Şimdi Ara

MISIR ÖZÜ YAĞI 5 LT - 14,52 TL (KİPA) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.888
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yigit+

Ben bugün yine edirne kipa'dan 12.45tl'ye aldım. Daha da indirime girmiş.

Üretici: bunge

Ülkemizde alacağınız herhangi bir yağdan farkı olmaz. Dünyanın en büyük üreticisidir. GDO artık hayatın gerçeği oldu. Denetim falan yok. En azından kapitalizmin babasından alalım bari ölmeyiz, sürünürüz.

silivri kipa da göre duyan varmı , haftasonu o tarafa geçicez. gitmişken varsa değerlendirelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeytinyagi yiyorum diyen arkadas, acaba zeytinyaginda fark etmeden aycicek yahi karistirildigini bilmemezlikten mi geliyor... Koyluler yapiyor bunu artik, es dost tanidik durust esnaf olmazsa zeytinyagi da almayin. Kalitesini bir yudum alip 10 sn agzinizda tutup yuttuktan sonra dudaginizi kisarak islik calar gibi kuvvetli nefes cekerek anlayabilirsiniz. Kucuk diliniz ve bogaziniz tahris olmuscasina yaniyorsa(1-2 dk kadar) o zeytinyagi iyidir, az yaniyosa gecmis olsun uzaklasin :)

Konuya donelim, paylasim icin tesekkurler, fiyat/firsat alev alev. Lakin kipa turkiyeden cikacagi icin magaza acmayip kapatiyor bulmak zor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim bi hocam vardı kulakları cınlasın .

adam derdi günde 2 paket sigara içen var hormonlu diye domates almıyor...

Yok gdo lymuş yok bilmem ne 24 saat forumdada takılma ozaman radyasyondan ölür gidersin Allah korusun ...!

bazı arkadaşlar hakkaten konu açılmasın diye elinden geleni yapıyor. HERKES SENİN EKONOMİNE SAHİP DEĞİLKİ ZEYTİN YAGI TEREYAĞI KULLANACAK.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeçhulASKER

GDO lu mısır yağları kullanmıyoruz arkadaşım.sağol yinede.müptelası olanlar değerlendirebilir.evime zeytin ve tereyağ dışında yağ sokmam.

+1
  • berquay kullanıcısına yanıt
    1 yıldır sinüzit için çin yağı kullanıyorum. İlk sürdüğümde yanmadan yerimde duramamıştım. Şimdi gözümün altına bile sürüyorum rahatlamak için. Yani öyle yöntemler sadece sizi tatmin eder, işe yaramaz. Tadımcı lisanslı arkadaşım var o bile kırk takla atıyor karar verirken.

Beğendiğiniz yağı alın yiyin detaya gerek yoktur.

• GDO dan bağımsız olarak, mısır ürünlerinin kullanımına dikkat etmek gerekir. Nedenini bilmiyorum ama değişik bir şekilde yağlanma yapıyor vücutta Mısır ürünleri. Şerbeti, nişastası ya da yağı farketmez. Kontrollü kullanılmalı. Dikkat edilirse artık mısır ürünleri sofralara fazla geliyor. Obezite sorunlarına yol açıyor. Bu durum GDO dan kaynaklanmıyor sadece. Bizzat Mısır'ın kendisi aşırı tüketilmemeli kanımca. Fırsata gelince seven için fırsat ayrı konu. Denememiş olan kendini pek alıştırmasın bence.

• Kullanın gitsin.Çünkü tipik türk milleti olarak herşeyin suyunu çıkarıyoruz.Zeytinyağı dediler düne kadar margarin yiyen, ayçiçek yağı kullananlar zeytinyağı gurmesi gibi mesajlar atıyorlar.Böyle zihniyetler yüzünden fırsatçılar zeytinyağını uçurdu gitti.Yok soğuk sıkım yok taş baskı diye diye tenekesi 100 lirayı geçti.Herkes alamaz.
    Zaten herkes bir ürüne gidiyorsa ondan kaçacaksın.
  • quote:

Ülkemizde alacağınız herhangi bir yağdan farkı olmaz. Dünyanın en büyük üreticisidir. GDO artık hayatın gerçeği oldu. Denetim falan yok. En azından kapitalizmin babasından alalım bari ölmeyiz, sürünürüz.

edirne kipaya bugün uğradım, ürün bitmiş ama yeniden gönderebilir merkez dediler.

konu genelindeki trollere gelince, siz yaşam destek üniteniz olan modeminizin fişine sıkı sıkı tutunun asosyal ergenler, zeytinyağını bol bol alında fazlasını sürersiniz.

