerimizin bize söylediği fabrika verileriyle aynı. Bundan AS&G nin etkisi büyük

Yaz aylarında bu AS&G özelliği nedeni ile araç stop ettiği için Klimanın da belli bir süre sonra ılık hava vermesi gibi bir durum oluyormuş.. Acaba bunun gerçeklik payı var mı ???
  • Gerçeklik payı yok ısı değişikliği olunca motor otomatik çalışıyor.
  • alanlara hayırlı olsun.
  • Yok hocam herhangi bir değişim söz konusu olursa motor tekrar çalışıyormuş sistemi kendi kendine iptal edebiliyor

quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

quote:

Orijinalden alıntı: Janissary.

quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

yakıtı nasıl şimdi bu aracın kme ne yakıyor veriler baya düşük

Yakıt verilerle aynı diğer forumumuzdaki üyelerimizin bize söylediği fabrika verileriyle aynı. Bundan AS&G nin etkisi büyük

Yaz aylarında bu AS&G özelliği nedeni ile araç stop ettiği için Klimanın da belli bir süre sonra ılık hava vermesi gibi bir durum oluyormuş.. Acaba bunun gerçeklik payı var mı ???
  • Sanki 40 yıldır görüyormuşum gibi hiç yabancı gelmedi bana
  • fiyat 50.500 TL olmuş bu arada...
  • LPİ ile asx ne yakıyor acaba?
  • http://www.mitsubishiclubturkey.com/viewtopic.php?f=42&t=1682 Yardımcı olur umarım

quote:

Orijinalden alıntı: zoprotec

LPİ ile asx ne yakıyor acaba?
  • Öncelikle honda civic hb 1.8 sahibiyim.Artık biraz yükselelim deyip araçları görüp test ettim..ASX i görünüş olarak çok beğendim..Ama donanım,motor pek şans tanımıyor açıkçası..Test izlenimim kalkış biraz zayıf kalıyor hızlandıkça kendini bıluyor araç fakat eskiler bilir eskiden TEMSA nın Maraton otobüsleri vardı..Hızlandıkça maraton otobüs gibi sağa sola yatıyo araç:) Heyeceanlı oluyo:) Hala araca uzak değilim almam demiyorum...
  • Mitsubishi ASX 1.6 Son Fiyat: 52.000 TL

Sınıfındaki araçlara göre fiyatı gayet iyi

Nissan Qasquai: 59.000 TL
    Subaru Forester: 78.000 TL
    Peugeot 3008: 53.000 TL
    Kia Sportage : 55.000 TL

;)
  • yuh artık önce ilk sayfaya baktım fiyatı 40 binlerde görünce heveslendim. ne kadar zam yemiş böyle yine de rakiplere gore fiyat iyi
  • Araci Ankara azizoglunda test ettim.suspansiyonlari cok yumusak en ufak tumsekte zipliyor.yuksekligi ve genisligi guzel.direksiyonu yumusak begendim.aracin vites gecislerini begenmedim.cok sert ve guc uygulamak gerekiyor.donanim olarakta eksigi cok.bir usb bluteooth gibi ozellikler yok(rakiplerinde var).

Facebook mitsubishi turkiye sayfasinda yazdigim soruma cevap olarak 1.8 dizel motorun gelme cabalarinin surdugu ayrica 1.6 otomatik vites modelinin 2012 model yili olarak gelecegi soylendi.
  • Bugün VW Adana Yetkili Bayi AYKAN'a giderken MITSUBISHI ASX gördüm. Eşime önce NISSAN QASHQAI almayı düşünüyorduk ancak fiyatı biraz yüksek geldi, opsiyon olarak halen açık ama. Sonra otomobil fuarında KIA SPORTAGE gördük ve anında çok beğendik. El de sıkıştık fakar ortada araç yok, biz de bu arada kendi aracımızı sattık.

Şimdi de bir MITSUBISHI ASX buldum, çok az kullanılmış ve km'si düşük. Lansman fiyatı olan 47.500 TL'den de 2.500 TL aşağıya alabileceğimizi düşünüyoruz. Motoru da LPG'ye uygunmuş (forumların birisinde gördüm, BRC marka sıralı LPG sistemi takmışlar).

NISSAN QASHQAI
    KIA SPORTAGE
    MITSUBISHI ASX

?
    ?
    ?

45.000 TL'den 65.000 TL'ye kadar 3 araç seçeneği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taner Göde -- 23 Mayıs 2011; 17:33:34 >
  • İyi akşamlar tekrar arkadaşlarım.

Nişanı bozduk... KIA SPORTAGE'dan vazgeçtik. MITSUBISHI ASX aldık. Yarın (Salı) işlemler yapılacak. Sonraki gün (Çarşamba) plaka takılıp araç teslim edilecek.