• Ayı yağı alın, ağrılara çok iyi geliyormuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

quote:

edirne kipaya bugün uğradım, ürün bitmiş ama yeniden gönderebilir merkez dediler.

konu genelindeki trollere gelince, siz yaşam destek üniteniz olan modeminizin fişine sıkı sıkı tutunun asosyal ergenler, zeytinyağını bol bol alında fazlasını sürersiniz.

güldürdün kardeş saolasın :)
    takılma bunlara kardeş ne demiş horoz ben bilmem yumurta mı tavuktan tavuk mu yumurtadan, işime bakarım

• @husock

Yok gdo lymuş yok bilmem ne 24 saat forumdada takılma ozaman radyasyondan ölür gidersin Allah korusun ...!

Cevabına bayıldım...:) hala gülüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cingibi

quote:

quote:

güldürdün kardeş saolasın :)
    takılma bunlara kardeş ne demiş horoz ben bilmem yumurta mı tavuktan tavuk mu yumurtadan, işime bakarım

adamsın kardeşim

• Mısır özü yağı bundan yıllar önce oldukça populerdi. Herkes öldü mü anlamiyorum, su doktorlar tvlerde çika çıka herkesi mezun ettiler, profesör kayniyor ortalik.

• İzmit kipada 20.90 :( aksi halde stoklayacaktım.

• Konya'da bakındım ama göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: husock

benim bi hocam vardı kulakları cınlasın .

adam derdi günde 2 paket sigara içen var hormonlu diye domates almıyor...

bazı arkadaşlar hakkaten konu açılmasın diye elinden geleni yapıyor. HERKES SENİN EKONOMİNE SAHİP DEĞİLKİ ZEYTİN YAGI TEREYAĞI KULLANACAK.

Aynen katılıyorum. Evime zeytinyagı ve tereyagından baska yag sokmam diyenlerin pek cogu sigara ve alkol kullanıyordur. Katkı maddeleri olan hazır yiyecekler,hormonlu meyveler tuketiyordur. Bu liste boyle uzar gider. Sacma sapan yorumlar yapmayı bırakırsak fiyat iyi,yagın kalitesi nasıl onu yorumlamak gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: 41TDaY41

İzmit kipada 20.90 :( aksi halde stoklayacaktım.

kipa marka olan değil , kipanın kendi markası olan BÜTÇE . stok eritildiği , ürünün yeni üretimi çıkmayacağı için , merkez depolarındaki tüm yağlar sevkedilecekmiş mağazalara . iki kere sevkiyat yapılmış , üçüncüsü kuvvetle muhtemel .

not : şayet bütçe marka ise söylediğin fiyat , kasalarda yada raf aralarındaki kiosklarda fiyat kontrolü yap . çoğu zaman etiketler değiştirilmiyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 7 Eylül 2015; 3:08:20 >
  • quote:

quote:

kipa marka olan değil , kipanın kendi markası olan BÜTÇE . stok eritildiği , ürünün yeni üretimi çıkmayacağı için , merkez depolarındaki tüm yağlar sevkedilecekmiş mağazalara . iki kere sevkiyat yapılmış , üçüncüsü kuvvetle muhtemel .

not : şayet bütçe marka ise söylediğin fiyat , kasalarda yada raf aralarındaki kiosklarda fiyat kontrolü yap . çoğu zaman etiketler değiştirilmiyor .

Yarın tarsustan kipa stok yapacam

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

quote:

Yarın tarsustan kipa stok yapacam

şikayetiniz başarıyla iletildi

• Zaten görende burun zenginler bu konuda sanacak. Yok el yapımı sızma zeytin yağı Halis tereyağı femente sucuk karakovan balı vs vs. Sallayan sallayana.

Almasamda paylaşana teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.