BEYAZ Renkli

MITSUBISHI ASX 1.6 INVITE MT

Liste fiyatı 53.000 TL

TEMSA ile iyi iş ilişkilerimden ötürü çok iyi bir fiyat aldım. Müsaadenizle burada açıklamayayım. Aracı alır almaz resimleri eklerim. Belki yeni konu da açabilirim.

KIA SPORTAGE ve NISSAN QASHQAI halen çok güzel araçlar, fakat KIA SPORTAGE'daki bekleme süresinin belirsizliği ve motorunun DI olması bendeki korkuyu bir türlü yoketmedi. Bu nedenle cam tavan ve bir sürü ek özelliklerden vazgeçip iyi bir indirim ve hemen teslim sayesinde tercihimizi MITSUBISHI ASX yönünde kullandık.

Allah pişman ettirmesin.

Saygılarımla,

Taner Göde
  • Hayırlısı olsun üstad,kazasız belasız güle güle kullanın.
    quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

İyi akşamlar tekrar arkadaşlarım.

Nişanı bozduk... KIA SPORTAGE'dan vazgeçtik. MITSUBISHI ASX aldık. Yarın (Salı) işlemler yapılacak. Sonraki gün (Çarşamba) plaka takılıp araç teslim edilecek.

BEYAZ Renkli

Liste fiyatı 53.000 TL

TEMSA ile iyi iş ilişkilerimden ötürü çok iyi bir fiyat aldım. Müsaadenizle burada açıklamayayım. Aracı alır almaz resimleri eklerim. Belki yeni konu da açabilirim.

KIA SPORTAGE ve NISSAN QASHQAI halen çok güzel araçlar, fakat KIA SPORTAGE'daki bekleme süresinin belirsizliği ve motorunun DI olması bendeki korkuyu bir türlü yoketmedi. Bu nedenle cam tavan ve bir sürü ek özelliklerden vazgeçip iyi bir indirim ve hemen teslim sayesinde tercihimizi MITSUBISHI ASX yönünde kullandık.

Allah pişman ettirmesin.

Saygılarımla,

Taner Göde
  • Hayırlı olsun Sayın Göde.Paylaşımlarınızı bekliyoruz.Merak ettiğim bir araç.Altı yüksek konforlu bir araç her zaman düşünürüm.Altı yere yakın Jettadan sonra...
  • quote:

BEYAZ Renkli

Liste fiyatı 53.000 TL

Allah pişman ettirmesin.

Saygılarımla,

Taner Göde

Abi hayırlı olsun, eşinize mi aldınız kendisinize mi? Kendinize aldıysanız kaza sonrası wv den bir soğuma mı gerçekleşti yoksa sınıf değişikliği yapmayı önceden beri düşünüyor muydunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

BEYAZ Renkli

Liste fiyatı 53.000 TL

Allah pişman ettirmesin.

Saygılarımla,

Taner Göde

Abi hayırlı olsun, eşinize mi aldınız kendisinize mi? Kendinize aldıysanız kaza sonrası wv den bir soğuma mı gerçekleşti yoksa sınıf değişikliği yapmayı önceden beri düşünüyor muydunuz?

sizin meslek muhabirlik filan galiba :) nasıl bir sorguya çekme şeklidir benim bildiğim taner beyin eşi üst komşunun hanımmında olan jeep'i istediği için eşini kıramayıp puntoyu satıp :) asx almasıdır
  • Ben PASSAT'çıyım... Yani D sınıfı SEDAN meraklısıyım. Herhalde de D sınıfından PASSAT'ımla mezun olacağım. VW'den ve PASSAT'tan soğumadım. Kazadan sonra aracımı perte ayırmaya değil, onarımının yapılması için uğraştım.

Eşime 2006'da B sınıfı HB bir araç aldım, onu 5 yıl başarıyla kullandı, 2 hafta önce sattık, 18.500 TL'ye ve NISSAN QASHQAI ile devam eden tercih yolculuğumuz (arayışımız) KIA SPORTAGE ile ciddileşti, ama bugün yolda beyaz bir MITSUBISHI ASX gördüm ve telefonla enişteme sorgulattırdım. Akşama doğru de eşim Adana MITSUBISHI Yetkili Bayi TEKBAŞ OTOMOTİV'e gitti ve aracı yerinde gördü, beğendi. TEMSA ileı olan iş ilişkilerim sayesinde de indirim aldım ve sıfır aracı ayırttım. Yarın parasını havale edeceğim, vekaletname ile indirim belgesini teslim edip aracı Çarşamba günü teslim alacağım.

Şu anda 01 ASK ** plakası arıyorum, acil duyurulur!

Selam ve sevgiler,

Taner Göde
  • Haydi hayırlı uğurlu olsun Taner abi....

Özellikle motor ile ilgili yorumunuzu çok merak ediyorum...Özellikle bu konuda bir yorum yaparsanız sevinirim Start & Stop'u da unutmayın..Hem sizin ağzınızdan bir şeyler duymak insanların bakış açılarını biraz değiştirir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 23 Mayıs 2011; 22:06:07 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.